MPM Development Sp. z o. o. logo

MPM Development Sp. z o. o.

Namysłów, ul. Partyzantów 1 pok. 101
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się między innymi w budownictwie mieszkaniowym. Współpracując z zespołem doświadczonych architektów oferujemy nowoczesne inwestycje deweloperskie na terenie województwa opolskiego.

O wyjątkowym charakterze naszych inwestycji świadczą doskonale zaprojektowane budynki z funkcjonalnymi lokalami mieszkalnymi, przyjaźnie zagospodarowany teren wpasowany w okalającą przyrodę oraz wysoki standard wykończenia.Przedmiotem naszej działalności są zarówno inwestycje mieszkaniowe jedno i wielorodzinne, jak również obiekty biurowe, handlowe oraz przemysłowe.Celem naszej pracy jest zadowolenie klientów nabywających nasze mieszkania i domy.

Posiadamy w sprzedaży 26 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Wólczańska 224A
  2 kw. 2024
  Wólczańska 224a to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w samym sercu Łodzi. Projekt obejmuje budynek mieszkalny wielorodzinny Budynek składa się z 4 kondygnacji mieszkalnych wraz z windą i komórkami lokatorskimi, a także zewnętrznymi miejscami postojowymi. Na parterze znajduje się 6 lokali mieszkalnych z indywidualnymi ogródkami. Natomiast piętro 1, 2 oraz 3 zaprojektowane zostało

  Wólczańska 224A

  ul. Wólczańska 224a , Katedralna, Śródmieście, Łódź(1.3 km od centrum)
  MPM Development Sp. z o. o.

Zakończyliśmy sprzedaż 5 inwestycji

Kontakt

MPM Development Sp. z o. o. logo
MPM Development Sp. z o. o.
Namysłów, ul. Partyzantów 1 pok. 101
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: