Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Jagiełły 6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jagiełły, oferowane bezpośrednio przez

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Nadodrze, ul. Jagiełły 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 439 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Jagiełły 6Jagiełły 6

5 zdjęć

Jagiełły 6
Jagiełły 6
Jagiełły 6
Jagiełły 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Poczuj rytm niezwykłego miasta

Jagiełły 6 to wyjątkowa inwestycja. Decyduje o tym nie tylko jej położenie – w ścisłym centrum, ale także ciekawa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się wszelkimi zaletami życia w dużym mieście.

Unikatowa architektura i kameralny charakter

Autorem projektu apartamentowca jest wybitny wrocławski architekt Zbigniew Maćkow. Stworzył on ponadczasową formę, która łączy walory zabytkowych kamienic z atutami nowoczesnej architektury. W budynku znajduje się jedynie 69 apartamentów o metrażach od 23 m2 do 137 m2. Dla wygody mieszkańców stworzona została podziemna hala garażowa oraz zielony wewnętrzny dziedziniec. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras.

Inwestycja Jagiełły 6 znajduje się na Nadodrzu, ul. Jagiełły 6 (1.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Jagiełły 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiełły 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Spacer zarówno do Rynku Starego Miasta, jak i na Wyspę Słodową zajmuje jedynie 15 minut. Dostęp do komunikacji miejskiej zapewniają pobliskie przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy znajdują się liczne szkoły, Uniwersytet Wrocławski oraz Akademia Muzyczna. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest nie tylko sąsiedztwo Odry i zielonych terenów idealnych na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ale także wygodny dostęp do kulturalnej oferty Wrocławia.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jagiełły 6?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jagiełły 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1057 metrów od inwestycji Jagiełły 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Szczepin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jagiełły 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiełły 6 znajduje się 96 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Fizyki i Astronomii w odległości 161 m, Instytut Geografii i Rozwoju Regionalnego w odległości 226 m, Instytut Nauk Geologicznych w odległości 251 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jagiełły 6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Platinum w odległości 113 m, Multi-Medyk w odległości 213 m, Old Town Clinic w odległości 439 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jagiełły 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 28 m znajduje się Żabka, w odległości 165 m znajduje się Blumiś, w odległości 187 m znajduje się Familijna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jagiełły 6 w odległości 114 m znajduje się Hala Sportowa Kosynierka, w odległości 305 m znajduje się boisko / kort, w odległości 409 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 21.11.2022

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023