Makar - Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia logo

Makar - Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia

O nas
Kontakt

Informacje o nas

MAKAR NFU to miejsce, w którym spotkała się wiedza, doświadczenie, energia oraz pasja. Tworzymy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem pracy w bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych i ogólnopolskich firmach doradztwa finansowego i nieruchomościowego.

Dla nas najważniejszy jest Klient i jego potrzeby, dlatego też wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom zapewniamy Ci kompleksowe doradztwo w zakresie nieruchomości, finansów i ubezpieczeń. U nas znajdziesz wymarzoną nieruchomość, sfinansujesz jej zakup a ponadto ubezpieczysz Siebie, Swoją rodzinę oraz majątek. Dodatkowo pomożemy zoptymalizować Twój portfel kredytowy, doradzimy w co warto zainwestować oszczędności oraz co zrobić, by je zgromadzić.

Zaufaj nam, jesteśmy najlepsi w tym co robimy, a co najważniejsze kochamy swoją pracę :)

Szczególnie zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą działek oraz domów na nowo powstającym Osiedlu Górki, gdzie w miejscu położony w cichej, przyjaznej okolicy, pełnej zieleni i pięknych krajobrazów mamy jednocześnie szybki dostęp do atrakcji i infrastruktury proponowanej przez miasto Opole. Jesteśmy autoryzowanym partnerem finansowym dewelopera budującego osiedle. Pomożemy Ci uzyskać środki na zakup domu lub działki na osiedlu Górki pod Opolem. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Kontakt

Makar - Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia logo
Makar - Nieruchomości Finanse Ubezpieczenia
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: