Jaśminowe Wzgórze

6 zdjęć

Jaśminowe Wzgórze
Jaśminowe Wzgórze
Jaśminowe Wzgórze
Jaśminowe Wzgórze

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jaśminowe Wzgórze dostępnych jest 116 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (116)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

- okna z profili PCV z systemem mikrowentylacji - profile okienne bazaltowe - w mieszkaniach na parterze puszki na rolety zewnętrzne oraz dodatkowo doprowadzenie

Posadzka

- mieszkania – zatarta wylewka betonowa , gotowa do układania płytek, paneli itp. - balkony/tarasy – wylewka betonowa + hydroizolacja podpłytkowa , balustrada z profili stalowych - ogródki przydomowe z wyrównaną ziemią i posianą trawą oraz ogrodzeniem

Ściany

- ściany konstrukcyjne – Silka, izolacja termiczna – styropian 20cm, warstwy wykończeniowe – tynk oraz elewacja z elementami imitującymi cegłę (tynk dekoracyjny) - ściany oddzielające mieszkania – wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej o grubości 24 cm - ścianki działowe w mieszkaniach – bloczki z betonu komórkowego grubość 8 cm, w łazienkach 10 cm, tynki gipsowe maszynowe

Sufity

- sufity – tynki gipsowe maszynowe

Instalacje

- ciepła i zimna woda użytkowa – rury z tworzyw sztucznych, indywidualne liczniki zużycia wody - kanalizacja z PCV - instalacja elektryczna wykonana z białym montażem – (gniazda wtykowe i wyłączniki, instalacja RTV) - telewizja kablowa oraz szybki Internet stacjonarny w instalacji światłowodowej

Ogrzewanie

- Centralne Ogrzewanie – dostarczane przez Szczecińską Energetykę Cieplną, rozprowadzone z węzła cieplnego, rozliczane przez indywidualne liczniki ciepła. Grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja z tworzyw sztucznych

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, taras, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada (168) Komórki lokatorskie w cenie 15 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne w cenie 35 000 zł: Zakup jest obowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł: Zakup jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 116 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 139 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

5000 zł umowa rezerwacyjna na dwa miesiące.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Jaśminowe Wzgórze logo

Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W najbliższych latach miasto zrealizuje na jej terenie trzeci etap Trasy Północnej w kierunku Polic tj. połączenie jej z Szosą Polską. Łatwo dotrzeć do osiedla komunikacją miejską. Dojeżdżają tu wszystkie autobusy kursujące do Polic. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusów nr 101 i 107. Samochodem z centrum dojedziemy do domu w 15 minut. W odległości około 1 km znajduje się Folwark Podkowa, gdzie można doświadczyć kontaktu z naturą, a także zobaczyć wiele gatunków rzadko spotykanych zwierząt i ptaków. Na terenie Folwarku znajduje się również stadnina koni, w której prowadzone są lekcje jazdy konnej. Nieco bliżej znajdują się Park leśny Kupały zwany również uroczyskiem oraz zespół przyrodniczo-krajobrazowy Wodozbiór. Są to urokliwe miejsca, idealne na spacery oraz wszelką aktywność na świeżym powietrzu.

Jaśminowe wzgórze to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje przy ul. Sobola w Szczecinie. W bliskim sąsiedztwie obiektów usługowych i handlowych. Z części budynków rozpościera się przepiękny widok na rzekę Odrę i jezioro Dąbie. Pod każdym z budynków znajdują się garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi.

W ofercie posiadamy mieszkania od 30 do 130 m2.Mieszkania na parterze posiadają ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach – tarasy.

Inwestycja Jaśminowe Wzgórze znajduje się na Stołczynie, ul. Bronisława Sobola (7.3 km od centrum Szczecina), jest realizowana przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jaśminowe Wzgórze w sprzedaży jest 116 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 139 metrów kwadratowych, w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 35 do 52 m2 w cenie od 313 725 zł (6 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 45 do 69 m2 w cenie od 361 040 zł (49 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 66 do 114 m2 w cenie od 514 644 zł (40 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 120 m2 w cenie od 578 039 zł (20 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 139 m2 w cenie od 1 067 913 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne w cenie 35 000 zł
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł

W inwestycji znajduje się 168 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jaśminowe Wzgórze?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jaśminowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Jaśminowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolonistów.

Data publikacji: 30.08.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Stołczynie

Oferty na Stołczynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: