Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Urba Sp. z o.o. logo

Urba Sp. z o.o.

Kraków, ul. Zabłocie 23/25
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

URBA skupia się na działalności deweloperskiej, polegającej na nabywaniu nieruchomości i budowie nowych obiektów lub rozbudowie i modernizacji istniejących, a następnie sprzedaży budynków lub lokali w nich położonych inwestorom indywidualnym, firmom oraz instytucjom. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, realizujemy również obiekty o charakterze komercyjnym tj. biurowce, obiekty hotelowe.

URBA jest holdingiem, kontrolującym grupę spółek odpowiedzialnych za kompleksowe przeprowadzenie procesu inwestycyjnego oraz spółek celowych powoływanych do realizacji konkretnych inwestycji. URBA integruje firmy inwestycyjną, architektoniczną oraz generalnego wykonawstwa, których ścisła współpraca od wczesnego etapu projektu, aż do jego zakończenia owocuje produktem zachowującym najlepszy stosunek ceny, do jakości.

Dynamiczny rozwój grupy URBA możliwy jest poprzez ciągłe inwestowanie w jakość naszej oferty i kwalifikacje pracowników, ścisłą współpracę spółek wewnątrz grupy oraz budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami.

Działamy na terytorium Polski, a ponieważ Krakowie firma rozpoczęła spoją działalność, jest to rynek, na którym jesteśmy najsilniej obecni. Spółki grupy URBA wychodzą ze swoją ofertą również poza granicę Polski, aktualnie realizując kontrakty budowlane i projektując w krajach UE.

Nasza praca to nasza pasja!

Nowoczesne, funkcjonalne, eleganckie - takie jest nasze budownictwo. Grupa URBA już od ponad 10 lat odpowiada za wyjątkowe i innowacyjne projekty, współpracując na różnych etapach tworzenia budynków. Piękno i niestandardowe realizacje to nasza specjalność!

Model działania firmy zakłada równoległą pracę inwestora, architekta oraz generalnego wykonawcy już od wczesnego etapu, poprzez proces projektowania, budowy i sprzedaży, aż do obsługi posprzedażowej inwestycji.

Działamy na obszarze całej Polski, a najwięcej w Krakowie i na północy kraju. Integrujemy trzy obszary:

- inwestycyjny (URBA sp. z o.o.),

- architektoniczny (URBA ARCHITECTS),

- produkcyjny (MABUDO), który specjalizuje się w produkcji domów w innowacyjnej technologii prefabrykacji MABUDO RAPID.

Jesteśmy nieustannie dumni z naszego wysoko wykwalifikowanego zespołu. Naszą kadrę profesjonalistów łączy pasja, kreatywność, chęć zgłębiania wiedzy, zainteresowanie nowinkami technologicznymi i trendami, fachowe podejście i wiarygodność. Lata spędzone nad planami architektonicznymi i na budowach pozwoliły nam zdobyć nieocenione doświadczenie.

Zbiorowe zaangażowanie całego zespołu, wzajemne wsparcie oraz ciężka praca włożona w każdy projekt pozwala nam z powodzeniem realizować ambitne i nowatorskie wyzwania.

Inwestujemy w nieruchomości gruntowe, by następnie zaprojektować i wybudować na nich wyjątkowe budynki, które ostatecznie zostaną skomercjalizowane lub sprzedane. Nasza aktywność, początkowo w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego, rozszerzyła się na grunt budownictwa komercyjnego, w tym biurowce, obiekty hotelowe oraz przemysłowe.

Posiadamy w sprzedaży 73 nieruchomości w 4 inwestycjach

 • Sitowie
  gotowe
  SITOWIE 3 budynki 4-kondygnacyjne. PRZESTRZEŃ Atrakcyjna przestrzeń zielona dookoła budynków. Staw, ławki, plac zabaw, oświetlenie parkowe – relaks i odprężenie po powrocie do domu. UDOGODNIENIA W MIESZKANIACH - wszystkie mieszkania z ogródkiem lub balkonem - zróżnicowane metraże - wentylacja mechaniczna - duże tarasy na najwyższych kondygnacjach - wybrane mieszkania z antresolą - rolety

  Sitowie

  ul. Obozowa, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Kraków(6.1 km od centrum)
  Urba Sp. z o.o.
 • Wola Village
  3 kw. 2024
  Wola Village to miejsce dla ludzi ceniących rodzinną atmosferę, bliskość natury, komfort i zdrowie. Zaprojektowane jako ekologiczna wioska, w dobrze skomunikowanej z centrum Krakowa i lotniskiem w Balicach, dzielnicy Wola Justowska. Do dyspozycji mieszkańców przewidziany jest m.in. pięciohektarowy park z infrastrukturą rekreacyjno-sportową. Część mieszkalną stanowi zespół willi miejskich,

  Wola Village

  od 12 900 /m2
  ul. Podłużna, Zwierzyniec, Kraków(6.9 km od centrum)
  Urba Sp. z o.o.
 • Life Hub
  gotowe
  Life Hub to kameralna inwestycja składająca się z 30 komfortowych apartamentów, zlokalizowanych w prestiżowej okolicy Placu Axentowicza przy ulicy Kujawskiej. Oferta obejmuje zarówno lokale z kameralnym ogródkiem, jak i mieszkania z przestronnym tarasem. Wszystkie pomieszczenia zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksymalną wygodę i najwyższy standard. Mieszkania wykończone pod

  Life Hub

  ul. Kujawska 11A, Krowodrza, Kraków(1.8 km od centrum)
  Urba Sp. z o.o.
 • Skowronia
  1 kw. 2026
  Każdy lokal będzie dysponował prywatnym garażem z indywidualnym podjazdem. W zależności od wybranej kondygnacji, do dyspozycji będzie duży ogród lub taras na dachu budynku. Nieruchomości zostaną wykonane w nowoczesnej, energooszczędnej technologii prefabrykacji. Budynki będą wyposażone w fotowoltaikę i pompy

  Skowronia

  ul. Skowronia, Podgórze Duchackie, Kraków(4.7 km od centrum)
  Urba Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

Urba Sp. z o.o. logo
Urba Sp. z o.o.
Kraków, ul. Zabłocie 23/25
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023