+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo

42 oferty w 3 inwestycjach

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Duńska
  gotowe
  Kameralne osiedle na Warszewie z niecodzienną architekturą, charakteryzujące się nowoczesnym stylem i wysokim standardem wykończenia. Komfort i spokój na nowoczesnym i bezpiecznym osiedlu. Mieszkaj i odpoczywaj w najlepszej dzielnicy miasta. Szczególna dbałość o tereny zielone oraz powierzchnie wspólne zapewnią poczucie komfortu i wygody. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach, które

  Apartamenty Duńska

  ul. Duńska , Warszewo, Północ, Szczecin(3.7 km od centrum)
  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera
 • Apartamenty 101 Warszewo
  gotowe
  Projekt “Apartamenty 101” to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą poczucie prywatności. Mieszkania znajdują się na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Apartamenty 101 to budynek tworzący harmonijną całość z sąsiednią inwestycją Apartamenty Warszewo oraz z Parkiem Warszewo-Podbórz. Mając na uwadze

  Apartamenty 101 Warszewo

  Kalinowa 37 , Warszewo, Północ, Szczecin(5.9 km od centrum)
  Marina Developer Sp. z o.o.
 • Szczecińska 20
  2 kw. 2026
  SZCZECIŃSKA 20 oferuje 59 wyjątkowych mieszkań i apartamentów o różnych metrażach, od 35 do 110 metrów kwadratowych. Każde z nich to oaza spokoju i komfortu, gdzie przestrzeń i design spotykają się, tworząc idealne miejsce do życia. Duże okna zapewniają doskonałe oświetlenie, a przemyślane układy pomieszczeń gwarantują komfortowy wypoczynek. Mieszkania na parterze mają dostęp do dużych ogródków,

  Szczecińska 20

  ul. Szczecińska 20 , Warszewo, Północ, Szczecin(4.8 km od centrum)
  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Warszewo

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania na Warszewie – zamieszkaj na północy Szczecina!

Szczecin Warszewo to północna część zachodniopomorskiej aglomeracji. Dzielnica znana jako sypialnia Szczecina jest chętnie wybierana jest przez osoby szukające mieszkania na sprzedaż. Jak wygląda lokalny rynek nieruchomości i jakie lokale znajdują się w ofercie?

Warszewo to osiedle administracyjne i część miasta Szczecin w rejonie Północ. Dzielnica położona jest na Wzgórzach Warszewskich na wysokości 110 m. n.p.m., czyli aż o 85 metrów wyżej niż Śródmieście. Taka lokalizacja zapewnia świetny widok na miasto i okolice Zalewu Szczecińskiego oraz sprawia, że dzielnica słynie z dobrej jakości powietrza. Do Warszewa administracyjnie przynależą także sąsiednie osiedla. Na południu są to Stoki i Odolany, a na północy Podbórz. W północnej części osiedla znajduje się atrakcyjny teren rekreacyjny Puszcza Wkrzańska, podczas gdy północno-wschodnia część pozostaje w dużej mierze niezabudowana. Duże zainteresowanie zakupem mieszkania, pozwala jednak przypuszczać, że wkrótce powstaną tu kolejne, nowe inwestycje.

Mieszkania na sprzedaż w Szczecinie Warszewo. Co znajdziemy w ofercie nieruchomości?

Nowe inwestycje w szczecińskim Warszewie to przede wszystkim kameralne osiedla budynków wielomieszkaniowych oraz szeregowa zabudowa z niewielkimi ogródkami. Nowoczesna architektura świetnie współgra z zielonym charakterem okolicy, wykorzystując naturalne materiały w elewacji oraz zapewniając mieszkańcom dużą ilość zieleni wewnątrz osiedla. Budynki nie przekraczają zazwyczaj wysokości 4 kondygnacji naziemnych oraz posiadają miejsca parkingowe. W ofercie znajdują się mieszkania od 20 do ponad 100 metrów kwadratowych (w tym mieszkania dwupoziomowe), dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wśród grup nabywców znajdują się m.in. rodziny z dziećmi, pary, single oraz seniorzy. Nie brakuje także osób kupujących mieszkanie na cele inwestycyjne.

Nowe mieszkania Szczecin Warszewo – adres z potencjałem

Dzielnica Warszewo jest oddalona zaledwie 3,5 km od centrum Szczecina. Niewielka odległość i dobra komunikacja sprawiają, że jest to atrakcyjny adres dla wszystkich, którzy studiują, pracują lub chcą korzystać z oferty kulturalnej Szczecina. Położona na wzgórzach dzielnica jest widokowa oraz zapewnia mieszkańcom dostęp do terenów zielonych. Do zakupu mieszkania zachęcają także znacznie niższe ceny niż w przypadku Śródmieścia. Rosnący popyt na mieszkania w tej części Szczecina sprawia, że nieruchomość łatwo wynająć lub sprzedać z zyskiem. Szczecińskie Warszewo to adres z potencjałem!

 Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Warszewie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż na Warszewie

Na Warszewie dostępne są 42 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Warszewie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 26 do 115 m², w tym:

 • kawalerki - 18 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 10 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 11 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 2 lokale
 • mieszkania 5-pokojowe i więcej - 1 lokal

Ile kosztuje nowe mieszkanie na Warszewie?

Najtańsze nowe mieszkanie na Warszewie dostępne w sprzedaży kosztuje 335 270 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania na Warszewie wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym na Warszewie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Warszewo - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy na Warszewie oddali do użytku 15 lokali mieszkalnych. 15 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 15 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 15 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań na Warszewie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 8 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 34 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów na Warszewie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: