Cieszyńska 9

11 zdjęć

Cieszyńska 9
Cieszyńska 9
Cieszyńska 9
Cieszyńska 9

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Cieszyńska 9 dostępnych jest 55 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (55)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 230 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada (13): Wielkość od 1,36 do 2,29 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca): w garażu podziemnym na platformach parkingowych w cenie 60.000 lub 70.000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 55 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 133 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 534 151 do 2 585 115 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 400 do 19 500 zł.

Opis płatności:

wpłaty zgodne z harmonogramem budowy – informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna - kaucja 10.000,00 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Cieszyńska 9 znajdują się 33 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Cieszyńska 9 logo

CIESZYŃSKA 9 to nazwa realizowanej inwestycji i jednocześnie jej adres. Powstaje ona w sercu jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Krakowa - Krowodrzy, w odległości zaledwie 15 minutowego spaceru od Starego Miasta, pełnego atrakcji turystycznych i miejsca spotkań – letnich festiwali, koncertów, targów, licznych kawiarni i restauracji.

CIESZYŃSKĄ 9 tworzą trzy budynki oznaczone literami A, B oraz C z odpowiednio 73, 69 i 88 apartamentami, garażem podziemnym z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Budynek A posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem, budynki B i C posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

W reprezentacyjnym budynku frontowym swoje miejsce znalazło również 6 lokali usługowych.

W ofercie znajdują się apartamenty o zróżnicowanych rozkładach i metrażach od 27 do 132m2. Większość z nich posiada balkony, loggie lub tarasy.

Wprowadziliśmy również możliwość łączenia mniejszych mieszkań, w taki sposób aby uzyskać większą przestrzeń dla liczniejszej rodziny.

Wybierając apartament w inwestycji Cieszyńska 9 otrzymasz nie tylko funkcjonalnie zaprojektowane i pięknie doświetlone mieszkanie, ale także starannie zaplanowaną przestrzeń wspólną. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, dbałość o detal to elementy, do których przywiązujemy najwyższą wagę. Reprezentacyjne lobby z recepcją, wózkownia, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, wózki sklepowe w garażu podziemnym czy paczkomaty to tylko nieliczne atuty inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży!

Inwestycja Cieszyńska 9 znajduje się na Krowodrzy, ul. Cieszyńska 9 (1.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Palladio Cieszyńska 9 Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 230 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cieszyńska 9 w sprzedaży jest 55 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 133 metrów kwadratowych, w cenie od 15 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 58 m2 w cenie od 534 151 zł (26 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 30 do 53 m2 w cenie od 569 457 zł (16 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 70 m2 w cenie od 933 275 zł (9 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 95 do 133 m2 w cenie od 1 803 935 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Palladio Cieszyńska 9 Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca)

W inwestycji znajduje się 13 komórek lokatorskich Wielkość od 1,36 do 2,29 m2.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja budynków będzie miała ogromny wpływ na codzienną wygodę życia przyszłych mieszkańców. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się naprawdę wyjątkowe krakowskie zakątki. Okoliczne tereny zielone (Park Kleparski, Park Młynówka Królewska, Park Krowoderski) i wytyczone ścieżki rowerowe to miejsca, w których okoliczni mieszkańcy aktywnie spędzą wolny czas. Nie brakuje tu również klubów fitness, punktów handlowo – usługowych (Galeria Krakowska), szkół i przedszkoli. W pobliżu usytuowane są najważniejsze ośrodki akademickie – Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Rolniczy, Politechnika Krakowska i Uniwersytet Pedagogiczny, a niewiele dalej – Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Ekonomiczny. Ta lokalizacja wyróżnia się również bardzo dobrze rozwiniętym systemem komunikacji miejskiej z licznymi połączeniami autobusowymi i tramwajowymi – przystanek Nowy Kleparz. Przebiegająca w pobliżu aleja Juliusza Słowackiego zapewnia szybkie połączenie z głównymi trasami - obwodnicą Krakowa i autostradą.

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Cieszyńska 9?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cieszyńska 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Cieszyńska 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowy Kleparz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Cieszyńska 9 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cieszyńska 9 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Projektowania Mody i Stylizacji Ubioru w Krakowie w odległości 110 m, Policealna Francuska Szkoła Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji w odległości 110 m, Crea School Centrum Edukacji Kreatywnej w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cieszyńska 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 250 m, Luxmed w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cieszyńska 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Delikatesy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cieszyńska 9 w odległości 270 m znajduje się Fitness.

Data publikacji: 23.02.2022
Data aktualizacji: 26.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Krowodrzy

Oferty na Krowodrzy

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: