Art Deco - Apartamenty na Woli

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 259 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli

Najbliższe inwestycje

 • City Link(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Skierniewicka 34 (2.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 582/m2
  City Link
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 64 - 132 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • W Apartments(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Siedmiogrodzka 3 (2.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 340/m2
  W Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 37 - 213 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development
 • Rezydencja Konrad(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Przyokopowa 43 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Konrad
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 34 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Mostostal S.A.

Opis Inwestycji

Art Deco - Apartamenty na Woli to kameralny budynek rezydencyjny Terra Casa S.A. w samym centrum biznesowym Warszawy z zielonym tarasem-ogrodem na dachu. Projekt w stylu kamienicy art deco zlokalizowany jest przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7, stanowiącej przedłużenie ulicy Grzybowskiej, w pobliżu stacji Metra Rondo Daszyńskiego i realizowanej stacji Metra Wolska.Wysokiej jakości szlachetne materiały wykończeniowe oraz architektura w stylu art deco wyróżniają unikalną bryłę budynku. Elewację frontową ozdobi piaskowiec oraz drewniany moduł charakterystyczny dla tej epoki. Dekoracyjna mozaika z kamienia oraz recepcja typu concierge zapewnią reprezentacyjne wejście do budynku przez eleganckie lobby. Delikatne oświetlenie LED podkreśli wyszukany charakter klatek schodowych, korytarzy i holi.W każdym z 69 apartamentów i 2 penthousów (bez wyjątku) znajdzie się duży balkon, loggia, taras lub ogródek, a do dwóch wyjątkowych penthausów przylegać będą ponad 100-metrowe zielone tarasy. Częścią projektu Art Deco - Apartamenty na Woli będzie pieczołowicie odtworzony budynek fabryczny mieszczący jedynie 4 retro apartamenty typu loft, każdy z indywidualnym dostępem do windy.Znakomite doświetlenie zapewnią duże trójszybowe okna ozdobione dodatkowymi stylowymi szprosami. Intymność i komfort życia dla przyszłych mieszkańców zagwarantuje wzmocniona izolacja akustyczna i termiczna okien. Każdy apartament będzie wyposażony w wentylację mechaniczną oraz system przygotowany do montażu klimatyzacji. Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych.Ideą Art Deco - Apartamenty na Woli jest połączenie nowoczesnej technologii ze zdrowym stylem życia. W tym celu w budynku zaprojektowano siłownię z salą fitness do wyłącznego użytku mieszkańców. Inteligentne i interaktywne apartamenty działać będą w systemie Smart Home, który umożliwi indywidualne sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami. Ultraszybki internet „Fiber to the Home” (1 GB/S) zostanie doprowadzony do każdego apartamentu za pomocą światłowodu. Wstęp do budynku będzie chroniony poprzez system kontroli wejścia - kamery i monitoring oraz czytniki linii papilarnych.W parkingu podziemnym przewidziano miejsca na samochody i rowery, pomieszczenia gospodarcze, boksy użytkowe oraz stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.Jedną z największych atrakcji Art Deco - Apartamenty na Woli jest zielony ogród na dachu przeznaczony do wyłącznego użytku przez mieszkańców. Rozciągający się z ogrodu panoramiczny widok na centrum miasta i Warsaw Spire będzie spektakularny zwłaszcza po zachodzie słońca. Aby zapewnić kameralność i intymność ogrodu, stworzone zostaną specjalne strefy relaksu z drewnianymi leżakami i miejsca do wypoczynku w gronie przyjaciół.

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się na Czystem, ul. Siedmiogrodzka 5/2 (2.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 77 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 285 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 50 metrów od inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ROGALIŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się 66 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Sowińskiego w odległości 50m, Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa w odległości 250m, ALMAMER Szkoła Wyższa w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Stowarzyszenie OD-DO, w odległości 200 m znajduje się Pracownia Psychoterapii "PoWoli" Dominika Maliszewska, psycholog, psychoterapeuta, w odległości 300 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Muzeum Farmacji Im. A. Leśniewskiej, w odległości 250 m znajduje się Biblioteka Naukowa ALMAMER Szkoły Wyższej, w odległości 450 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Biblioteka nr 13.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Garden Partner, w odległości 300 m znajduje się Health and beauty, w odległości 500 m znajduje się Sarmata.

Data publikacji: 28.06.2016

Data aktualizacji: 30.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie