Wiadomości mieszkaniowe

SKN Inwestycji i Nieruchomości

Aktualności - Regionalne - Warszawa

3 grudnia 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów

Real Estate Conference 2019

Od 10 do 12 grudnia odbywać się będzie kolejna edycja największej studenckiej konferencji poświęconej tematyce real estate. Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości.

Real Estate Conference 2019

Już 10 grudnia rozpocznie się Real Estate Conference 2019, czyli sztandarowy projekt Studenckiego Koła Naukowego Inwestycji i Nieruchomości. Konferencja ta organizowana jest od ponad dekady i co roku przyciąga tłumy studentów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką nieruchomości. Misją projektu jest popularyzacja branży real estate wśród studentów oraz zaznajomienie ich z najnowszymi trendami i aktualnościami dotyczącymi tego rynku.

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości to prężnie działająca organizacja studencka Szkoły Głównej Handlowej, mogąca pochwalić się ponad 14-letnią historią oraz dziesiątkami zrealizowanych projektów. Koło od wielu lat współpracuje z wiodącymi firmami z branży real estate zarówno z Polski, jak i całego świata, będąc swoistą kuźnią talentów, spełniających się następnie zawodowo na rynku nieruchomości. SKN Inwestycji i Nieruchomości może także poszczycić się owocną współpracą z zaprzyjaźnionymi organizacjami naukowymi m.in. z Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Uniwersytetu Łódzkiego.

Poprzednia edycja projektu odniosła niebywały sukces. W trakcie 2-dniowego eventu, zawierającego 8 warsztatów i 4 prelekcje zgromadziło się ponad 170 uczestników, którzy dzięki ekspertom z branży real estate, zgłębili zagadnienia takie jak wpływ innowacji technologicznych w nieruchomościach, przyszłość powierzchni biurowych i e-commerce.

Tegoroczna edycja to 3 dni poświęcone tematyce real estate. Pierwszy dzień obfitować będzie w viewingi wysokiej klasy nieruchomości takich jak Spektrum Tower, Spark, Browary Warszawskie czy Westfield Arkadia. Pozwoli to uczestnikom zrozumieć zasady funkcjonowania budynków tego typu, począwszy od architektonicznych detali aż po sekrety sprawnego zarządzania tymi obiektami. SKN Inwestycji i Nieruchomości postawiło sobie za cel umożliwienie uczestnikom projektu poznanie od wewnątrz nieruchomości różnego typu. Podczas drugiego dnia wydarzenia odbędą się warsztaty, w trakcie których eksperci wiodących firm z branży postarają się przybliżyć uczestnikom specjalistyczną wiedzę. Zwieńczeniem projektu będzie debata poruszająca temat : „Czy zbliża się kryzys w branży nieruchomości?”. Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych oraz całkowicie bezpłatne. Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz elektroniczne zapisy na poszczególne viewingi czy warsztaty są dostępne na fanpage’u koła. Dla uczestników przewidziane są upominki oraz nagrody specjalne.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy