Ranking najlepszych inwestycji:

Szczecin - IV kwartał 2018

Wybierz kwartał
Wybierz miasto

Najciekawsze inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie w IV kw. 2018
Wyniki aktualizowane co kwartał na podstawie aktywności użytkowników portalu

 • I miejsce

  Potulicka 37

  Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Potulicka 37

  Potulicka37 to budynek mieszkalny, wielorodzinny, wysokości sześciu kondygnacji nadziemnych, w całości podpiwniczony. z windą osobową, obsługującą wszystkie poziomy. Główną funkcją projektowanego obiektu będzie funkcja mieszkalna. W budynku przewiduje się realizację 37 lokali mieszkalnych jedno-, dwu-, trz...

  Termin oddania: 4 kw. 2019

  Liczba mieszkań: 7

  Powierzchnia: 47 - 80 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • II miejsce

  Lewandowskiego

  Szczecin, Śródmieście, Nowe Miasto, ul. Lewandowskiego

  W ramach trzeciego etapu inwestycji przy ul. Lewandowskiego wprowadziliśmy do naszej oferty trzypiętrowy budynek ze 140 mieszkaniami. Budynek składa się z pięciu klatek – każda wyposażona w cichobieżną windę. W ramach tego etapu inwestycji powstaną lokale jedno, dwu i trzypokojowe z aneksem kuchennym lub osob...

  Termin oddania: 4 kw. 2020

  Liczba mieszkań: 60

  Powierzchnia: 38 - 76 m2

  Liczba pokoi: 1 - 3

 • III miejsce

  Panoramika

  Szczecin, Zachód, Arkońskie-Niemierzyn, ul. Panoramiczna 1/ 6

  Pełnia możliwości Szczecińska inwestycja Ronson Develompment – Panoramika to idealna propozycja dla osób, które cenią spokój i ciszę, ale również chcą komfortowo i szybko dojechać do centrum miasta. Zielone otocznie inwestycji Panoramika, pozwoli Ci zrelaksować się korzystając z bliskości natury. Z drugiej s...

  Termin oddania: 4 kw. 2019

  Liczba mieszkań: 92

  Powierzchnia: 33 - 103 m2

  Liczba pokoi: 1 - 4

 • Wyróżnienie

  Apartamenty Warszewo

  Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Maciejkowa 33

  Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę. W ramach inwestycji powstaną mieszkania typu M1, M2, M3 oraz M4 o powierzchni od 29 m² do 72,5 m². Nowoczesny wygląd osiedla został zaprojektowany przez renomowane szczecińskie biuro architektoniczne D...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: 26

  Powierzchnia: 42 - 115 m2

  Liczba pokoi: 2 - 4

 • Wyróżnienie

  Osiedle Bocianie Gniazdo - Budynek nr III

  Szczecin, Północ, Żelechowa, ul. Małe Błonia

  Osiedle mieszkaniowe Bocianie Gniazdo znajduje się bezpośrednio przy ulicy Małe Błonia w północnej części Szczecina, na granicy dzielnic Warszewo i Żelechowa. Obecnie jest to jedno z najbardziej popularnych miejsc do zamieszkania w Szczecinie. Teren inwestycji położony jest na wysokości blisko 100 metrów nad ...

  Gotowe do zamieszkania

  Liczba mieszkań: 6

  Powierzchnia: 52 - 77 m2

  Liczba pokoi: 3 - 4

 • Podsumowanie IV kw. 2019 r. - Ranking Inwestycji w Szczecinie

  Szczecin bierze udział w Rankingu Inwestycji organizowanym przez portal RynekPierwotny.pl po raz trzeci. W międzyczasie nieco zmieniły się “zasady gry”. Przede wszystkim portal zrezygnował z przeprowadzania ankiet czy ręcznego oceniania inwestycji przez użytkowników. Obecnie liczy się ich zachowanie i podjęte działania na stronie. Jeśli świadczą one o poważnym zainteresowaniu daną inwestycją, co wyraża się m.in. w odsłonie numeru telefonu, liczone jest to jako oddanie głosu na dany projekt. W ten sposób niejako automatycznie wyłaniają się te inwestycje, które najczęściej były brane pod uwagę w procesie poszukiwania i zakupu własnych czterech kątów. Podsumowania kwartalne mają na celu wskazanie, które z nich przez dłuższy czas były obiektem zainteresowania nabywców. W przeciwieństwie do miesięcznych, są one nagradzane dyplomami oraz gratulacjami od portalu RynekPierwotny.pl.

   

  Pożądane cechy

  Jakimi cechami powinny się wyróżniać inwestycje, aby stały się obiektem zainteresowania nabywców? Czy wystarczy niska cena i dobra lokalizacja? Okazuje się, że nie. Obecni kupujący zwracają uwagę także na ilość miejsc parkingowych, tereny rekreacyjne, kameralność inwestycji, bezpieczeństwo… Czynników jest sporo i trudno wskazać, które z nich są najważniejsze. Z tego względu postanowiliśmy spytać dwóch zwycięzców - firmę Ronson Development oraz Budnex Deweloper - o cechy inwestycji, które ich zdaniem są niezwykle istotne dla nabywców.

   

  Czym wyróżnia się inwestycja Panoramika na tle pozostałych?

 • Miejsce na podium w Rankingu Inwestycji w Szczecinie to dla nas najlepszy dowód, że osiedle Panoramika znakomicie wpisało się w oczekiwania mieszkańców. Doskonała lokalizacja tuż przy szczecińskim Warszewie, w dzielnicy dobrze skomunikowanej z centrum miasta i zatopionej w zieleni, na pewno jest jednym z kluczy do sukcesu. Ale Panoramika to znacznie więcej. Mieszkańcy doceniają bogatą infrastrukturę, która pozwala im załatwić wszystkie najważniejsze sprawy w pobliżu domu. W niedalekiej odległości od Panoramiki znajdują się sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa, stacja benzynowa czy placówki medyczne. Zaledwie 10 minut od inwestycji położone jest znane wszystkim szczecinianom Jezioro Głębokie, a także Park Kasprowicza, ogród różany – tzw. Różanka i Lasek Arkoński. Dotarcie do innych części miasta także nie stanowi problemu ze względu na bliskość komunikacji miejskiej.

   

  Klienci, którzy decydują się na mieszkanie w Panoramice podkreślają, że istotnym czynnikiem są także wysoka jakość wykonania oraz wygodne rozkłady mieszkań. Przez cały proces kupna pomaga natomiast przejść pomocny i profesjonalny dział sprzedaży, który zapewnia wsparcie także po zakupie.

   

  Edyta Murawska, Specjalista ds. Marketingu RONSON DEVELOPMENT

  Pani Edyta Murawska wspomina o otoczeniu - rozwinięta infrastruktura miejska, a także duża ilość terenów zielonych to duże atuty inwestycji Panoramika, która zajęła III miejsce w podsumowaniu IV kwartału 2018 r., w Rankingu Inwestycji w Szczecinie. Ponadto istotne są również rozkładowe mieszkania, które łatwo wyposażyć. Na podobne cechy wskazuje również inwestycja Lewandowskiego, która uplasowała się na II miejscu wspomnianego wyżej Rankingu Inwestycji w Szczecinie. Firmę Budnex Deweloper, u której można kupić mieszkania w tejże inwestycji,  zapytaliśmy o to, jakie potrzeby klientów zaspokaja zwycięski projekt.

   

  Jakie potrzeby klientów zaspokaja inwestycja Lewandowskiego?

 • Inwestycja przy ul. Lewandowskiego zaspokaja wszystkie potrzeby, jakich oczekuje się od nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego,  budowanego z dobrej jakości materiałów budowlanych, które spełniają dzisiejsze wymogi i optymalizują przyszłe koszty eksploatacji budynku.

   

  Lewandowskiego to inwestycja bardzo dobrze zlokalizowana, a tym samym zapewniająca jej mieszkańcom dostęp do wszelkich potrzebnych usług i udogodnień, jakie niesie ze sobą lokalizacja w centrum Szczecina, w tym dostęp do szkół oraz uczelni wyższych, sklepów, aptek, wszelkiego rodzaju usług mających swoje siedziby w Śródmieściu. A poprzez bardzo dobrze rozwiniętą komunikację miejską łatwy dojazd do każdego innego miejsca w Szczecinie.

   

  Różnorodność rozkładów mieszkań w tej inwestycji powoduje że spełnia ona  oczekiwania zarówno klientów indywidualnych poszukujących mieszkania dla całej rodziny, jak i klientów inwestycyjnych szukających mniejszych lokali pod wynajem np. dla osób studiujących na pobliskich uczelniach. Wszystkie nasze lokale mają balkony lub tarasy, dzięki czemu każdy z naszych klientów może cieszyć się prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu. W inwestycji oprócz lokali mieszkalnych przewidzieliśmy garaże i komórki lokatorskie, które mogą być dokupione przez osoby kupujące mieszkanie.

   

  Monika Golec, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Budnex Deweloper Sp. z o.o.

  Pani Monika Golec również wspomina o lokalizacji, ale jednocześnie wymienia dobrej jakości materiały budowlane, które pozwalają zoptymalizować koszty związane z eksploatacją mieszkania. Dodatkowo ważne są balkony i tarasy, które stanowią dodatkową przestrzeń. Można zmienić je w przydomowe miejsca wypoczynku czy składziki. Te ostatnie są równie ważne, dlatego w wielu inwestycjach dostępne są komórki lokatorskie. Podobnie duże znaczenie mają garaże, które nie tylko rozwiązują problem ze znalezieniem miejsca na zewnątrz, ale także wspomagają dbałość o auto i jego ochronę przed kradzieżą. Powyższe elementy z pewnością zapokajają część potrzeb nabywców mieszkań.