Jaśminowe Wzgórze

Mieszkania na sprzedaż ul. Bronisława Sobola, oferowane bezpośrednio przez

Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Szczecin, Północ, Stołczyn, ul. Bronisława Sobola

Jaśminowe Wzgórze

6 zdjęć

Jaśminowe Wzgórze
Jaśminowe Wzgórze
Jaśminowe Wzgórze
Jaśminowe Wzgórze

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

66 - 119/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - stacja kolejowa - 1830 m

Przystanek Tramwajowy - 1950 m

Przystanek Autobusowy - 220 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 3 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 10 sklepów, 6 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

- okna z profili PCV z systemem mikrowentylacji - profile okienne bazaltowe - w mieszkaniach na parterze puszki na rolety zewnętrzne oraz dodatkowo doprowadzenie

Posadzka

- mieszkania – zatarta wylewka betonowa , gotowa do układania płytek, paneli itp. - balkony/tarasy – wylewka betonowa + hydroizolacja podpłytkowa , balustrada z profili stalowych - ogródki przydomowe z wyrównaną ziemią i posianą trawą oraz ogrodzeniem

Ściany

- ściany konstrukcyjne – Silka, izolacja termiczna – styropian 20cm, warstwy wykończeniowe – tynk oraz elewacja z elementami imitującymi cegłę (tynk dekoracyjny) - ściany oddzielające mieszkania – wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej o grubości 24 cm - ścianki działowe w mieszkaniach – bloczki z betonu komórkowego grubość 8 cm, w łazienkach 10 cm, tynki gipsowe maszynowe

Sufity

- sufity – tynki gipsowe maszynowe

Instalacje

- ciepła i zimna woda użytkowa – rury z tworzyw sztucznych, indywidualne liczniki zużycia wody - kanalizacja z PCV - instalacja elektryczna wykonana z białym montażem – (gniazda wtykowe i wyłączniki, instalacja RTV) - telewizja kablowa oraz szybki Internet stacjonarny w instalacji światłowodowej

Ogrzewanie

- Centralne Ogrzewanie – dostarczane przez Szczecińską Energetykę Cieplną, rozprowadzone z węzła cieplnego, rozliczane przez indywidualne liczniki ciepła. Grzejniki panelowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, instalacja z tworzyw sztucznych

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras

Komórki lokatorskie:

posiada (168) Komórki lokatorskie w cenie 15 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł : Zakup jest obowiązkowy
 • miejsca postojowe naziemne w cenie 35 000 zł : Zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 66 do 119 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 527 520 do 877 400 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

5000 zł umowa rezerwacyjna na dwa miesiące

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Jaśminowe Wzgórze logo

Osiedle położone jest w prężnie rozwijającej się północnej dzielnicy Szczecina. W najbliższych latach miasto zrealizuje na jej terenie trzeci etap Trasy Północnej w kierunku Polic tj. połączenie jej z Szosą Polską. Łatwo dotrzeć do osiedla komunikacją miejską. Dojeżdżają tu wszystkie autobusy kursujące do Polic. W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusów nr 101 i 107. Samochodem z centrum dojedziemy do domu w 15 minut. W odległości około 1 km znajduje się Folwark Podkowa, gdzie można doświadczyć kontaktu z naturą, a także zobaczyć wiele gatunków rzadko spotykanych zwierząt i ptaków. Na terenie Folwarku znajduje się również stadnina koni, w której prowadzone są lekcje jazdy konnej. Nieco bliżej znajdują się Park leśny Kupały zwany również uroczyskiem oraz zespół przyrodniczo-krajobrazowy Wodozbiór. Są to urokliwe miejsca, idealne na spacery oraz wszelką aktywność na świeżym powietrzu.

Jaśminowe wzgórze to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które powstaje przy ul. Sobola w Szczecinie. W bliskim sąsiedztwie obiektów usługowych i handlowych. Z części budynków rozpościera się przepiękny widok na rzekę Odrę i jezioro Dąbie. Pod każdym z budynków znajdują się garaże podziemne wraz z komórkami lokatorskimi.

W ofercie posiadamy mieszkania od 30 do 130 m2.Mieszkania na parterze posiadają ogródki, natomiast na wyższych kondygnacjach – tarasy.

Inwestycja Jaśminowe Wzgórze znajduje się na Stołczynie, ul. Bronisława Sobola (7.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Tomaszewicz Development Sp. z o.o.

Inwestycja Jaśminowe Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jaśminowe Wzgórze w sprzedaży jest 13 nowych mieszkań o powierzchni od 66 do 119 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Tomaszewicz Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne w cenie 45 000 zł
 • miejsca postojowe naziemne w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajduje się 168 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jaśminowe Wzgórze?

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jaśminowe Wzgórze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1830 metrów od inwestycji Jaśminowe Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - stacja kolejowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jaśminowe Wzgórze znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jaśminowe Wzgórze znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zając Borówka w odległości 150 m, Pszczółka i spółka w odległości 580 m, Łączka Bączka w odległości 900 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jaśminowe Wzgórze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 350 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 580 m, Vulmed w odległości 710 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jaśminowe Wzgórze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się ALDI, w odległości 240 m znajduje się POLOmarket, w odległości 410 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jaśminowe Wzgórze w odległości 170 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 330 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.08.2021
Data aktualizacji: 04.12.2023
Jaśminowe Wzgórze logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Policka 51, 71-837 Szczecin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 08:00 - 17:00
 • Czwartek: 08:00 - 17:00
 • Piątek: 08:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: