More Place Sp. z o.o. logo

More Place Sp. z o.o.

poznański, Złotniki, ul. Krzemowa 1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma More Place S.A., wraz z rozwojem swojej działalności przekształciła się w spółkę akcyjną działając wcześniej pod nazwą Villa Sucholeska Sp. z o.o. Sp. K. Firma powstała na gruncie wieloletniego doświadczenia swoich założycieli na rynku nieruchomości. Dzięki czemu poznaliśmy dokładnie potrzeby osób kupujących domy i mieszkania, na lokalnym rynku.

Realizując nasze inwestycje, pragniemy zapewnić Klientom kluczowe korzyści, płynące z posiadania własnego domu lub mieszkania oraz lokalizacji blisko miasta, dostarczając innowacyjne rozwiązania techniczne.

Co nas wyróżnia:

- Tworzymy przestronne wille, z odrębnymi lokalami mieszkalnymi, aby zapewnić maksymalną prywatność i komfort mieszkania.

- Budujemy ogrody na dachach, aby dostarczać radość z własnego, dużego ogrodu z pięknymi widokami, nie rezygnując jednocześnie z ogrodu tradycyjnego, przed domem.

- Wybieramy atrakcyjne lokalizacje w kameralnych, prestiżowych, zielonych okolicach - z dala od zgiełku miasta, jednak blisko kluczowych miejsc życia codziennego.

Posiadamy w sprzedaży 11 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Przy Jeziorach
  2 kw. 2025
  III ETAP W SPRZEDAŻY -OSTATNIE DOMY NA SPRZEDAŻ!!! O INWESTYCJI Osiedle Przy Jeziorach, docelowo składać się będzie z 28 budynków, 2 lokalowych. Cała inwestycja zrealizowana zostanie w IV etapach. Domy o powierzchni 110 m² oraz 111 m2, przygotowaliśmy w dwóch układach, 4 i 5 pokojowych. Na parterze każdego z nich znajduje się strefa dzienna, czyli: salon, kuchnia, skrytka komunikacja wraz ze

  Osiedle Przy Jeziorach

  od 6 642 /m2
  ul. Golęczewska , Kiekrz, Jeżyce, Poznań(0.1 km od Poznania)
  More Place Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

More Place Sp. z o.o. logo
More Place Sp. z o.o.
poznański, Złotniki, ul. Krzemowa 1
Strona internetowa dewelopera

More Place Sp. z o.o. - wiadomości

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: