Kapelanka-Pychowicka

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Pychowicka, oferowane bezpośrednio przez Budrem

Kraków, Dębniki, ul. Pychowicka
Kapelanka-Pychowicka

18 zdjęć

Kapelanka-Pychowicka
Kapelanka-Pychowicka
Kapelanka-Pychowicka
Kapelanka-Pychowicka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kapelanka-Pychowicka dostępnych jest 113 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Kapelanka-Pychowicka logo

Poczucie przestrzeni, bliskość zieleni, świeżość powietrza, jezioro z turkusową wodą, ścieżki spacerowe za twoim oknem to właśnie oferuje nowa inwestycja Kapelanka – Pychowicka

Inwestycja jest realizowana w jednej z najstarszych dzielnic miasta Krakowa, na Dębniku przy ul. Pychowickiej. Pierwszy etap inwestycji to elegancki, nowoczesny 6-piętrowy budynek, a w nim duży wybór mieszkań od 1 do 5 pokojowych o metrażu od 28 do 125 mkw. Całość została zaprojektowana tak, aby żyło tu się maksymalnie komfortowo. Wycofując kolejne kondygnacje uzyskano formę uskoków. Budynek wyróżniają duże tarasy, starannie zaplanowana zieleń na dachu i na terenie inwestycji. Dzieci docenią plac zabaw, plac rekreacyjny oraz bliskość terenów zielonych, a dorośli standard wykończenia i liczne udogodnienia. Wśród nich między innymi:

• duże tarasy i zieleń na dachu,

• ogródki na parterach,

• duże okna doskonale doświetlając pomieszczenia,

• garaż podziemny zlokalizowany na dwóch kondygnacjach,

• zewnętrzne miejsca postojowe,

• stojaki na rowery na zewnątrz oraz w hali garażowej.

Wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców są dla nas bardzo ważne. Dlatego też budynek zostanie wyposażony w: całodobowy monitoring, system sygnalizacji pożaru, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego, wentylację mechaniczną oraz drzwi antywłamaniowe do mieszkań.

Inwestycja Kapelanka-Pychowicka znajduje się na Dębnikach, ul. Pychowicka (3.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Budrem.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 113 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kapelanka-Pychowicka w sprzedaży jest 113 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 128 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 32 m2 (18 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 74 m2 (48 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 78 m2 (18 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 60 do 91 m2 (28 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 128 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Budrem przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zakup nie jest obowiązkowy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 113 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

z sieci miejskiej

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada: zakup nie jest obowiązkowy
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: zakup jest obowiązkowy.
 • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 113 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 27 do 128 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajduje się 65 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Położenie inwestycji gwarantuje dostęp do infrastruktury handlowej, usługowej i placówek oświatowych. Oprócz mniejszych sklepów znajduje się w pobliżu na przykład supermarket Pasaż Kapelanka z siecią Kaufland (dawniej Tesco). W niewielkiej odległości funkcjonują przedszkola, żłobek, apteki czy placówki bankowe. Warto również wspomnieć o pobliskim Kampusie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obok inwestycji znajduje się zarówno przystanek tramwajowy jak i autobusowy – 4 minuty pieszo. Miłośników zieleni i amatorów spędzania czasu na łonie natury ucieszy bliskość Zalewu Zakrzówek oraz Skałek Twardowskiego. Bliskość starego miasta z Zamkiem na Wawelu i dużo zieleni czyni naszą nową inwestycje najlepszym wyborem na zakup mieszkania. Mieszkańcy znajdą w pobliżu wiele miejsc gdzie mogą aktywnie spędzić swój wolny czas – Centrum Kongresowe ICE, kawiarnie, restauracje, kluby fitness, centra handlowe: Pasaż Kapelanka, Bonarka, Solway Park.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kapelanka-Pychowicka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kapelanka-Pychowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grota Roweckiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kapelanka-Pychowicka znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 151 w odległości 340 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna " Szkoła Talentów EduPrimo" w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kapelanka-Pychowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Tesco, w odległości 220 m znajduje się TESCO, w odległości 450 m znajduje się Quick.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kapelanka-Pychowicka w odległości 430 m znajduje się Boisko piłki nożnej, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 29.03.2022
Data aktualizacji: 14.06.2022
Kapelanka-Pychowicka logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3, 31-416 Kraków godziny otwarcia pon.-pt. 8:00-16:00 ul. Kobierzyńska 43, Kraków godziny otwarcia pon.-czw. 8:30-15:30

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: