Merkury Nieruchomości logo

Merkury Nieruchomości

Wrocław, ul. Legnicka 55b/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Kim jesteśmy:

Istniejemy na rynku od 1997r. Obsługujemy klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Dewizą biura jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa i satysfakcji z zawieranych transakcji. Biuro mieści się przy ulicy Legnickiej, niedaleko Centrum Handlowego Magnolia. Jesteśmy członkami Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości - DOSPON. Biuro nieruchomości Merkury reprezentowane przez Jolantę Nowak posiada licencję zawodową nr 2366 oraz ubezpieczenie od zawodowej odpowiedzialności cywilnej zgodnie z ustawa o gospodarce nieruchomościami z 21.08.1997. Właściciel jest członkiem Komisji Etyki i Standardów Zawodowych.

Nasza oferta:

Naszym klientom oferujemy pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie mieszkań, domów, działek, lokali, obiektów przemysłowych. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszej formy kredytowania i uzyskania kredytu

hipotecznego dzięki współpracy doradcami kredytowymi.

Współpracujemy z ponad 200 biurami nieruchomości na rynku dolnośląskim w ramach sieci ofert MLS.

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji.

Kontakt

Merkury Nieruchomości logo
Merkury Nieruchomości
Wrocław, ul. Legnicka 55b/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: