Wiosenne promocje u deweloperów

Redakcja
Redakcja

Data publikacji: 01.04.2019, Data aktualizacji: 22.08.2022

6 minut czytania

Średnia ocen 5/5 na podstawie 4 głosów

Wiosenne promocje u deweloperów
Czy wiosną możemy liczyć na rabat przy zakupie nowego mieszkania? Prezentujemy wyniki sondy przeprowadzonej przez portal RynekPierwotny.pl wśród kilkunastu deweloperów.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jakie wiosenne promocje przygotowali w tym roku deweloperzy 
 • jakich inwestycji dotyczą promocje
 • którzy deweloperzy organizują dni otwarte 

Karolina Bronszewska, marketing manager w Ronson Development

Wiosną tego roku postawiliśmy na zapewnienie naszym klientom jak najszerszego wyboru lokali w pożądanych lokalizacjach i w atrakcyjnych cenach. Jest to okres, w którym znacznie poszerzyliśmy naszą ofertę sprzedaży. Uruchamianiu nowych projektów lub kolejnych etapów realizowanych inwestycji zawsze towarzyszy przedsprzedaż, podczas której klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty i pierwszeństwa wyboru lokali w cenie „startowej”, która później – jak pokazują ostatnie lata – może pójść w górę, w miarę postępów w budowie.

Przykładowo, w naszym najnowszym, wyczekiwanym przez rynek projekcie Ursus Centralny, dwupokojowe mieszkanie w ramach przedsprzedaży można kupić już od 292 tys. zł. Z kolei na Białołęce wystartowaliśmy właśnie z trzecim etapem bestsellerowej inwestycji Miasto Moje, cenionej przez klientów za wyróżniającą się jakość, niespotykaną w projektach z tej półki cenowej. Ceny mieszkań w Mieście Moim zaczynają się już od 211 tys. zł. 

Atrakcyjna oferta Ronson Development czeka także na naszych klientów poza Warszawą. W Poznaniu uruchomiliśmy niedawno przedsprzedaż drugiego etapu projektu Grunwald2. Ponad połowa lokali w nowym etapie tej cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji to mieszkania dwupokojowe o powierzchni od 35 m2 w cenach zaczynających się od 246 tys. zł. W Szczecinie naszą ofertę sprzedaży uzupełniliśmy z kolei o piąty etap projektu Panoramika. W ramach przedsprzedaży mieszkanie w Panoramice można kupić już za 189 tys. zł.

Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol SA

Cyklicznie, kilka razy do roku, organizujemy drzwi otwarte w naszych biurach sprzedaży na terenie całej Polski. Ostatnie odbyły się w dniach 30-31 marca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych klientów promocyjną ofertę na wybrane mieszkania i miejsca postojowe oraz dodatkowe bonusy, takie jak: rozwiązania smart home Murapol Appartme w cenie lokalu, pokrycie kosztów aktu notarialnego, pokrycie kosztów umowy deweloperskiej oraz wiele innych.

Poza cyklicznymi akcjami drzwi otwartych od 6 lat prowadzimy stałą, całoroczną promocję „Program 5000”, w ramach której za polecenie mieszkania z oferty Grupy Murapol przyznajemy nagrody pieniężne w wysokości do 5 tys. złotych. 

Aleksandra Goller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w spółce mieszkaniowej Skanska

Naszą ofertę mieszkaniową aktualizujemy przez cały rok, starając się ją dostosować do zmieniającej się sytuacji rynkowej oraz różnorodnych oczekiwań klientów. Niezależnie od pory roku proponujemy korzystne warunki zakupu wymarzonego mieszkania. Aktualnie w sprzedaży mamy cztery inwestycje na terenie Warszawy.

Decydując się na mieszkanie powyżej 60 mkw. w Holm House, klienci mogą obecnie skorzystać ze specjalnego harmonogramu płatności 20/80. W Jaśminowym Mokotowie zaś na właścicieli czekają ostatnie gotowe do odbioru mieszkania. Na Osiedlu Mickiewicza specjalna oferta dotyczy zakupu dwóch miejsc postojowych.

Na początku kwietnia uruchomiliśmy także przedsprzedaż II etapu osiedla Park Skandynawia, położonego na Pradze-Południe. Na rynek trafiło 210 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach od 29 do 95 mkw.

Aleksandra Stawiska, Lider Biura Sprzedaży osiedla Haven House firmy Profbud

Staramy się, aby nasza oferta zawsze była atrakcyjna dla Klientów. Prowadzimy akcje promocyjne zarówno sezonowe, jak i te dedykowane konkretnym inwestycjom, np. na ostatnie lokale mieszkaniowe w budynku. Obecnie wprowadzamy promocję na największe mieszkania, dostępne w naszej nieruchomości Haven House na warszawskim Gocławiu.

Klienci zainteresowani tą inwestycją mają szansę skorzystać z rabatu nawet do 60 tysięcy złotych. Specjalna oferta obejmuje funkcjonalne lokale cztero- i pięciopokojowe, o powierzchni do 117 m2. Większość z nich posiada przestronny balkon, z którego rozpościera się malowniczy widok na tereny zielone, co niewątpliwie stanowi wartość dodaną lokalu.

 

Krzysztof Foder, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska

Mając na uwadze sytuację rynkową, Bouygues Immobilier Polska oferuje promocje dla klientów w ciągu całego roku, dlatego sezonowe oferty specjalne, np. w okresie wiosennym w naszym przypadku nie należą do głównych instrumentów wspierających sprzedaż mieszkań.

Nasze akcje promocyjne zazwyczaj związane są z terminami wprowadzania do sprzedaży nowych inwestycji, a w ramach dodatkowych aktywności, organizujemy m.in. dni otwarte, czy wydarzenia adresowane do społeczności lokalnych.

Ewa Skibińska, dyrektor marketingu RED Development

Wiosną klienci Nowej Papierni we Wrocławiu mogą liczyć na atrakcyjne rabaty do 20 tys. złotych przy zakupie wybranych apartamentów. Oferta jest jednak ograniczona w czasie. Obecnie trwa promocja wykończenia premium w cenie mieszkania w budynkach C1 i C2, których budowa zbliża się do końca. W ramach promocji klienci korzystają z darmowych konsultacji z architektem wnętrz, mają do wyboru kilka wzorów podłóg drewnianych, którą dostarczamy i montujemy w całym mieszkaniu na nasz koszt.

Podobnie jak cegłę, beton dekoracyjny i panele pluszowe, oraz płytki 3D w przypadku większych apartamentów. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu i ochoty zajmować się wykończeniem. Nowi klienci klucze do mieszkań dostaną latem. Z kolei w Poznaniu oferujemy wyposażenie łazienki w cenie mieszkania w budynku C na osiedlu Red Park (odbiór kluczy także latem). Niedawno uruchomiliśmy przedsprzedaż mieszkań w planowanym budynku D. Pierwsi klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny mieszkań.

 

Ewa Foltańska-Dubiel, prezes Grupy Deweloperskiej Geo

W naszej nowej inwestycji Mazowiecka 72 w Krakowie przygotowaliśmy atrakcyjną promocję cenową na wybrane mieszkania. Obniżki cen sięgają nawet 80 tys. zł.

Grzegorz Woźniak ze spółki Quelle Locum, realizującej inwestycję Park Leśny Bronowice

Tak jak zawsze promocje dotyczyć będą ceny oraz rabatu, jaki możemy udzielić. 30 marca przygotowujemy Dzień Otwarty naszej nowej inwestycji Park Leśny Bronowice. Odwiedzający będą mogli uzyskać atrakcyjny rabat na mieszkanie, sięgający 10 tys. zł. Poza tym oferujemy klientom ostatnie mieszkania w przedsprzedaży w promocyjnych cenach 6 400 PLN/m².

 

Marek Smogór, prezes Quadro Developement

Wiosna dla Quadro Developement to czas kontynuacji sprzedaży dwóch projektów mieszkaniowych między Górczynem i Grunwaldem w Poznaniu. Zarówno Bosa 7 i Sielska 14 cieszą się ogromnym zainteresowaniem, bowiem większość z lokali znalazła już swoich nabywców. W ofercie znajdują się ponad 100-metrowe mieszkania, które dzięki funkcjonalnie rozplanowanej przestrzeni dają możliwość wydzielenia trzech niezależnych lokali – a to z pewnością gratka dla inwestorów, szczególnie, że trwa na nie promocja – 6 500 zł za mkw.

Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner

II kwartał 2019 roku w Grupie Partner upłynie pod znakiem nowości. W przygotowaniu jest kolejna odsłona projektu na poznańskiej Śródce. Ofertę uzupełnia realizacja inwestycji Nadolnik Compact Apartments – propozycji skierowanej do inwestorów lokujących środki w lokalach na wynajem.

Tomasz Pietrzyński, z firmy MORE PLACE S.A.

Od marca uruchomiliśmy przedsprzedaż domów parterowych z poddaszem na Osiedlu Przy Jeziorach w Poznaniu. Domy o metrażach 109,4 – 112,2 mkw., z wyjątkowo przestronnymi ogrodami nawet do 535 mkw., dostępne są od 485 000 zł.

Bartłomiej Rzepa, ze spółki realizującej inwestycję Osiedle Symbioza

Sprzedaż w naszej nowej inwestycji Osiedle Symbioza utrzymuje się na wysokim poziomie, dlatego nie musimy podejmować dodatkowych działań promocyjnych. Jesteśmy zdania, że idea osiedla, która zakłada między innymi powstanie ogrodu i klubu sąsiedzkiego jest wystarczającą zachętą, by kupić mieszkanie w naszej inwestycji.

Redakcja
Redakcja

Redakcja portalu RynekPierwotny.pl dba o to, by treści ułatwiły Ci proces poszukiwań nowego mieszkania i pomogły po zakupie.

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: