Kupujesz nowe mieszkanie w Łodzi? Podpowiadamy, gdzie znaleźć własne M z pakietem antysmogowym

Murapol S.A.

Data publikacji: 07.10.2020, Data aktualizacji: 07.10.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Kupujesz nowe mieszkanie w Łodzi? Podpowiadamy, gdzie znaleźć własne M z pakietem antysmogowym
Znajdź swoje mieszkanie w Łodzi z pakietem antysmogowym i opcją smart. Czytaj dalej!

Mieszkanie na terenie Śródmieścia to nie tylko prestiż i możliwość korzystania z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej miasta. To przede wszystkim wygoda, jaką daję łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, publicznych instytucji i doskonale rozwiniętej komunikacji miejskiej. Jeśli szukasz komfortowego i atrakcyjnego osiedla w Łodzi, warto przyjrzeć się jednemu z największych projektów deweloperskich w centrum. Mowa o inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia przy ul. Wróblewskiego.

Śródmieście jest najmniejszą i zarazem najbardziej prestiżową dzielnicą Łodzi. To tutaj znajdują się kluczowe miejsca historyczne i kulturalne miasta, jak Filharmonia Łódzka, Teatr Wielki, Teatr Muzyczny, Manufaktura i Pałac Poznańskiego czy przepięknie odrestaurowany Dworzec Łódź Fabryczna. Tutaj również znajduje się słynna ul. Piotrkowska - jedna z najdłuższych ulic handlowych w całej Europie i wizytówka Łodzi, wokół której koncentrują się liczne restauracje, kluby, punkty handlowo-usługowe.

Osiedle w centrum i otoczeniu parków

Łódź słynie ze swojej fabrycznej przeszłości i może uchodzić za wzór dla innych miast w kontekście przywracania świetności budynkom, które odcisnęły piętno na historii i wyglądzie przestrzeni miejskiej. Stąd rewitalizacje wielu pofabrycznych obiektów. Nawiązania do historii widać również na przykładzie powstających w Śródmieściu inwestycji mieszkaniowych. W centrum Łodzi nie brak również zieleni. To za sprawą licznych skwerów, a zwłaszcza parków, będących miejscem codziennego wypoczynku i rekreacji mieszkańców. Przykładem na to są chociażby słynne łódzkie zieleńce Poniatowskiego czy Klepacza, gdzie oprócz alejek spacerowych zadbano o infrastrukturę sportową czy liczne atrakcje dla najmłodszych.

W ich sąsiedztwie, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości Politechniki Łódzkiej oraz głównej arterii miasta al. Jana Pawła II powstaje jedno z najnowszych dużych łódzkich osiedli - Murapol Nowa Przędzalnia. To nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana w historycznej przestrzeni dawnej przędzalni. Po włókienniczym zakładzie pozostała do dziś zabytkowa wieża fabryczna oraz budynki kotłowni i blacharni, które zostaną odrestaurowane.

- Od 3 lat, kiedy rozpoczęliśmy realizację tego projektu, nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a wszystkie mieszkania sprzedawane są we wczesnym momencie prac budowlanych. Trzy etapy osiedla, a nich 8 budynków jest już zamieszkanych przez lokatorów – opowiada Bartosz Tomaszewski, kierownik łódzkiego biura sprzedaży Grupy Murapol.

Znajdź swoje mieszkanie z pakietem antysmogowym i opcją smart

Obecnie Grupa Murapol ma tu w swojej ofercie ok. 400 mieszkań realizowanych w kolejnych 4 budynkach. Atutem propozycji dewelopera jest z duży wybór lokali – od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe. Wszystkie posiadają obszerne balkony lub tarasy. Warto też zauważyć, że mieszkania w tej inwestycji wyposażone są w standardzie w filtry antysmogowe chroniące powietrze wewnątrz przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami powietrza. Istnieje także możliwość wyposażenia ich w rozwiązania smart home - Murapol Appartme, pozwalające na sterowanie mediami w mieszkaniu za pomocą manualnego przycisku lub zdalnie, wykorzystując urządzenia mobilne.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: