Art Deco - Apartamenty na Woli

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Terra Casa S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli dostępna jest 1 oferta

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
K2 177 m21
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 11%

Art Deco - Apartamenty na Woli to kameralny budynek rezydencyjny Terra Casa S.A. w samym centrum biznesowym Warszawy z zielonym tarasem-ogrodem na dachu. Projekt w stylu kamienicy art deco zlokalizowany jest przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7, stanowiącej przedłużenie ulicy Grzybowskiej, w pobliżu stacji Metra Rondo Daszyńskiego i realizowanej stacji Metra Wolska.

Wysokiej jakości szlachetne materiały wykończeniowe oraz architektura w stylu art deco wyróżniają unikalną bryłę budynku. Elewację frontową ozdobi piaskowiec oraz drewniany moduł charakterystyczny dla tej epoki. Dekoracyjna mozaika z kamienia oraz recepcja typu concierge zapewnią reprezentacyjne wejście do budynku przez eleganckie lobby. Delikatne oświetlenie LED podkreśli wyszukany charakter klatek schodowych, korytarzy i holi.

W każdym z 69 apartamentów i 2 penthousów (bez wyjątku) znajdzie się duży balkon, loggia, taras lub ogródek, a do dwóch wyjątkowych penthausów przylegać będą ponad 100-metrowe zielone tarasy. Częścią projektu Art Deco - Apartamenty na Woli będzie pieczołowicie odtworzony budynek fabryczny mieszczący jedynie 4 retro apartamenty typu loft, każdy z indywidualnym dostępem do windy.

Znakomite doświetlenie zapewnią duże trójszybowe okna ozdobione dodatkowymi stylowymi szprosami. Intymność i komfort życia dla przyszłych mieszkańców zagwarantuje wzmocniona izolacja akustyczna i termiczna okien. Każdy apartament będzie wyposażony w wentylację mechaniczną oraz system przygotowany do montażu klimatyzacji. Na parterze przewidziano 5 lokali usługowych.

Ideą Art Deco - Apartamenty na Woli jest połączenie nowoczesnej technologii ze zdrowym stylem życia. W tym celu w budynku zaprojektowano siłownię z salą fitness do wyłącznego użytku mieszkańców. Inteligentne i interaktywne apartamenty działać będą w systemie Smart Home, który umożliwi indywidualne sterowanie za pomocą urządzeń mobilnych oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami. Ultraszybki internet „Fiber to the Home” (1 GB/S) zostanie doprowadzony do każdego apartamentu za pomocą światłowodu. Wstęp do budynku będzie chroniony poprzez system kontroli wejścia - kamery i monitoring oraz czytniki linii papilarnych.

W parkingu podziemnym przewidziano miejsca na samochody i rowery, pomieszczenia gospodarcze, boksy użytkowe oraz stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych.

Jedną z największych atrakcji Art Deco - Apartamenty na Woli jest zielony ogród na dachu przeznaczony do wyłącznego użytku przez mieszkańców. Rozciągający się z ogrodu panoramiczny widok na centrum miasta i Warsaw Spire będzie spektakularny zwłaszcza po zachodzie słońca. Aby zapewnić kameralność i intymność ogrodu, stworzone zostaną specjalne strefy relaksu z drewnianymi leżakami i miejsca do wypoczynku w gronie przyjaciół.

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się na Czyste, ul. Siedmiogrodzka 5/2 (2,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Terra Casa S.A..

Inwestycja Art Deco - Apartamenty na Woli została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań . Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni 77 m2 (1 mieszkanie ) .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Casa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 285 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania: aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie .
Powierzchnie mieszkań: 77 m2.
Liczba pokoi: dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań: Zapytaj o ceny
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy. W odległości 50 metrów od inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: ROGALIŃSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli znajduje się 47 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: III Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Sowińskiego w odległości 50 m, Warszawska Szkoła Zarządzania - Szkoła Wyższa w odległości 250 m, ALMAMER Szkoła Wyższa w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Stowarzyszenie OD-DO, w odległości 200 m Pracownia Psychoterapii "PoWoli" Dominika Maliszewska, psycholog, psychoterapeuta, w odległości 300 m Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: restauracja FONTE w odległości 150 m, Kawiarnia Kids & Friends w odległości 150 m, PKO BP Oddział nr 55 w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Garden Partner w odległości 200 m, Health and beauty w odległości 300 m, Sarmata w odległości 500 m.

Data publikacji: 28 czerwca 2016 11:27

Data aktualizacji: 29 stycznia 2019 10:47

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Terra Casa S.A.

Terra Casa S.A.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Terra Casa S.A.

  +48 22 ...

  Art Deco - Apartamenty na Woli

  adres biura sprzedaży

  ul. Siedmiogrodzka 5/2 01-204 Warszawa-Wola

  Umów spotkanie

  • wtorek

   26

   marca

  • środa

   27

   marca

  • czwartek

   28

   marca

  Zaproponuj inny termin

  Wiadomości powiązane z Terra Casa S.A.

  Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

  Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

  Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

  Art Deco Apartamenty na Woli – Sztuka Detali

  Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą

  Inwestycja czy galeria sztuki? Czyli o warszawskich projektach deweloperskich z artystyczną duszą