Life Hub

Oferta archiwalna

Kraków, Krowodrza, ul. Kujawska 11A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 450 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Life Hub

16 zdjęć

Life Hub
Life Hub
Life Hub
Life Hub

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 258 do 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Life Hub logo

Life Hub to kameralna inwestycja składająca się z 30 komfortowych apartamentów, zlokalizowanych w prestiżowej okolicy Placu Axentowicza przy ulicy Kujawskiej.

Oferta obejmuje zarówno lokale z kameralnym ogródkiem, jak i mieszkania z przestronnym tarasem. Wszystkie pomieszczenia zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i najwyższy standard.

Inwestycja Life Hub znajduje się na Krowodrzy, ul. Kujawska 11A (1.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Urba Sp. z o.o.

Inwestycja Life Hub została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Life Hub nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Urba Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Life Hub?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Life Hub mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Life Hub znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urzędnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Life Hub znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Life Hub znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła z Oddziałami Dwujęzycznymi Embassy International School w odległości 90 m, Niepubliczne Gimnazjum Embassy International School w odległości 90 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego SKwP w Krakowie w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Life Hub składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Life Hub w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.01.2021
Data aktualizacji: 15.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Krowodrzy

Oferty na Krowodrzy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: