Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Budrem Kraków logo

Budrem Kraków

Kraków, ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3
O nas
Oferta
Nagrody i wyróżnienia
Kontakt

Informacje o nas

Od ponad 30 lat firma Budrem zmienia dla Was Kraków prowadząc działalność na rynku usług deweloperskich. Pierwszą budową na krakowskim rynku było osiedle Mistrzejowice Wschód. Powstało w 1988 roku, wniesione dość prostymi metodami z wykorzystaniem dostępnych wówczas materiałów. Dzisiaj rynek materiałów budowlanych i wykończeniowych jest niezwykle bogaty, więc firma buduje mieszkania z wykorzystaniem najnowszych technologii na wysokim poziomie, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagający klientów. Ogromne doświadczenie w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego sprawia, że realizowane przez spółkę projekty odznaczają się wysokim standardem wykończenia. Ze względu na lokalizację inwestycji na terenach z bardzo dobrą komunikacją, mieszkania stworzone są przede wszystkim dla młodych małżeństw, a także dla każdego kto ceni sobie spokój w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Dziś Budrem odsłania nowe oblicze Krakowa, jako miasta pełnego zieleni i przestrzeni a zarazem miasta nowoczesnego. Przestrzeń, innowacyjność, staranność o szczegóły wyróżnia firmę spośród palety firm deweloperskich Krakowa. Razem z nami zakup mieszkania stanie się przyjemny i prosty. Najwyższej jakości realizacji inwestycji, towarzyszy bogate doświadczenie kadry zarządzającej oraz pracowników. Do wyjątkowych projektów cieszących się dobrą opinią należy kameralna inwestycja przy Alei Pokoju – ul. Na Łąkach 9 w Krakowie oraz nowa inwestycja mieszkaniowa Kapelanka-Pychowicka.

Wiemy jak trudne skomplikowane są formalności związane z kredytem hipotecznym wychodząc naprzeciw potrzebom klientom Budrem oferuje pomoc w zakresie pozyskania finansowania swojego wymarzonego mieszkania. Doświadczeni doradcy zapewnią fachową obsługę i dobór korzystniejszej oferty.

Posiadamy w sprzedaży 51 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Kapelanka-Pychowicka
  3 kw. 2024
  Poczucie przestrzeni, bliskość zieleni, świeżość powietrza, jezioro z turkusową wodą, ścieżki spacerowe za twoim oknem to właśnie oferuje nowa inwestycja Kapelanka – Pychowicka Inwestycja jest realizowana w jednej z najstarszych dzielnic miasta Krakowa, na Dębniku przy ul. Pychowickiej. Pierwszy etap inwestycji to elegancki, nowoczesny 6-piętrowy budynek, a w nim duży wybór mieszkań od 1 do 5
  ul. Pychowicka, Dębniki, Kraków(3.9 km od centrum)
  Budrem Kraków
 • Kapelanka - Pychowicka - budynek CD
  3 kw. 2025
  Inwestycja Kapelanka – Pychowicka, zlokalizowana przy ul. Pychowickiej 3C w dzielnicy Dębniki w Krakowie, to symbol komfortu. Oferuje nie tylko nowoczesną architekturę, ale też szeroką gamę udogodnień, ta nieruchomość staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w mieście. Poczucie przestrzeni, bliskość zieleni, świeżość powietrza, jezioro z turkusową wodą, ścieżki spacerowe za
  ul. Pychowicka 3C, Dębniki, Kraków(3.9 km od centrum)
  Budrem Kraków

Nagrody i wyróżnienia

Ranking najlepszych inwestycji - użytkownicy docenili nasze inwestycje

Zakończyliśmy sprzedaż 21 inwestycji

Kontakt

Budrem Kraków logo
Budrem Kraków
Kraków, ul. Dobrego Pasterza 118C/LU3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023