Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz tanie mieszkania Łódź

Znaleziono 698 ofert w 34 inwestycjach w tym 6 ofert promocyjnych

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 030 zł/m²

map

Zobacz na mapie

Wiadomości na temat Łodzi:

Mieszkania w Łodzi przyciągają ceną

 Łódź to aglomeracja położona w niewielkiej odległości od stolicy kraju, na skrzyżowaniu autostrad i magistrali kolejowych. Miasto niegdyś kojarzone z przemysłem włókienniczym, dziś przyciąga pięknie odnowionymi kamienicami, innowacyjnymi rozwiązaniami i dużym potencjałem biznesowym oraz gospodarczym. Planowana budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego - węzła przesiadkowego między Warszawą a Łodzią w dużym stopniu przyczynia się do wzrostu zainteresowania województwem łódzkim jako idealnym miejscem do zamieszkania. Tanie mieszkania w Łodzi cieszą się sporą popularnością wśród osób zainteresowanych zakupem własnej nieruchomości.

Nowe mieszkania - Łódź

Mieszkania od dewelopera w Łodzi to bogata i różnorodna oferta pod względem metrażu, lokalizacji czy standardu wykończenia. Rynek nieruchomości jest jednym z największych i najciekawszych, biorąc pod uwagę szeroki wachlarz inwestycji. Przestronne lokale w odrestaurowanych kamienicach, apartamenty, lofty, tanie mieszkania - przekrój jest ogromny, dzięki czemu każdy znajdzie tu nieruchomość dostosowaną do swoich potrzeb i możliwości. Niemniej najpopularniejszym wyborem wśród przyszłych mieszkańców są tanie mieszkania. Pomimo faktu, że Łódź jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce, ceny nieruchomości są tu stosunkowo niskie. Średnia cena ofertowa nowych mieszkań w Łodzi ustabilizowała się na poziomie około 6 500 zł za metr kwadratowy. W porównaniu do Warszawy czy Krakowa, to bardzo konkurencyjna kwota. Należy jednak zwrócić uwagę, że ostateczna cena będzie zależna od lokalizacji inwestycji, metrażu, standardu wykończenia. Zdecydowanie największym powodzeniem w Łodzi cieszą się mieszkania dwu- i trzypokojowe - są praktyczne i przy tym bardzo opłacalne, biorąc pod uwagę koszty.

Dobry standard

Cechą charakterystyczną łódzkich inwestycji deweloperskich, jest dobry standard i dostosowanie oferty do potrzeb przyszłych mieszkańców. Wysokiej jakości materiały budowlane, przestronne metraże, dobra lokalizacja - to już niemal standard nowych mieszkań w Łodzi. Oferta nieruchomości jest bardzo szeroka, a deweloperzy nieustannie wprowadzają nowe innowacje, mające służyć mieszkańcom. Na uwagę zasługuje również strategiczne położenie miasta. Skrzyżowanie autostrad A1 i A2 w Strykowie zapewnia szybkie połączenie z Warszawą, Poznaniem czy Gdańskiem. To właśnie dlatego zakupem taniego mieszkania w Łodzi jest zainteresowana również spora część mieszkańców stolicy, na co ma wpływ dobry dojazd i przystępne ceny nieruchomości.

Tanie mieszkania w Łodzi - na wynajem

Zakup nowego mieszkania w województwie łódzkim coraz częściej traktowany jest jako inwestycja, która może przynieść realny zysk. Wynajem mieszkania dla studentów czy przedsiębiorców, którzy odwiedzają miasto - to nie jedyne możliwości inwestycyjne. Coraz popularniejszą opcją jest zakup mieszkania, jego wykończenie, a następnie sprzedaż gotowego już lokalu. Z takiego rozwiązania bardzo często korzystają osoby, które nie dysponują wystarczającą ilością czasu na doglądania czy urządzanie nieruchomości. Inwestycja w łodzkie lokale mieszkalnie to gwarancja dużego zainteresowania ze strony odbiorców

Zainteresowała Cię oferta tanich mieszkań w Łodzi? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Łodzi

W Łodzi dostępnych jest 4 395 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 97 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Łodzi mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 14 do 164 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (971 mieszkań).
 • 2-pokojowe (1 358 mieszkań).
 • 3-pokojowe (1 220 mieszkań).
 • 4-pokojowe (555 mieszkań).
 • 5-pokojowe (32 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Łodzi dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 71 do 183 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Łodzi kosztuje 119 900 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 448 000 zł.

W ostatnim czasie w 2 nieruchomościach zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązują 4 oferty promocyjne.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: