Vermelo

ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 257 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

29. Aleja (142 m dalej)

Inwestycja 29. Aleja znajduje się na Starym Mieście, al. 29 listopada (1,6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa BUMA. Inwestycja 29. Aleja jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 210 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Stare Miasto, al. 29 listopada (1,6 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 7 300 zł/m2

Inwestycja polecana

29. Aleja
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 67
 • Powierzchnia: 31 - 92 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Grupa BUMA
Mieszkania spełniające kryteria

Casa Feliz etap VII (481 m dalej)

Inwestycja Casa Feliz etap VII znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Casa Feliz sp. z o.o.. Inwestycja Casa Feliz etap VII jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 147 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 7 012 zł/m2

Inwestycja polecana

Casa Feliz etap VII
 • Termin oddania: 2 kw. 2022
 • Liczba mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 28 - 76 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Casa Feliz sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Casa Feliz etap VI (490 m dalej)

Inwestycja Casa Feliz etap VI znajduje się na Prądniku Białym, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Casa Feliz sp. z o.o.. Inwestycja Casa Feliz etap VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 148 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 55 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Żabiniec (2 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 8 076 zł/m2

Inwestycja polecana

Casa Feliz etap VI
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 4
 • Powierzchnia: 55 - 63 m2
 • Liczba pokoi: 3
Casa Feliz sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

II miejsce w kategorii najlepsza inwestycja w Krakowie 2017

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

VERMELO - INWESTYCJA ROŚNIE, CENY SPADAJĄ
Zapraszamy do skorzystania z promocji – ceny 20 mieszkań na osiedlu Vermelo w Krakowie obniżyliśmy aż do 10%! Teraz podwyższony standard w centrum Krakowa jest jeszcze bliżej Ciebie!

VERMELO znajduje się zaledwie 2,5 kilometra od krakowskiego Rynku Głównego, przy alei 29 Listopada 39E – miejscu stworzonym do zamieszkania dla osób ceniących komfort oraz oszczędność czasu. Korzystna lokalizacja gwarantuje szybkie połączenia z najważniejszymi punktami miasta.

VERMELO to nowoczesna inwestycja, składająca się z dwóch etapów oferujących w sumie 312 mieszkań o metrażach od 31 do 130 m2. Dostępne są mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe, a także 5-pokojowe apartamenty. Każde wyposażone będzie w balkon lub loggię. Istotnym udogodnieniem dla zmotoryzowanych mieszkańców będzie podziemny garaż oraz miejsca postojowe przed budynkami. Budynki wraz z częściami wspólnymi oraz podziemnymi garażami będą objęte stałym, 24-godzinnym monitoringiem. Na parterze natomiast, zlokalizowane zostanie stanowisko ochrony. Zgodnie z projektem, zagospodarowanie terenu wokół budynku obejmie wykonanie chodników z kostki betonowej, oświetlenia, placu zabaw dla dzieci, elementów małej architektury oraz zagospodarowania terenu zielenią.

Inwestycja Vermelo znajduje się na Starym Mieście, Al. 29 Listopada (1,8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o..

Inwestycja Vermelo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 312 nowych apartamentów . Budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Vermelo pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 53 do 130 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów: cała inwestycja składa się z 312 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Vermelo

DOGODNA LOKALIZACJA:
- 2,5 km od Rynku
- 1,7 km od Dworca Głównego
- 1,3 km od centrum biurowego Opolska Business Park
- w zasięgu pieszym 3 krakowskich uczelni (AR, UEK, PK)

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79. W odległości 350 metrów od inwestycji Vermelo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wileńska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Vermelo znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 95 w odległości 350 m, Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 500 m, Prywatne Przedszkole "Malinka" w odległości 1 000 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m EXPEDITE. APTEKA, w odległości 900 m IDZIK A., BIAŁAS S. APTEKA PRYWATNA SP.J., w odległości 950 m ANNA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: EUROBANK. BANKOMAT w odległości 100 m, AP Kraków w odległości 300 m, BANK PEKAO S.A. BANKOMAT w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w odległości 400 m, Infinity Fitness w odległości 900 m, KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 21 kwietnia 2016 14:37

Data aktualizacji: 31 maja 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Najciekawsze inwestycje w Łodzi

Najciekawsze inwestycje w Łodzi

Warszawskie osiedle WILLANOVIA z pozwoleniem na użytkowanie

Warszawskie osiedle WILLANOVIA z pozwoleniem na użytkowanie

Rozpoczęcie inwestycji YANA w Warszawie

Rozpoczęcie inwestycji YANA w Warszawie