Concept Development s.c. logo

Concept Development s.c.

Kutno, Plac Wolności 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Podjęcie decyzji o kupnie własnego mieszkania jest wielkim wydarzeniem dla domowego budżetu. Dlatego tak ważnym jest, aby za realizacje projektu odpowiedzialna była wiarygodna firma. Concept Development jest takim partnerem, gdyż posiada kapitały własne ponadto współpracujemy z rzetelnym i sprawdzonym wykonawcą, co daje gwarancję, że zrealizujemy inwestycje w wysokim standardzie, profesjonalnie i terminowo.

Budujemy mieszkania z myślą o indywidualnych potrzebach i pragnieniach klientów. Nasze projekty to połączenie pięknej architektury, ekologicznych materiałów i najnowszych technologii, gwarantujących nie tylko pełnie komfortu, ale także udaną inwestycję.

Tworzymy przestrzeń będącą harmonijnym połączeniem nowoczesności, wygody i bezpieczeństwa.

Spółka Concept Development powstała na potrzeby realizacji projektów segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Stworzyło ją dwóch mających już duże doświadczenie w branży budowlanej przedsiębiorców, od kilkunastu lat realizujących inwestycje budowlane na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowym.

Kontakt

Concept Development s.c. logo
Concept Development s.c.
Kutno, Plac Wolności 4
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: