Megaron S.C. logo

Megaron S.C.

Częstochowa, ul. Jasnogóska 7/9 lok. 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Od 1997 roku naszej nieprzerwanej obecności na rynku umocniliśmy pozycję firmy wiarygodnej i profesjonalnej. Skuteczność działania i najwyższe standardy podejścia do klienta gwarantują, że współpracując z nami będziecie Państwo usatysfakcjonowani.

Oferujemy pełen wachlarz usług związanych z nieruchomościami. Większość spraw związanych z wynajmem, sprzedażą czy ich kupnem będziecie mogli Państwo załatwić praktycznie nie opuszczając naszego biura. Dynamiczna i kompetentna kadra jest gwarantem bezpieczeństwa transakcji.

Z usług Megaron skorzystały już setki klientów, a ich zadowolenie jest najlepszym świadectwem naszego profesjonalizmu.

Megaron to doświadczenie od 1997 roku, za którym stoi profesjonalna obsługa. Mamy świetną orientację na rynku nieruchomości a nasi mobilni agenci pracują według umówionych terminów.

Siłą Megaronu są zadowoleni klienci, którzy wracają do nas zawsze wtedy, kiedy poszukują lub chcą sprzedać nieruchomość.

Zapraszamy do współpracy.

Megaron Development

to dział firmy, dzięki któremu spełnisz marzenia o własnym domu. Dzięki nam staniesz się właścicielem nieruchomości, zaczynając od projektu aż do zamieszkania:

znajdziemy odpowiednią działkę pod zabudowę

doradzimy, jaki wybrać projekt

zbudujemy dom

Kontakt

Megaron S.C. logo
Megaron S.C.
Częstochowa, ul. Jasnogóska 7/9 lok. 1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: