Mobi-Inwest logo

Mobi-Inwest

Bydgoszcz, Jagiellońska 95/3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

W 2006 roku Mobi-Inwest wykupiła prawo wieczystego użytkowania działki z zamiarem wybudowania na niej osiedla domków jednorodzinnych. Działka o powierzchni 7200 m2 jest położona w Bydgoszczy przy ulicy Rataja w dzielnicy Fordon, na skarpie w Zespole Parków Krajobrazowych Nadwiślańskiego i Chełmińskiego.

W lipcu 2007 roku, po zatwierdzeniu i uzyskaniu wymaganych dokumentów oraz projektów, przystąpiła do budowy osiedla. Osiedle to stanowi kompleks czterech budynków wolnostojących oraz dwóch segmentów szeregowych po trzy budynki w każdym. Osiedle będzie całkowicie ogrodzone, posiada wewnętrzną instalację domofonową i telefoniczną a wjazd na jego teren odbywał się będzie przez elektrycznie sterowaną bramę. Na wszystkie pobudowane domy zawarte są przedwstępne lub ostateczne umowy sprzedaży.

Kontakt

Mobi-Inwest logo
Mobi-Inwest
Bydgoszcz, Jagiellońska 95/3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: