Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Kapelanka - Pychowicka - budynek CD

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Pychowicka, oferowane bezpośrednio przez

Budrem Kraków

Kraków, Dębniki, ul. Pychowicka 3C

Kapelanka - Pychowicka - budynek CDKapelanka - Pychowicka - budynek CD

17 zdjęć

Kapelanka - Pychowicka - budynek CD
Kapelanka - Pychowicka - budynek CD
Kapelanka - Pychowicka - budynek CD
Kapelanka - Pychowicka - budynek CD
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

46 - 75/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Łagiewniki - 1508 m

Przystanek Tramwajowy - 231 m

Przystanek Autobusowy - 229 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

28 placówek medycznych, 28 placówek edukacyjnych, 36 kawiarni i restauracji, 46 sklepów, 53 obiekty sportowe, 24 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 103 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość 1,65 - 6 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 43 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 75 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Kapelanka – Pychowicka, zlokalizowana przy ul. Pychowickiej 3C w dzielnicy Dębniki w Krakowie, to symbol komfortu. Oferuje nie tylko nowoczesną architekturę, ale też szeroką gamę udogodnień, ta nieruchomość staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w mieście. Poczucie przestrzeni, bliskość zieleni, świeżość powietrza, jezioro z turkusową wodą, ścieżki spacerowe za twoim oknem to właśnie oferuje nowa inwestycja Kapelanka – Pychowicka

Budynek CD to kolejny etap inwestycji – elegancki i nowoczesny, 6- piętrowy, z szerokim wyborem mieszkań od 1 do 4 pokojowych o metrażu od 26 do 81 mkw. Całość została zaprojektowana tak, aby żyło tu się maksymalnie komfortowo. Wycofując kolejne kondygnacje uzyskano formę uskoków. Budynek wyróżniają duże tarasy, starannie zaplanowana zieleń na dachu i na terenie inwestycji. Dzieci docenią plac zabaw, plac rekreacyjny oraz bliskość terenów zielonych, a dorośli standard wykończenia i liczne udogodnienia. Wśród nich między innymi:

• duże tarasy i zieleń na dachu,

• ogródki na parterach

• duże okna doskonale doświetlając pomieszczenia,

• garaż podziemny zlokalizowany na dwóch kondygnacjach

• zewnętrzne miejsca postojowe,

• stojaki na rowery na zewnątrz oraz w hali garażowej.

Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej i placówek oświatowych. Oprócz mniejszych sklepów znajduje się w pobliżu na przykład supermarket Pasaż Kapelanka z siecią Kaufland (dawniej Tesco). W niewielkiej odległości funkcjonują przedszkola, żłobek, apteki czy placówki bankowe. Warto również wspomnieć o pobliskim Kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obok inwestycji znajduje się zarówno przystanek tramwajowy jak i autobusowy – 4 minuty pieszo.

Miłośników zieleni i amatorów spędzania czasu na łonie natury ucieszy bliskość Zalewu Zakrzówek oraz Skałek Twardowskiego. Bliskość starego miasta z Zamkiem na Wawelu i dużo zieleni czyni naszą nową inwestycje najlepszym wyborem na zakup mieszkania.

Mieszkańcy znajdą w pobliżu wiele miejsc gdzie mogą aktywnie spędzić swój wolny czas – Centrum Kongresowe ICE, kawiarnie, restauracje, kluby fitness, centra handlowe: Pasaż Kapelanka, Bonarka, Solway Park.

Wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców są dla nas bardzo ważne. Dlatego też budynek zostanie wyposażony w: całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe do mieszkań.

Inwestycja Kapelanka - Pychowicka - budynek CD znajduje się na Dębnikach, ul. Pychowicka 3C (3.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Budrem Kraków.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 103 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD w sprzedaży są 43 nowe mieszkania o powierzchni od 46 do 75 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Budrem Kraków przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość 1,65 - 6 m2.

Lokalizacja inwestycji

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 229 metrów od inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grota-Roweckiego 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 w odległości 373 m, szkoła w odległości 392 m, Niepubliczne przedszkole i żłobek "Krasnal" w odległości 537 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet Stomatologiczny w odległości 339 m, Sofimed w odległości 373 m, Internista - dr. Ewa Fijałkowska-Nowak w odległości 377 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 196 m znajduje się Żabka, w odległości 273 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 295 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kapelanka - Pychowicka - budynek CD w odległości 433 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 485 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 488 m znajduje się 1.

Data publikacji: 31.10.2023
Data aktualizacji: 20.05.2024
Budrem Kraków logo

Budrem Kraków

Adres biura sprzedaży:

ul. Dobrego Pasterza 118c/Lu3, Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023