Kapelanka-Pychowicka

Mieszkania na sprzedaż ul. Pychowicka, oferowane bezpośrednio przez

Budrem Kraków

Kraków, Dębniki, ul. Pychowicka

Kapelanka-Pychowicka

16 zdjęć

Kapelanka-Pychowicka
Kapelanka-Pychowicka
Kapelanka-Pychowicka
Kapelanka-Pychowicka

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

28 - 88/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Kraków Łagiewniki - 1370 m

Przystanek Tramwajowy - 190 m

Przystanek Autobusowy - 200 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

24 placówki medyczne, 29 placówek edukacyjnych, 28 kawiarni i restauracji, 44 sklepy, 47 obiektów sportowych, 25 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada: zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : zakup jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 30 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 88 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajduje się 14 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Kapelanka-Pychowicka logo

Poczucie przestrzeni, bliskość zieleni, świeżość powietrza, jezioro z turkusową wodą, ścieżki spacerowe za twoim oknem to właśnie oferuje nowa inwestycja Kapelanka – Pychowicka

Inwestycja jest realizowana w jednej z najstarszych dzielnic miasta Krakowa, na Dębniku przy ul. Pychowickiej. Pierwszy etap inwestycji to elegancki, nowoczesny 6-piętrowy budynek, a w nim duży wybór mieszkań od 1 do 5 pokojowych o metrażu od 28 do 125 mkw. Całość została zaprojektowana tak, aby żyło tu się maksymalnie komfortowo. Wycofując kolejne kondygnacje uzyskano formę uskoków. Budynek wyróżniają duże tarasy, starannie zaplanowana zieleń na dachu i na terenie inwestycji. Dzieci docenią plac zabaw, plac rekreacyjny oraz bliskość terenów zielonych, a dorośli standard wykończenia i liczne udogodnienia. Wśród nich między innymi:

• duże tarasy i zieleń na dachu,

• ogródki na parterach,

• duże okna doskonale doświetlając pomieszczenia,

• garaż podziemny zlokalizowany na dwóch kondygnacjach,

• zewnętrzne miejsca postojowe,

• stojaki na rowery na zewnątrz oraz w hali garażowej.

Wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców są dla nas bardzo ważne. Dlatego też budynek zostanie wyposażony w: całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe do mieszkań.

Inwestycja Kapelanka-Pychowicka znajduje się na Dębnikach, ul. Pychowicka (3.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Budrem Kraków.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kapelanka-Pychowicka w sprzedaży jest 30 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 88 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Budrem Kraków przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej i placówek oświatowych. Oprócz mniejszych sklepów znajduje się w pobliżu na przykład supermarket Pasaż Kapelanka z siecią Kaufland (dawniej Tesco). W niewielkiej odległości funkcjonują przedszkola, żłobek, apteki czy placówki bankowe. Warto również wspomnieć o pobliskim Kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obok inwestycji znajduje się zarówno przystanek tramwajowy jak i autobusowy – 4 minuty pieszo.

Miłośników zieleni i amatorów spędzania czasu na łonie natury ucieszy bliskość Zalewu Zakrzówek oraz Skałek Twardowskiego. Bliskość starego miasta z Zamkiem na Wawelu i dużo zieleni czyni naszą nową inwestycje najlepszym wyborem na zakup mieszkania.

Mieszkańcy znajdą w pobliżu wiele miejsc gdzie mogą aktywnie spędzić swój wolny czas – Centrum Kongresowe ICE, kawiarnie, restauracje, kluby fitness, centra handlowe: Pasaż Kapelanka, Bonarka, Solway Park.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kapelanka-Pychowicka?

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kapelanka-Pychowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1370 metrów od inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łagiewniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 w odległości 260 m, szkoła w odległości 280 m, Niepubliczne przedszkole i żłobek "Krasnal" w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kapelanka-Pychowicka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Laboratorium protetyczne w odległości 350 m, AN-Dent w odległości 470 m, Centrum Zdrowia "Ruczaj" w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kapelanka-Pychowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Krakowskie Wypieki, w odległości 190 m znajduje się Kaufland, w odległości 220 m znajduje się Awiteks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kapelanka-Pychowicka w odległości 410 m znajduje się Boisko piłki nożnej, w odległości 440 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 590 m znajduje się Boisko piłki nożnej.

Data publikacji: 29.03.2022
Data aktualizacji: 31.10.2023
Kapelanka-Pychowicka logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3, 31-416 Kraków godziny otwarcia pon.-pt. 8:00-16:00 ul. Kobierzyńska 43, Kraków godziny otwarcia pon.-czw. 8:30-15:30

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: