M.S. Developer logo

M.S. Developer

wrocławski, Kiełczów, Kłobucka 8
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Początkowo zajmowaliśmy się usługową budową domów jednorodzinnych we Wrocławiu oraz w okolicach Wrocławia. Od roku 2006 koncentrujemy się na budowie i sprzedaży domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim.

W naszej ofercie posiadamy budynki mieszkalne w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej oraz szeregowej.

Wszystkie nasze inwestycje realizowane są w technologii tradycyjnej z materiałów najwyższej jakości. Ściany budynków wykonujemy z pustaków ceramicznych, dachy pokrywamy dachówką ceramiczną lub betonową. Montujemy stolarkę okienną oraz drzwiową znanych renomowanych producentów.

Przy projektowaniu naszych inwestycji stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz materiałów co powoduje, że wszystkie nasze budowy realizowane są w krótkich terminach i z dbałością o najwyższą jakość tak, aby sprostać wymaganiom naszych klientów oraz zapewnić konkurencyjną cenę.

Wszystkie inwestycje zlokalizowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia w miejscowości Kiełczów gm. Długołęka (ok. 11 km od centrum Wrocławia).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą oraz z wcześniej zrealizowanymi inwestycjami.

Kontakt

M.S. Developer logo
M.S. Developer
wrocławski, Kiełczów, Kłobucka 8
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: