Deweloperzy pomagają potrzebującym dzieciom

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 16.12.2021,

Data aktualizacji: 16.12.2021

2 minuty czytania
Średnia ocen 3/5 na podstawie 2 głosów
X odsłona akcji Deweloperzy Dzieciom
Trwa X edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. Na czym polega? Kto otrzyma pomoc? Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

W tym roku odbywa się już X edycja akcji Deweloperzy Dzieciom. To wyjątkowa i jedyna w Polsce inicjatywa dobroczynna, skupiająca przedstawicieli branży deweloperskiej na taką skalę i jednocześnie w tak szczytnym celu. Deweloperzy połączyli siły, aby pomóc podopiecznym z domów dziecka.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • kto jest organizatorem akcji
 • kto bierze w niej udział
 • do kogo trafi niezbędna pomoc

Wspólne działanie w pięknym celu

Projekt Deweloperzy Dzieciom co roku organizowany jest przez Mission Public Relations. Wydarzenie to gromadzi wielu przedstawicieli branży deweloperskiej, a lista chętnych do pomocy co roku się wydłuża. Tak ogromne zaangażowanie pokazuje, jak wiele empatii i dobroci serca ma każdy darczyńca. Zbliżające się Święta sprawiają, że każdy z nas chce zostać Świętym Mikołajem i wywołać uśmiech na czyjejś twarzy.

Okrągły jubileusz, w naszym zamyśle miał być powodem zorganizowania eventu z adekwatną galą i uroczystym charakterem. Niestety, trwająca pandemia koronawirusa, a tym samym szereg obostrzeń i przeciwności, a także troska o uczestników, tych mniejszych i większych, powoduje, że takie plany musimy odłożyć na później. Podobnie jak w IX odsłonie akcji, dzieci z rodzinnych i publicznych Domów Dziecka otrzymają prezenty, a ich przekazanie już trwa – mówi Hubert Maćkowiak z firmy Mission Public Relations, która jest pomysłodawcą i organizatorem akcji.

Deweloperzy Dzieciom

Sto uśmiechów

Firmy deweloperskie jak co roku wykazały się ogromnym zaangażowaniem. Sprawiły, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe dla podopiecznych domów dziecka zarówno w Poznaniu, jak i w Wielkopolsce. Pomoc i niezwykłe prezenty otrzymają wychowankowie aż 9 domów dziecka, to blisko 100 dzieci. Co warto podkreślić, w dziesiątą, jubileuszową akcję zaangażowało się aż 40 firm. Tak duża popularność projektu pokazuje, że w tym wyjątkowym, świątecznym czasie umiemy się jednoczyć, aby pomóc innym. Tym, którzy niestety mieli mniej szczęścia.

Dobre serce oraz niesienie pomocy potrzebującym nie zna granic. Bez względu na okoliczności, również w tym roku chcemy pomóc jak największej liczbie dzieci. Trwająca pandemia nie ułatwia nam życia, ale znów działamy – mówią jednym głosem organizatorzy i darczyńcy.

Jak co roku, organizatorzy mogą liczyć na patronat ze strony Oddziału Poznańskiego Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Z ramienia tej organizacji do Deweloperzy Dzieciom dołączyło 17 firm.

Pomaganie uzależnia, a grudzień w naszym kalendarzu zawsze oznacza aktywne zaangażowanie w inicjatywę Deweloperzy Dzieciom. Otaczamy akcję patronatem tytularnym, w pełni podpisując się pod jej ideami – podsumowuje Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu firmy Agrobex, pełniąca jednocześnie funkcję wiceprezesa zarządu Oddziału Poznańskiego PZFD.

Magiczny czas

Święta to czas cudów. Jak się okazuje, aby miały one miejsce, wystarczy połączyć siły. Tak też zrobili przedstawiciele czterdziestu firm deweloperskich. Dzięki ich pomocy maluchy z domów dziecka będą miały piękne Święta.

deweloperzy dzieciom - kto bierze udział w akcji

 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: