Koeko logo

Koeko

Jelenia Góra, ul. Fałata 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jako firma deweloperska z ośmioletnim doświadczeniem realizujemy z powodzeniem własne projekty mieszkaniowe obejmujące zarówno mieszkania w budynkach wielorodzinnych, jak i budynki jednorodzinne.

Nasze działania odznaczają się pełną kompleksowością i obejmują całość procesu deweloperskiego, począwszy od pozyskania atrakcyjnych gruntów w dogodnych lokalizacjach jak i nieruchomości zabudowanych, celem adaptacji ich na mieszkania.

Doświadczenie zdobyte w trakcie realizacji wielu obiektów w ścisłej współpracy z cenionymi architektami, pozwala nam na stałe podnoszenie jakości oferowanych mieszkań i budynków. Szczególną uwagę zwracamy na zrozumienie potrzeb klienta i oferowanie mieszkań, bądź domów spełniających jego oczekiwania.

Zgodnie z wymogami nowoczesnego budownictwa, w naszych inwestycjach stosujemy ekologiczne i energooszczędne technologie budowlane.

W ciągu tych ośmiu lat działalności deweloperskiej oddaliśmy do użytku 331 mieszkań (57 lokali przy ul Zamkowej w Kowarach, 82 mieszkania przy ulicy Sobieskiego w jeleniej Górze i 192 mieszkania przy ulicy Podchorążych w Jeleniej Górze). Obecnie oferujemy domy jednorodzinne w górskiej miejscowości Borowice koło Jeleniej Góry.

Kontakt

Koeko logo
Koeko
Jelenia Góra, ul. Fałata 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: