Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zielona Dolina II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bocianów, oferowane bezpośrednio przez

TDJ Estate

Zabrze, ul. Bocianów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 258 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona Dolina IIZielona Dolina II

11 zdjęć

Zielona Dolina II
Zielona Dolina II
Zielona Dolina II
Zielona Dolina II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (98): wielkość od 0,85 do 1,65 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (197 miejsc) : Miejsce parkingowe wliczone w cenę mieszkania

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Zielona Dolina to inwestycja przygotowana z myślą o osobach poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania na lata. Spokój, kameralna okolica i wszechobecna zieleń tworzą przyjazne otoczenie, w którym z przyjemnością spędza się czas. Stanie się ono azylem dla ludzi powracających z pracy, szkoły czy uczelni, którzy oczekują wytchnienia od zawodowych obowiązków i chcą cieszyć się życiem prywatnym.

Małomiasteczkowa sielanka idzie tu w parze z udogodnieniami charakterystycznymi dla większych ośrodków miejskich. Dobra komunikacja, bliskość szkoły i placówki medycznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji to kluczowe atuty, którymi mogą cieszyć się mieszkańcy.

W ofercie znajdują się zarówno małe lokale dla tych, którzy szukają swojego własnego „M” lub chcą bezpiecznie ulokować kapitał, jaki i duże mieszkania dla rodzin ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Nowi lokatorzy Zielonej Doliny mogą wybierać spośród 124 mieszkań. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana ogólnodostępna strefa parkingowa. W zasięgu ręki, na parterze zlokalizowane będą kolejne 3 lokale usługowe.

Z dala od miejskiego zgiełku, tłumów ludzi i ciągnących się sznurów samochodów. Życie mieszkańców Zielonej Doliny będzie toczyło się wśród polan i lasów. Piękna okolica zapewni mieszkańcom poczucie bliskości z naturą.

Znajdujący się nieopodal Potok Mikulczycki gwarantuje piękny krajobraz dla pikników z rodziną i przyjaciółmi. Zielone tereny na pewno zachęcą do spacerów i wycieczek rowerowych. Wraz z bliskimi warto odwiedzić na dwóch kółkach okoliczne atrakcje – Klub Jeździecki Nowy Dwór w Szałszy i Kąpielisko Leśne w Zabrzu.

Kameralna atmosfera inwestycji i spokojna okolica zapewnią bezpieczeństwo najmłodszych. Jednocześnie dostarczą wielu miejsc do zabawy i rozrywki. Nauka jazdy na rowerze, przygotowanie zielnika na zajęcia szkolne, a nawet stawianie pierwszych kroków – w Zielonej Dolinie mieszkańcy swoimi codziennymi aktywnościami mogą tworzyć wyjątkowe chwile, warte zapamiętania. Seniorzy odnajdą tu błogi spokój, a studenci i osoby w średnim wieku docenią naturalne otoczenie po powrocie z uczelni lub pracy w mieście.

Najbliższa okolica inwestycji wraz z sąsiednimi miastami oferują wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Zarówno fani aktywnego wypoczynku, kibice sportowi, miłośnicy wydarzeń kulturalnych, jak i poszukiwacze relaksu w kameralnych warunkach, znajdą coś dla siebie.

Inwestycja Zielona Dolina II znajduje się w Zabrzu, ul. Bocianów (2.6 km od centrum Zabrza), została zrealizowana przez TDJ Estate.

Inwestycja Zielona Dolina II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Zielona Dolina II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TDJ Estate przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (197 miejsc)

W inwestycji znajduje się 98 komórek lokatorskich wielkość od 0,85 do 1,65 m2.

Lokalizacja inwestycji

Zielona Dolina powstaje przy ulicach Bocianów i Bażantów w Zabrzu. Położenie w północnej części miasta, na granicy z Gliwicami i Szałszą, zapewnia dobre połączenie komunikacyjne.

Dużą wygodę komunikacyjną gwarantuje mieszkańcom inwestycji bliskość pętli tramwajowej i przystanku autobusowego, a także autostrady A1. Do tej ostatniej można dotrzeć samochodem w 7 minut, a do przystanku komunikacji publicznej – w kilka minut pieszo.

Kierowcy i niezmotoryzowani mają dostęp do infrastruktury publicznej w okolicy, a także do obiektów handlowych i punktów usługowych. W zasięgu zaledwie kilkuset metrów od osiedla dostępna jest pełna infrastruktura miejska, m.in. przedszkola, szkoły, placówki medyczne i usługowe.

Zabrze to należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego miasto powiatowe położone nad rzekami Kłodnicą i Bytomką. Zajmuje tereny Wyżyny Śląskiej oraz Kotliny Raciborskiej. Miasto składa się z kilkunastu dzielnic. Jako jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków Polski, Zabrze cechuje się industrialną zabudową z licznymi zakładami oraz osiedlami bloków mieszkalnych tworzonych z myślą o pracownikach. Mimo to ok. 30% obszaru zajmują lasy i pola. Na obrzeżach miasta powstają domy jednorodzinne. W Zabrzu znajdują się także liczne szpitale. Podstawową opiekę medyczną oferuje tu kilkadziesiąt przychodni. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, które tworzy m.in. kilkadziesiąt przedszkoli, podstawówek i zespołów szkół. Czas wolny można spędzić w jednym z kilku parków miejskich. Znajduje się tu także wiele ogólnodostępnych boisk. W mieście są także kina, teatr, filharmonia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Dolina II?

Przez Zabrze biegnie autostrada A4, która jest częścią międzykontynentalnej trasy E40 i która tuż za południowo-zachodnią granicą miasta krzyżuje się z autostradą A1. Biegną tędy także drogi krajowe nr 78, 88 i 94 oraz drogi wojewódzkie 921 i 902. Ta druga jest częścią Drogowej Trasy Średnicowej łączącej miasta należące do GOP. W mieście funkcjonuje kilka linii Tramwajów Śląskich i kilkadziesiąt linii strefowych autobusów GOP-u. Znajduje się tu dworzec autobusowy oraz kilka stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Dolina II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 262 metrów od inwestycji Zielona Dolina II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikulczyce Zwrotnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Dolina II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dolina II znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Społecznych "Nasza Szkoła", Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 "Nasza Szkoła" Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego oraz Społeczne Gimnazjum "Nasza Szkoła" Zabrzańskiego Towarzystwa Szkolnego w odległości 90 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zielona Dolina II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 768 m znajduje się Roker.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Dolina II w odległości 150 m oraz 180 m znajdują się Boiska.

Data publikacji: 25.06.2021
Data aktualizacji: 29.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023