Jagiełły 6

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jagiełły 6 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
AA0547
1
49,14 m²
5
AA0435
3
62,1 m²
4
AA0651
4
83,95 m²
6
BA0318
4
136,65 m²
3

Opis Inwestycji

Poczuj rytm niezwykłego miastaJagiełły 6 to wyjątkowa inwestycja. Decyduje o tym nie tylko jej położenie – w ścisłym centrum, ale także ciekawa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć się wszelkimi zaletami życia w dużym mieście.Unikatowa architektura i kameralny charakterAutorem projektu apartamentowca jest wybitny wrocławski architekt Zbigniew Maćkow. Stworzył on ponadczasową formę, która łączy walory zabytkowych kamienic z atutami nowoczesnej architektury. W budynku znajduje się jedynie 69 apartamentów o metrażach od 23 m2 do 137 m2. Dla wygody mieszkańców stworzona została podziemna hala garażowa oraz zielony wewnętrzny dziedziniec. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras.

Inwestycja Jagiełły 6 znajduje się na Nadodrzu, ul. Jagiełły 6 (1.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Jagiełły 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jagiełły 6 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 49 do 137 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 49 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 84 do 137 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 49 do 137 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jagiełły 6

Spacer zarówno do Rynku Starego Miasta, jak i na Wyspę Słodową zajmuje jedynie 15 minut. Dostęp do komunikacji miejskiej zapewniają pobliskie przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy znajdują się liczne szkoły, Uniwersytet Wrocławski oraz Akademia Muzyczna. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest nie tylko sąsiedztwo Odry i zielonych terenów idealnych na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ale także wygodny dostęp do kulturalnej oferty Wrocławia.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W sezonie letnim po Odrze przepływa również tramwaj wodny.

Komunikacja

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

W odległości 150 metrów od inwestycji Jagiełły 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dmowskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Jagiełły 6 znajduje się 55 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim w odległości 200m, Przedszkole Nr 97 w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 500 m znajduje się Pomorska. Apteka, w odległości 600 m znajduje się Pod Eskulapem.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Restauracja Hotel Campanile, w odległości 350 m znajduje się McDonald's, w odległości 350 m znajduje się Bistro Irys.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 100 m znajduje się WKS Śląsk Wrocław. Sekcja koszykówki, w odległości 200 m znajduje się Bodyfit. Studio rekreacyjne. Popowicz T., w odległości 600 m znajduje się Basen AZS. Klub środowiskowy.

Data publikacji: 07.04.2017

Data aktualizacji: 10.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie