Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lema 28

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lema, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Wawel Service

Kraków, Czyżyny, ul. Lema 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 573 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Lema 28Lema 28

5 zdjęć

Lema 28
Lema 28
Lema 28
Lema 28

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 67 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Lema 28 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie doskonałą lokalizację w centrum miasta z bliskością natury. Zielone otoczenie Parku Lotników Polskich, sprawią, że mieszkańcy poczują oddech od zgiełku miasta i będą mogli zrelaksować się po ciężkim dniu pracy.

Osiedle będzie oddawać nową ideę marki, chęć dawania mieszkańcom otaczającej natury, utworzenia oazy spokoju w centrum miasta. Kontakt z naturą poprzez roślinność pnącą na elewacji budynku, zielony dziedziniec na który mieszkańcy będą mieli widok, a także bliskość Parku Lotników będą spełniać te założenia. Miłośnicy spacerów oraz jazdy na rowerze, docenią lokalizację pod kątem spędzania aktywnie czasu w swoim najbliższym otoczeniu.

Lema 28 świetny wybór zarówno dla młodych par szukających swojego własnego eM, rodzin z dziećmi, a także inwestorów. Sukces sprzedażowy dwóch pierwszych etapów i zadowolenie jego dzisiejszych mieszkańców, to najlepsza rekomendacja dla poszukujących mieszkania w tej okolicy.

Przygotowaliśmy dla Państwa 67 funkcjonalnych mieszkań ulokowanych na 7 piętrach. Przemyślana, funkcjonalna architektura, w połączeniu z bogatą infrastrukturą, szeroką ofertą handlowo - usługową oraz znakomitą komunikacją tworzą idealne warunki dla inwestorów i osób chcących korzystać na co dzień z atutów miasta.

Inwestycja Lema 28 znajduje się na Czyżynach, ul. Lema 28 (3.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Wawel Service.

Inwestycja Lema 28 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 67 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lema 28 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Wawel Service nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lema 28?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lema 28 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 135 metrów od inwestycji Lema 28 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - TAURON Arena Kraków 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lema 28 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lema 28 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Montessori Muszelka w odległości 227 m, Żłobek Montessori Raj Maluszka w odległości 232 m, Zespół Szkół Nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie w odległości 566 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lema 28 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Nowe Dąbie w odległości 185 m, Cogito Ergo Move w odległości 224 m, Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk w odległości 246 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lema 28 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 162 m znajduje się Żabka, w odległości 188 m znajduje się Piekarnia – cukiernia „Złoty kłos”, w odległości 217 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lema 28 w odległości 244 m znajduje się Curling w Krakowie, w odległości 254 m znajduje się Tauron Arena Kraków, w odległości 276 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.08.2022
Data aktualizacji: 24.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023