Mirabel Plus Sp. z o.o. logo

Mirabel Plus Sp. z o.o.

piaseczyński, Mysiadło, ul. Polna 19 F
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Mirabel Plus sp. z o.o. powstała w 1998 roku. Specjalizujemy się w konstrukcji domów w technologii szkieletu drewnianego oraz wykonujemy budynki w technologii tradycyjnej. Realizujemy również remonty jak i modernizacje istniejących obiektów komunalnych i publicznych.

Z naszą firmą współpracują doświadczeni projektanci. Wszystkie budowle są wykonywane według ich autorskich projektów. Oferujemy domy począwszy od projektu do realizacji stanu surowego bądź deweloperskiego.

W pracy kierujemy się profesjonalizmem, ponieważ naszym głównym priorytetem jest zadowolony klient. Przedstawiciele firmy osobiście nadzorują inwestycję i mają stały, bezpośredni kontakt z kontrahentami. Każda budowa prowadzona jest w sposób indywidualny. Jesteśmy elastyczni, w szybkim tempie uwzględniamy i wdrażamy sugestie naszych klientów. Materiały i produkty wykorzystywane do budowy są zawsze najwyższej jakości. Wszystko po to, by nasi klienci wprowadzili się do domu swoich marzeń.

Kontakt

Mirabel Plus Sp. z o.o. logo
Mirabel Plus Sp. z o.o.
piaseczyński, Mysiadło, ul. Polna 19 F
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: