Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Centralna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Centralna, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Proins

Kraków, Czyżyny, ul. Centralna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 440 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

CentralnaCentralna

2 zdjęcia

Centralna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 211 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Najnowsza inwestycja firmy PROINS usytuowana jest przy ul. Centralnej w Krakowie - Czyżynach. Składać się będzie z ośmiu 5-piętrowych bloków. Pod wszystkimi budynkami znajdują się 2-poziomowe garaże wielostanowiskowe. Na parterach zlokalizowane będą liczne lokale usługowe. Obok budynków powstanie plac zabaw.

Inwestycja Centralna znajduje się na Czyżynach, ul. Centralna (4.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Proins.

Inwestycja Centralna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 211 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Centralna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Proins przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jedną z największych zalet tej inwestycji jest jej lokalizacja. Komunikacja tramwajowa i autobusowa, które są nieopodal inwestycji stanowią bardzo dobry dojazd do każdej części Krakowa.

Na atrakcyjność tej inwestycji wpływają usytuowane w sąsiedztwie liczne galerie handlowe (m.in. M1 i Serenada), sklepy, siłownie, szkoły, przedszkola, uczelnie, jak i szpitale i ośrodki zdrowia.

Ponadto, dla osób ceniących zieleń i ciszę, dużym atutem są parki, które znajdują się w pobliżu.

Czyżyny, czyli dzielnica XIV Krakowa leży w centralnej części miasta i zajmuje powierzchnię 1225,68 ha. Mieszka w niej 26 699 osób. Jest to jedna z bardziej zindustrializowanych części miasta. Znajduje się tu m.in. Elektrociepłownia Kraków i Krakowski Park Technologiczny. Początkowo krajobraz Czyżyn miał charakter stricte przemysłowy, jednak w latach 70-tych i 80-tych XXw. zaczęły powstawać także osiedla mieszkaniowe dla pracowników pobliskich zakładów. Z czasem zostały one odnowione, a zabudowa jest w ostatnich latach uzupełniana kolejnymi nieruchomościami pełniącymi funkcję mieszkalną. Zadbano również o rozbudowę infrastruktury społecznej w postaci m.in. przedszkoli i szkół. W dzielnicy znajduje się także krakowska Akademia Wychowania Fizycznego. Na Czyżynach bez problemu znajdziemy tereny zielone. Poza działkami, mamy tu Lasek Łęgowski i 60-hektarowy Park Lotników Polskich będący drugim, co do wielkości parkiem w mieście. W dzielnicy mieści się także Muzeum Lotnictwa Polskiego. Ze względu na swoje znaczenie przemysłowe, Czyżyny są dobrze skomunikowane z resztą miasta. Biegnie przez nie także droga krajowa i droga wojewódzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Centralna?

Czyżyny mają bardzo dobre połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami Krakowa. Regularnie odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo biegnie tędy droga wojewódzka nr. 776, a północną granicę dzielnicy stanowi droga krajowa nr. 79.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centralna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 22 metrów od inwestycji Centralna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sołtysowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Centralna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centralna znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Mali Przyrodnicy w odległości 274 m, Niepubliczne Przedszkole "Baby Garden" w odległości 339 m, Szkoła Podstawowa nr 156 im. ks. kard. Adama Stefana Sapiehy w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centralna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental4you w odległości 287 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 355 m, Dakadent w odległości 569 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centralna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 38 m znajduje się Żabka, w odległości 214 m znajduje się Żabka, w odległości 294 m znajduje się FH Smak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centralna w odległości 149 m znajduje się boisko / kort, w odległości 262 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.09.2020
Data aktualizacji: 29.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023