Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. logo

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

Konin, ul. 3 Maja 21
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego jest jednoosobową spółką Miasta Konina z ograniczoną odpowiedzialnością. Rada Miejska Konina 14.04.1999 r. podjęła uchwałę o utworzeniu spółki ze 100% udziałem gminy Konin. Miejskie TBS Sp. z o.o. w Koninie zostało wpisane do rejestru handlowego 26.11.1999 r. Podstawowym zadaniem Towarzystwa jest przejęcie od miasta zadań związanych z realizacją nowego budownictwa czynszowego, dzięki możliwościom zaciągania długoterminowych, preferencyjnych kredytów z Krajowego Funduszu Mieszkaniowego.

Należy również podkreślić, że gmina Konin przekazała w ramach aportu na rzecz Miejskiego TBS Sp. z o.o. w Koninie grunty pod budowę 24 budynków mieszkalnych, tj. 538 mieszkań, wykonała na tym terenie infrastrukturę techniczną, a także każdorazowo zabezpiecza na udzielane kredyty z KFM hipotekę na wskazanych nieruchomościach gminy. Rada Miasta Konina każdego roku również w budżecie miasta 30% środków finansowych na realizowane inwestycje mieszkaniowe, natomiast najemcy Towarzystwa uiszczają tylko kaucję, której wysokość określa Statut Towarzystwa.

Kontakt

Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. logo
Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Konin, ul. 3 Maja 21
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: