Wiadomości mieszkaniowe

Terra Casa TC Forum Capital Group

Terra Casa TC Forum Capital Group

Regionalne - Warszawa - Kraków

8 stycznia 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 2 głosów

Przedwojenna kamienica w nowoczesnym wydaniu

Warszawska Wola to miejsce, gdzie historia przenika się z nowoczesnością. Tutaj, w jednym z niewielu ocalałych w czasie wojny kwartałów, wybudowano apartamentowiec Art Deco.

Przedwojenna kamienica w nowoczesnym wydaniu

Dzięki zachowaniu historycznego układu okien i odwzorowaniu charakterystycznej ceglanej elewacji budynek robi niesamowite wrażenie z zewnątrz, a osobne wejście z zielonego dziedzińca zapewnia mieszkańcom dużo intymności. W tej części Art Deco Wola mieszczą się tylko 4 unikatowe apartamenty. Ich wyjątkowość uzyskano, między innymi, dzięki zachowaniu oryginalnego wyglądu stolarki okiennej i ponadstandardowej wysokości pomieszczeń, charakterystycznej dla zabudowy kamienicznej. Niespotykanym, a zarazem bardzo ciekawym rozwiązaniem, jest także bezpośredni dostęp do mieszkań bezpośrednio z windy. Jest to możliwe dzięki temu, że każde mieszkanie zajmuje samodzielnie całą kondygnację, więc nie potrzebuje korytarza z wejściem do windy jako części wspólnej. Układ pomieszczenia typu „open space”, daje właścicielom dużą elastyczność w aranżacji przestrzeni. Dzięki współpracującemu z deweloperem studiu projektowemu możemy zajrzeć do środka jedynego dostępnego jeszcze w ofercie mieszkania. Wizualizacje doskonale oddają charakter tego mieszkania łączącego nowoczesność z przedwojennymi nawiązaniami.

Mimo, że Art Deco Wola powstało z inspiracji trendami retro, to w wymiarze funkcjonalnym, jest na wskroś nowoczesne. Wystarczy wspomnieć tu takie rozwiązania jak biometryczna kontrola dostępu, szerokopasmowy Internet światłowodowy podpięty bezpośrednio do każdego mieszkania, czy system inteligentnego zarządzania funkcjami mieszkania w standardzie.  Mieszkańcy mają także możliwość ładowania samochodów elektrycznych w garażu podziemnym oraz korzystania z innowacyjnych rowerowni.

Art Deco na Woli to kameralny apartamentowiec zlokalizowany tuż przy nowym centrum biznesowym Warszawy, przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7, stanowiącej przedłużenie ulicy Grzybowskiej. W pobliżu znajduje się stacja Metra Rondo Daszyńskiego i budowana jest stacja Metro Płocka. Inwestycja składa się z 71 apartamentów o powierzchni od 30 do 125 m2. Do każdego mieszkania przylega przestronny balkon, loggia, taras lub ogródek. Dwa największe penthause’y dysponują ponad 100-metrowymi, zielonymi tarasami. Wyróżnikiem projektu Art Deco na Woli jest ogród na dachu z urzekającym widokiem na Warszawę, w tym spektakularny biurowiec - Warsaw Spire. Możliwość korzystania z tarasu na dachu mają wszyscy mieszkańcy Art Deco na Woli. Dodatkowo, aktywny wypoczynek niezależnie od pogody, oferuje im znajdująca się w budynku całodobowa siłownia.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy