Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kgm development logo

Kgm development

Kraków, Ślusarska 9 bud. 28
O nas
Kontakt

Informacje o nas

KGM Development związana jest z rynkiem nieruchomości od kilkunastu lat. Zajmujemy się wyłącznie sprzedażą nieruchomości zarówno własnych jak też pozyskanych od innych właścicieli ze szczególnym uwzględnieniem kilku wybranych rzetelnych krakowskich deweloperów.

Nasi doradcy nie pobierają prowizji od żadnej czynności świadczonej dla klienta równocześnie gwarantując przeprowadzenie klienta przez wszystkie etapy procesu zakupu mieszkania poczynając od przedstawienia oferty, poprzez analizę dokumentacji, pomoc w uzyskaniu kredytu aż po kompleksowe wykończenie mieszkania.

W przypadku ofert deweloperskich gwarantujemy Państwu ceny identyczne jak bezpośrednio możliwe do uzyskania w biurze sprzedaży dewelopera. Różnicą na naszą korzyść jest profesjonalna opieka naszego dedykowanego doradcy mieszkaniowego, który doskonale zna wybraną przez Państwa inwestycję.

Firma jest częścią grupy kapitałowej KGM, w której skład wchodzi między innymi KGM spółka z.o.o właściciel kilku mediów branżowych w tym portalu kgm.pl oraz wydawanego o kilkunastu lat miesięcznika Małopolski Przegląd Nieruchomości. Taka synergia pozwala nam na korzystanie z unikatowych kompetencji polegających na posiadaniu dogłębnej i kompleksowej wiedzy o rynku mieszkaniowym.

Kontakt

Kgm development logo
Kgm development
Kraków, Ślusarska 9 bud. 28
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023