Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Ozon etap VI

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Banacha, oferowane bezpośrednio przez

Megapolis Development

Kraków, Prądnik Biały, ul. Banacha

Ceny od: 13 223 zł/m2
Osiedle Ozon etap VIOsiedle Ozon etap VI

4 zdjęcia

Osiedle Ozon etap VI
Osiedle Ozon etap VI
Osiedle Ozon etap VI
Osiedle Ozon etap VI
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

32 - 67/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Kraków Batowice tor 1 - 2329 m

Przystanek Tramwajowy - 2496 m

Przystanek Autobusowy - 31 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 7 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 11 obiektów sportowych, 13 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 236 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (160)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (236 miejsc) : 15 miejsc postojowych z możliwością ładowania aut
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 67 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 686 269 do 891 638 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 223 do 15 561 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle Ozon etap VI znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Osiedle Ozon etap VI logo

Osiedle Ozon to komfort życia na wyższym poziomie

Osiedle Ozon to inwestycja zaplanowana tak, aby mieszkańcy czuli się komfortowo. To osiedle położone w północnym rejonie Krakowa, który jako jeden z nielicznych w mieście posiada szczegółowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dzięki temu już dziś wiemy jak w przyszłości będzie wyglądać najbliższa okolica!

Także dziś wiemy jak będzie wyglądać osiedle! Infrastruktura handlowo-usługowa oraz infrastruktura edukacyjna, monitoring w częściach wspólnych, świetlica osiedlowa, rodzinny plac zabaw umieszczony w centralnej części osiedla, plac do gry w koszykówkę (w kształcie amfiteatru) czy profesjonalna ścianka wspinaczkowa to niektóre z walorów osiedla, które sprawią, że to co potrzebne znajdziesz w zasięgu ręki!

Osiedle Ozon to jakość, na którą zasługujesz

Osiedle Ozon to inwestycja przemyślana w taki sposób, aby jej mieszkańcy czuli się bezpiecznie. To za sprawą m.in. wysokiej jakości wykończenia budynków przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych. Przykładowo, dla skuteczniejszej termoizolacji, w mieszkaniach zastosowane zostaną okna z potrójnymi szybami, a łączenia balkonów pozbawione zostaną mostków termicznych. Części wspólne budynków zostaną wykończone wysokiej jakości materiałami, a spójnie zaprojektowany system identyfikacji wizualnej osiedla pozwoli odnaleźć nie tylko mieszkańcom, ale także odwiedzającym osiedle gościom.

Osiedle Ozon to ekologiczna i sprawna komunikacja

Osiedle Ozon to inwestycja bazująca na przemyślanych rozwiązaniach komunikacyjnych. Nowoczesne osiedla są mobilne, zarówno w obrębie osiedla jak i w odniesieniu do pozostałej części miasta. Rozbudowaną komunikację wewnętrzną Osiedla Ozon zapewnią miejsca do parkowania hulajnóg oraz rowerownie znajdujące się przy wejściu do każdego z budynków, zewnętrzne miejsca parkingowe dedykowane Traficar (car-sharing), a także miejsca parkingowe w hali garażowej z możliwością ładowania samochodów elektrycznych. Integrację z pozostałą częścią miasta zapewni komunikacja oparta na planowanej budowie linii szybkiego tramwaju, rozbudowie północnej części Alei 29 Listopada, a także północnej obwodnicy Krakowa.

Osiedle Ozon to inwestycja w ludzi

Osiedle Ozon to mieszkańcy, którzy inwestują w siebie, w swoje umiejętności i swój rozwój. To mieszkańcy, którzy konsekwentnie realizują swoje cele – także te biznesowe. Osiedle Ozon stwarza właśnie dla takich ludzi możliwość współpracy i rozwoju w ramach osiedlowej przestrzeni coworkingowej, dzięki której prowadzenie swojego biznesu jest łatwiejsze!

Inwestycja Osiedle Ozon etap VI znajduje się na Prądniku Białym, ul. Banacha (4.4 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Megapolis Development.

Inwestycja Osiedle Ozon etap VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 236 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ozon etap VI w sprzedaży jest 20 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 67 metrów kwadratowych , w cenie od 13 223 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Megapolis Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (236 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 160 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Ozon jest zlokalizowane przy ul. Banacha, w obrębie dzielnicy Prądnik Biały. Tereny te mogą poszczycić się dużym zalesieniem zachęcającym do rekreacji na świeżym powietrzu. Zaledwie nieco ponad 1 km od Osiedla znajduje się aż 15 ha Park Leśny Witkowice, z licznymi szlakami rowerowymi, pieszymi i turystycznymi prowadzącymi m. in. do Twierdzy Kraków. Lokalizacja urzeka nie tylko przestrzenią i zielenią, ale także imponującą panoramą miasta, która rozpościera się poniżej Górki Narodowej.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ozon etap VI?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ozon etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2329 metrów od inwestycji Osiedle Ozon etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Batowice tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Ozon etap VI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ozon etap VI znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fair Play Przedszkole i żłobek w odległości 274 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 w odległości 315 m, szkoła w odległości 335 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Ozon etap VI jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia Prądnik w odległości 390 m, Ginekolog w odległości 454 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Ozon etap VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 361 m znajduje się Lewiatan, w odległości 377 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 423 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ozon etap VI w odległości 302 m znajduje się boisko / kort, w odległości 316 m znajduje się boisko / kort, w odległości 343 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.08.2022
Data aktualizacji: 17.05.2024
Osiedle Ozon etap VI logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Szafrana 5a 30-403 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023