Kasztelańska 22

Mieszkania na sprzedaż ul. Kasztelańska, oferowane bezpośrednio przez

Urba Sp. z o.o.

Kraków, Zwierzyniec, ul. Kasztelańska 22

Kasztelańska 22

14 zdjęć

Kasztelańska 22
Kasztelańska 22
Kasztelańska 22
Kasztelańska 22

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

69/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

Pokoje

Piętra

Metraż

Przystanek Tramwajowy - 320 m

Przystanek Autobusowy - 250 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

11 placówek edukacyjnych, 13 obiektów sportowych, 2 kawiarnie i restauracje, 3 place zabaw, 1 sklep

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

69 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

POCZUJ SIĘ DOSTOJNIE

Kasztelańska 22 to luksusowa kamienica, która spełni wszelkie oczekiwania miłośników wygody, klasy i szyku. Pięknie zaprojektowana inwestycja zniewala dbałością o najdrobniejszy szczegół oraz urzeka magicznym położeniem. Ulokowana w samym sercu Salwatora, pomiędzy Błoniami a wiślanym ujściem Rudawy, w pieszej odległości od najważniejszych punktów miasta, harmonijnie wpasuje się w krajobraz dzielnicy i stanie się nową ikoną luksusu.

Kompleks 28 mieszkań oferuje zarówno lokale z kameralnym ogródkiem, jak i mieszkania z przestronnym tarasem oraz malowniczym widokiem. Wszystkie pomieszczenia są tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i najwyższy standard.

Dostępne są apartamenty o powierzchniach od 28,65 m2 do 74,57 m2 z ogrodem (od 15m2 do 98 m2) lub balkonem (od 3,90 m2 do 16,04m2). W garażu podziemnym dostępnych jest 18 miejsc postojowych.

Jeżeli szukasz bliskości natury, świetnej komunikacji z centrum i pieszych odległości, bliskości najważniejszych punktów miasta, uroczych i ciekawych miejsc na wieczorne wyjścia i spacery, dobrych szkół dla dzieci, to idealne miejsce rzeczywiście istnieje! W tej magicznej dzielnicy odkryjesz nową jakość życia.

Kasztelańska 22 na krakowskim Salwatorze spełni oczekiwania najbardziej wymagających. To doskonała inwestycja dla ludzi, dla których wysoki poziom ma znaczenie. Niewątpliwie zaspokoi wszelkie oczekiwania miłośników piękna.

Proponujemy szczególnie tym, którzy cenią wyjątkowość i niepowtarzalność.

Decyzja o kupnie domu to coś znacznie więcej, niż tylko wybór jego formy i wyglądu. To przede wszystkim wybór miejsca, które będzie istotnie decydowało o jakości naszego codziennego życia. To może także ważna decyzja biznesowa, czy sposób na mądre ulokowanie swojego kapitału.

Krakowski rynek nieruchomości szybko rośnie, a luksusowe apartamenty zyskują na popularności z każdym miesiącem. Od miejskich studiów po duże domy rodzinne, w całym mieście budowane są liczne, luksusowe projekty.

Kraków stał się jednym z ulubionych miast w tej części Europy dla profesjonalistów odnoszących sukcesy. Tutejszy rynek luksusowych apartamentów znacznie powiększył się w ostatniej dekadzie. Taki apartament obiecuje imponujący wzrost kapitału i wysokie zyski z wynajmu, szczególnie w uznanych dzielnicach miasta.

Wybierając K22 dostajesz zarazem niepodważalną wygodę życia w renomowanej dzielnicy Krakowa oraz luksus mieszkania w pięknie zaprojektowanej, nowoczesnej i ekskluzywnej kamienicy.

Inwestycja Kasztelańska 22 znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Kasztelańska 22 (2.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Urba Sp. z o.o.

Inwestycja Kasztelańska 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kasztelańska 22 w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 69 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Urba Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Bliskość natury: Niezliczone możliwości okolicy szczególnie docenią miłośnicy ruchu na świeżym powietrzu.

Rodzinne popołudnie warto spędzić spacerując wzdłuż Rudawy albo po Parku Jordana. Między imponującymi drzewami skrywają się boiska sportowe i place zabaw, które zapewnią godziny frajdy dla dzieci i rodziców. Alejki parku oraz ścieżki wzdłuż Błoń to także doskonałe miejsce treningu dla zagorzałych biegaczy i rolkarzy.

Rowerzyści mogą bezpośrednio z Salwatora wyruszyć do Tyńca malowniczą ścieżką rowerową. Bardziej wymagającym polecamy wybrać wycieczkę po Lesie Wolskim, zaczynając od pętli Salwator. Strome podjazdy i leśne trasy zjazdowe z pewnością usatysfakcjonują amatorów jazdy górskiej i downhillu.

Warto również wybrać się na Wolę Justowską, Kopiec Kościuszki i do Kryspinowa.

Zadbaj o edukację: W pobliżu jest sporo dobrych szkół, w tym Gimnazjum Salwator oraz szkoły języka angielskiego Helen Doron i Callan.

Pysznie i zdrowo: Kup świeże składniki i aromatyczne przyprawy na Placu na Stawach, zjedz smacznie w PINO Garden, Oranżerii Pergamin czy TAO Garden przy Błoniach.

Zero nudy: zaplanowanie atrakcji na wieczór to żaden problem, można wybrać się spacerem na Rynek, do Kina Kijów czy usiąść przy lampce wina w pobliskiej, klimatycznej Żonglerce

Żyj aktywnie: okolica oferuje trasy rowerowe, trasy spacerowe i biegowe przy Błoniach i Parku Jordana, szkoły jogi Sattva i Studio Zwierzyniec

Mieszkaniec Salwatora - to brzmi dumnie!

Historia i zabytki Salwatora

Na początku XX (między 1903 - ‘12) wieku zasypano stare koryto Rudawy oraz zlikwidowano w tutejszej części Twierdzy Kraków szańce piechoty. Na nowo powstałych przestrzeniach Towarzystwo Urzędników zdecydowało wybudować nowe osiedle willowe dla swoich pracowników (willowa dzielnica urzędnicza). Do realizacji założenia wybrano projekty architekta Romana Bandurskiego (projekt zagospodarowania dzielnicy oraz kilku willi). Dzielnica otrzymała nazwę od Kościoła Salwatora. Od tego czasu ta nazwa weszła w obieg jako nazwa całej okolicy. Domy, powstałe na początku ubiegłego wieku, po dziś dzień uwodzą architektonicznym kunsztem.

Obecnie Salwator to część dzielnicy Zwierzyniec, do której przynależą: Błonia, Las Wolski, Wzgórza Sikornik i Sowiniec, Bielany, Ogród Zoologiczny. Na terenie dzielnicy znalazły się obok historycznej zabudowy kompleksów klasztornych, willi i pałaców też stadiony sportowe, kino Kijów, hotele (Cracovia), Dom Handlowy Jubilat, plac targowy itp. Dzielnica VII na swym wielkim obszarze posiada najwięcej ze wszystkich dzielnic terenów zielonych i rekreacyjnych. Ze względu na bliskość terenów zielonych ta część Krakowa bywa nazywana miastem-ogrodem. To na Salwatorze właśnie znajduje się największa łąką w centrum miasta – krakowskie Błonie (ok. 48 ha).

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kasztelańska 22?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kasztelańska 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Kasztelańska 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Instytut Reumatologii 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kasztelańska 22 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kasztelańska 22 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bursa Szkół Artystycznych w odległości 100 m, Zespół Państwowych Szkół Plastycznych w Krakowie w odległości 130 m, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Krakowie w odległości 130 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kasztelańska 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kasztelańska 22 w odległości 210 m znajduje się Kärcher Hala Cracovia, w odległości 230 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.10.2019
Data aktualizacji: 10.08.2023
Urba Sp. z o.o. logo

Urba Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. Zabłocie 23/25, 30-701 Kraków
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: