Apartamenty 101 Warszewo

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż Kalinowa, oferowane bezpośrednio przez

Marina Developer Sp. z o.o.

Szczecin, Północ, Warszewo, Kalinowa 37

Apartamenty 101 WarszewoApartamenty 101 Warszewo

22 zdjęcia

Apartamenty 101 Warszewo
Apartamenty 101 Warszewo
Apartamenty 101 Warszewo
Apartamenty 101 Warszewo
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

79 - 115/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 191 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 3 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 5 sklepów, 3 obiekty sportowe, 12 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 262 do 350 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Zakres prac w częściach wspólnych inwestycji: - Balustrady klatek schodowych stal nierdzewna z pochwytem drewnianym. - Winda cichobieżna – szyb windy dylatowany. - Wjazd do garażowca podgrzewany wraz z czujką temperatury.

Konstrukcja budynku

- Płyta fundamentowa, garaż - beton monolityczny. - Ściany zewnętrzne i ściany nośne – bloczki silikatowe gr. 18cm. – ściany między lokalowe z silikatu o podwyższonej izolacyjności akustycznej / ściany z betonu gr: 18 cm do 25 cm (część podziemna budynku). - Ściany działowe mieszkań murowane z bloczków silikatowych gr. 11,5 cm. zgodnie z projektem, - Stropy kondygnacji wylewane żelbetowe. - Podciągi i słupy wylewane żelbetowe.

Dach

- Dach kopertowy płatwiowo-kleszczowy. Więźba z drewna, pokryty dachówką bitumiczną (gont papowy).

Elewacja

- Elewacja - ocieplenie styropianem + tynk cienkowarstwowy mineralny z elementami płytki klinkierowej.

Stolarka okienna

- Stolarka okienna PCV trzyszybowa, dwukomorowa z okleiną jednostronną w kolorze szarym, na klatkach schodowych aluminiowa.

Drzwi zewnętrzne

- Drzwi zewnętrzne do klatek schodowych aluminiowe. - Drzwi do lokali mieszkalnych antywłamaniowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej oraz termicznej model: PORTA Extreme w okleinie modyfikowanej: fornir naturalny; bez drzwi wewnętrznych. - Drzwi w garażu podziemnym oraz komórkach lokatorskich: z blachy stalowej dwupłaszczowe z wentylacją zamykane na klucz.

Balkony

- Balustrady balkonów : balustrada stalowa malowana proszkowo.

Posadzka

- Posadzki loggii, balkonów i tarasów – deska tarasowa. - Posadzki klatek schodowych – wykładzina dywanowa oraz kamień naturalny. - Podłoża pod posadzki wewnątrz lokalu – jastrych cementowy jako podkład pod wykończenie lokatora. - Posadzki w garażu podziemnym oraz komórkach lokatorskich: impregnowana posadzka betonowa.

Ściany

- Ściany w częściach wspólnych inwestycji - szpachlowane tapetowane. - Ściany kondygnacji mieszkalnych – tynki gipsowe, pomieszczenia mokre tynk cementowo-wapienny. - Ściany w garażu podziemnym oraz komórkach lokatorskich: murowane na pełną spoinę powyżej 2 m. ażurowe, nietynkowane, malowane.

Sufity

- Sufity klatek schodowych – systemowe. - Sufity mieszkań – tynki gipsowe cienkowarstwowe.

Parapety wewnętrzne

- Bez montażu parapetów wewnętrznych (podokienników).

Instalacje

- Rozprowadzenie instalacji wodno – kanalizacyjnej, bez armatury, wyjścia z pionów zakończone przy ścianie szachtu. - Rozprowadzenie instalacji elektrycznej wraz z osprzętem. - Instalacje: sygnalizacja domofonowa, RTV, telefoniczna i internetowa zgodnie z projektem. - Instalacja alarmowa – parter budynku. - Instalacja cyrkulacji ciepłej wody sterowana programatorem. - Instalacja klimatyzacji: dwa klimatyzatory + jeden agregat. - Instalacja inteligentnego zarządzania mieszkaniem system Fibaro: sterowanie ogrzewaniem, alarmem (marki Satel dot. parter), klimatyzacją, roletami zewnętrznymi (dot. parter), systemem automatycznego podlewania ogrodu (dot. parter), markizami (dot. II piętro). - Wideodomofon wyświetlacz 4”. - Zintegrowane wnęki teletechniczne. - Instalacja szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych (trójfazowa 32A) wraz z podlicznikiem bez prostownika.

Ogrzewanie

- Ogrzewanie centralne, podłogowe: salon, korytarz, aneks kuchenny oraz łazienka (elektryczna mata grzewcza), grzejniki płytowe w pokojach i drabinkowe w łazienkach.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (21)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 79 do 115 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt “Apartamenty 101” to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą poczucie prywatności. Mieszkania znajdują się na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Apartamenty 101 to budynek tworzący harmonijną całość z sąsiednią inwestycją Apartamenty Warszewo oraz z Parkiem Warszewo-Podbórz.

Mając na uwadze wymogi klientów, zaprojektowaliśmy nowoczesne i funkcjonalne układy pomieszczeń, dbając o atrakcyjność lokali na każdej kondygnacji. Dzięki zastosowaniu dużych okien, lokale są jasne i słoneczne. Każde mieszkanie posiada przestronny taras, a w apartamentach na parterze przygotowaliśmy przestronne ogrody dostępne z salonów oraz sypialni. Dla osób preferujących mieszkania na wyższych kondygnacjach, przewidzieliśmy przestronne i wysokie apartamenty na poddaszu (3,5 m), gdzie skosy zaczynają się dopiero od 2,22 m (powyżej poziomu okien).

Precyzyjnie zaaranżowane tereny zielone nadają osiedlu wyjątkowy i kameralny charakter. Przygotowana w ten sposób przestrzeń stwarza dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Apartamenty 101 to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę.

Inwestycja Apartamenty 101 Warszewo znajduje się na Warszewie (5.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Marina Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty 101 Warszewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty 101 Warszewo w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 79 do 115 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Marina Developer Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (45 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle wybudowane w wyjątkowo zielonej dzielnicy Szczecina, jest idealnym miejscem dla osób szukających wytchnienia od gwaru miasta. Na Warszewie znajduje się wiele placówek oświatowych, a okoliczne sklepy umożliwiają wygodne i szybkie zakupy.

Bliskość centrum nie pozbawia mieszkańców osiedla korzystania z możliwości i usług jakie oferuje miasto, Warszewo znajduje się zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub autobusem od centrum Szczecina. Przystanek oddalony jest o jedyne 50 m od osiedla, co daje mieszkańcom możliwość wygodnego korzystania z komunikacji miejskiej.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zrealizowany w ramach SBO Park: Warszewo-Podbórz. Z kolei bliskość terenów zielonych stwarza dogodne warunki rekreacyjno-wypoczynkowe. Z osiedla Warszewo można udać się na spacer do pobliskiej Puszczy Wkrzańskiej lub na wycieczkę rowerową wzdłuż jeziora Głębockiego. Zimą, pasjonaci sportów mogą korzystać z infrastruktury na Szczecińskiej Gubałówce.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 191 metrów od inwestycji Apartamenty 101 Warszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morenowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty 101 Warszewo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 674 m, szkoła w odległości 752 m, Niepubliczne przedszkole językowe Bus w odległości 937 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty 101 Warszewo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi wizyta w odległości 197 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty 101 Warszewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 145 m znajduje się Biedronka, w odległości 297 m znajduje się Żabka, w odległości 448 m znajduje się Groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty 101 Warszewo w odległości 124 m znajduje się boisko / kort, w odległości 151 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 218 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.10.2018
Data aktualizacji: 27.03.2024
Marina Developer Sp. z o.o. logo

Marina Developer Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

​​ul. Przestrzenna 11 (wejście J), 70-800 Szczecin

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: