Apartamenty 101 Warszewo

22 zdjęcia

Apartamenty 101 Warszewo
Apartamenty 101 Warszewo
Apartamenty 101 Warszewo
Apartamenty 101 Warszewo

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 101 Warszewo dostępnych jest 5 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (5)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 262 do 350 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Zakres prac w częściach wspólnych inwestycji: - Balustrady klatek schodowych stal nierdzewna z pochwytem drewnianym. - Winda cichobieżna – szyb windy dylatowany. - Wjazd do garażowca podgrzewany wraz z czujką temperatury.

Konstrukcja budynku

- Płyta fundamentowa, garaż - beton monolityczny. - Ściany zewnętrzne i ściany nośne – bloczki silikatowe gr. 18cm. – ściany między lokalowe z silikatu o podwyższonej izolacyjności akustycznej / ściany z betonu gr: 18 cm do 25 cm (część podziemna budynku). - Ściany działowe mieszkań murowane z bloczków silikatowych gr. 11,5 cm. zgodnie z projektem, - Stropy kondygnacji wylewane żelbetowe. - Podciągi i słupy wylewane żelbetowe.

Dach

- Dach kopertowy płatwiowo-kleszczowy. Więźba z drewna, pokryty dachówką bitumiczną (gont papowy).

Elewacja

- Elewacja - ocieplenie styropianem + tynk cienkowarstwowy mineralny z elementami płytki klinkierowej.

Stolarka okienna

- Stolarka okienna PCV trzyszybowa, dwukomorowa z okleiną jednostronną w kolorze szarym, na klatkach schodowych aluminiowa.

Drzwi zewnętrzne

- Drzwi zewnętrzne do klatek schodowych aluminiowe. - Drzwi do lokali mieszkalnych antywłamaniowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej oraz termicznej model: PORTA Extreme w okleinie modyfikowanej: fornir naturalny; bez drzwi wewnętrznych. - Drzwi w garażu podziemnym oraz komórkach lokatorskich: z blachy stalowej dwupłaszczowe z wentylacją zamykane na klucz.

Balkony

- Balustrady balkonów : balustrada stalowa malowana proszkowo.

Posadzka

- Posadzki loggii, balkonów i tarasów – deska tarasowa. - Posadzki klatek schodowych – wykładzina dywanowa oraz kamień naturalny. - Podłoża pod posadzki wewnątrz lokalu – jastrych cementowy jako podkład pod wykończenie lokatora. - Posadzki w garażu podziemnym oraz komórkach lokatorskich: impregnowana posadzka betonowa.

Ściany

- Ściany w częściach wspólnych inwestycji - szpachlowane tapetowane. - Ściany kondygnacji mieszkalnych – tynki gipsowe, pomieszczenia mokre tynk cementowo-wapienny. - Ściany w garażu podziemnym oraz komórkach lokatorskich: murowane na pełną spoinę powyżej 2 m. ażurowe, nietynkowane, malowane.

Sufity

- Sufity klatek schodowych – systemowe. - Sufity mieszkań – tynki gipsowe cienkowarstwowe.

Parapety wewnętrzne

- Bez montażu parapetów wewnętrznych (podokienników).

Instalacje

- Rozprowadzenie instalacji wodno – kanalizacyjnej, bez armatury, wyjścia z pionów zakończone przy ścianie szachtu. - Rozprowadzenie instalacji elektrycznej wraz z osprzętem. - Instalacje: sygnalizacja domofonowa, RTV, telefoniczna i internetowa zgodnie z projektem. - Instalacja alarmowa – parter budynku. - Instalacja cyrkulacji ciepłej wody sterowana programatorem. - Instalacja klimatyzacji: dwa klimatyzatory + jeden agregat. - Instalacja inteligentnego zarządzania mieszkaniem system Fibaro: sterowanie ogrzewaniem, alarmem (marki Satel dot. parter), klimatyzacją, roletami zewnętrznymi (dot. parter), systemem automatycznego podlewania ogrodu (dot. parter), markizami (dot. II piętro). - Wideodomofon wyświetlacz 4”. - Zintegrowane wnęki teletechniczne. - Instalacja szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych (trójfazowa 32A) wraz z podlicznikiem bez prostownika.

Ogrzewanie

- Ogrzewanie centralne, podłogowe: salon, korytarz, aneks kuchenny oraz łazienka (elektryczna mata grzewcza), grzejniki płytowe w pokojach i drabinkowe w łazienkach.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (21)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 79 do 115 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Projekt “Apartamenty 101” to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą poczucie prywatności. Mieszkania znajdują się na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Apartamenty 101 to budynek tworzący harmonijną całość z sąsiednią inwestycją Apartamenty Warszewo oraz z Parkiem Warszewo-Podbórz.

Mając na uwadze wymogi klientów, zaprojektowaliśmy nowoczesne i funkcjonalne układy pomieszczeń, dbając o atrakcyjność lokali na każdej kondygnacji. Dzięki zastosowaniu dużych okien, lokale są jasne i słoneczne. Każde mieszkanie posiada przestronny taras, a w apartamentach na parterze przygotowaliśmy przestronne ogrody dostępne z salonów oraz sypialni. Dla osób preferujących mieszkania na wyższych kondygnacjach, przewidzieliśmy przestronne i wysokie apartamenty na poddaszu (3,5 m), gdzie skosy zaczynają się dopiero od 2,22 m (powyżej poziomu okien).

Precyzyjnie zaaranżowane tereny zielone nadają osiedlu wyjątkowy i kameralny charakter. Przygotowana w ten sposób przestrzeń stwarza dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Apartamenty 101 to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę.

Inwestycja Apartamenty 101 Warszewo znajduje się na Warszewie (5.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Marina Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty 101 Warszewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 101 Warszewo w sprzedaży jest 5 nowych mieszkań o powierzchni od 79 do 115 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 79 do 82 m2 (4 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni 115 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Marina Developer Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle wybudowane w wyjątkowo zielonej dzielnicy Szczecina, jest idealnym miejscem dla osób szukających wytchnienia od gwaru miasta. Na Warszewie znajduje się wiele placówek oświatowych, a okoliczne sklepy umożliwiają wygodne i szybkie zakupy. Bliskość centrum nie pozbawia mieszkańców osiedla korzystania z możliwości i usług jakie oferuje miasto, Warszewo znajduje się zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub autobusem od centrum Szczecina. Przystanek oddalony jest o jedyne 50 m od osiedla, co daje mieszkańcom możliwość wygodnego korzystania z komunikacji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zrealizowany w ramach SBO Park: Warszewo-Podbórz. Z kolei bliskość terenów zielonych stwarza dogodne warunki rekreacyjno-wypoczynkowe. Z osiedla Warszewo można udać się na spacer do pobliskiej Puszczy Wkrzańskiej lub na wycieczkę rowerową wzdłuż jeziora Głębockiego. Zimą, pasjonaci sportów mogą korzystać z infrastruktury na Szczecińskiej Gubałówce.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty 101 Warszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morenowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty 101 Warszewo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Fantazja" w odległości 320 m, Target Training w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty 101 Warszewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2018
Data aktualizacji: 07.12.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Warszewie

Oferty na Warszewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: