Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe lokale użytkowe Olsztyn i okolice

19 ofert w 2 inwestycjach w tym 6 ofert promocyjnych

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Grzegorzewska
  2 kw. 2024
  Projekt apartamentowca Grzegorzewska czerpie z lokalnej tradycji Warmii i doskonale wpisuje się w otoczenie z rzeką i zielenią, poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów, takich jak czerwona cegła, która nawiązuje do architektury całego regionu. Elementem łączącym tradycję z nowoczesnością są z kolei lukarny z czarnej blachy. Grzegorzewska to połączenie przemyślanego designu, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych i staranność wykonania. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują równowagi pomiędzy codziennością życia w centrum a odpoczynkiem i czasem dla siebie.Inwestycja powstaje nad samym brzegiem Łyny, tuż przy moście Mariańskim i w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki pieszo-rowerowej Łynostrada. Zaprojektowana została z dbałością o każdy szczegół komfortu, a całość dopełnia zagospodarowana przestrzeń. Styl Grzegorzewskiej nadaje ton najbliższemu otoczeniu i zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają wygodnego i spokojnego życia w centrum– bez przebijania się przez korki, by dotrzeć do serca miasta.Na inwestycję składa się 37 apartamentów. Na parterze znajdą się mieszkania inwestycyjne do 43 mkw., od których właściciele odliczą 23% VAT. W tym przypadku, nabywając apartament, inwestor ponosi jedynie jego koszt netto. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania. Dodatkowo, na ostatnim piętrze pojawią się przeszklone i funkcjonalne balkony i tarasy, a także wykonane w wysokim standardzie antresole. Dzięki temu zwiększy się także wysokość pomieszczeń – do przeszło 5 m.Apartamentowiec Grzegorzewska w wyjątkowy sposób łączy w sobie wszystko, co podnosi jakość codzienności. W budynku pojawi się hala garażowa na 21 miejsc postojowych. Miejsca parkingowe powstaną także na zewnątrz. Zastosowaliśmy ponadto rozwiązania proekologiczne, w tym ładowarki do samochodów elektrycznych. A skoro inwestycja znajduje się nad samym brzegiem rzeki, tuż obok powstanie dodatkowo stanica kajakowa!

  Grzegorzewska

  ul. Marii Grzegorzewskiej , Olsztyn(1.1 km od centrum)
  D.DOM Sp. z o.o.
 • Rezydencja Vintage Budynek G6
  1 kw. 2023
  Rezydencja Vintage to prestiżowa inwestycja w Olsztynie, która znajduje się w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku.Styl vintage to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania czynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

  Rezydencja Vintage Budynek G6

  od 10 000 zł/m2
  u. Marcina Kasprzaka , Olsztyn(1.3 km od centrum)
  Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • City Park - etap II
  Oferta archiwalna
  Kolejny, 2 etap inwestycji City Park, to dwa, bardziej kameralne budynki B i C, oddalone od ulicy Krasickiego i położone bliżej alejki spacerowej, ogrodu jordanowskiego i terenu przeznaczonego pod park miejski.W budynku B zlokalizowane będą 63 mieszkania, oraz lokale usługowe od strony ciągu pieszego przy ulicy Barcza. W budynku C, w całości o przeznaczeniu mieszkalnym, znajdowało się będzie 49 takich lokali. Każda z klatek schodowych budynków B i C posiadała będzie własną halę garażową z indywidualnymi miejscami parkingowymi, oraz komórkami lokatorskimi przypisanymi do poszczególnych lokali.

  City Park - etap II

  od 5 100 zł/m2
  ul. Krasickiego , Olsztyn(3.6 km od centrum)
  TJ Development Sp. z o.o. sp. k.
 • Ukiel Park
  Oferta archiwalna
  Ukiel Park to nowy budynek apartamentowców w malowniczej scenerii , idealny na wynajem krótkoterminowy lub do stworzenia własnych czterech kątów . Kameralna nieruchomość z zaledwie 30 mieszkaniami + 3 lokale usługowe mieści się zaledwie 200 m od Jeziora Ukiel w Olsztynie.Mieszkanie do własnej aranżacji, dla wygody mieszkańców w budynku znajdują się dwie windy. W każdym lokalu znajduje się łazienka oraz aneks kuchenny. Dodatkowo do każdego mieszkania dostępne jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność inwestycji.

  Ukiel Park

  od 6 000 zł/m2
  ul. Sielska , Olsztyn(3.1 km od centrum)
  Freedom Nieruchomości
 • Apartamenty & Lofty Dragonów
  Oferta archiwalna
  Lokalizacja w ścisłym centrum Olsztyna, przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Wojska Polskiego. 5-kondygnacyjny budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w kontrolę dostępu, oraz wysokiej klasy windy. Charakterystyczny styl, niespotykana elewacja z blachy cor-ten, oraz bliskość prestiżowych zabytków sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia swojego biznesu.

  Apartamenty & Lofty Dragonów

  od 6 800 zł/m2
  ul. Wojska Polskiego , Olsztyn(0.7 km od centrum)
  Komercja
 • City Park - etap I
  Oferta archiwalna
  Parter pierwszego realizowanego w ramach osiedla City Park budynku A przewidziano w całości na 19 lokali usługowych. Kondygnacja o wysokości niespełna 5 metrów spełnia wymogi prowadzenia większości rodzajów nieuciążliwej działalności gospodarczej. W tak wysokich pomieszczeniach możliwe jest ponadto optymalne wykorzystanie przestrzeni, poprzez dodanie drugiej kondygnacji w formie antresoli.Dzięki dogodnemu położeniu komunikacyjnemu osiedla, przy skrzyżowaniu jednej z ważniejszych dróg miasta – ulicy Krasickiego, z ulicą Barcza – z dojazdem do lokali z dalszych części Olsztyna również nie będzie problemu. Obsługę komunikacyjną zapewnią chodniki i drogi wewnątrzosiedlowe wraz z miejscami postojowymi dla aut i rowerów.Zakup lokalu usługowego na osiedlu City Park to świetna inwestycja, zarówno dla przedsiębiorców szukających właściwego miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, jak i dla inwestorów, którzy chcą kupić lokal usługowy w celu jego wynajmowania. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje satysfakcjonującą stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału.

  City Park - etap I

  od 5 100 zł/m2
  ul. Krasickiego , Olsztyn(3.6 km od centrum)
  TJ Development Sp. z o.o. sp. k.
 • Zielone Wzgórze
  Oferta archiwalna

  Zielone Wzgórze

  od 2 950 zł/m2
  ul. Zielone Wzgórze , Barczewo(8.7 km od Olsztyna)
  TECH-BET Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Tęczowy Las etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Tęczowy Las I i II to kompleks urokliwych budynków wielorodzinnych położonych na przestronnej, otoczonej lasem działce. Pierwszy etap został już wykonany i oddany do użytkowania. Stanowi najlepszą wizytówkę wykonania i wysokiego standardu osiedla. Obecnie do sprzedaży został wprowadzony pierwszy (budynek nr 8) z planowanych sześciu budynków kolejnego etapu - Osiedla Tęczowy Las II, którego budowa zakończy się w I kw. 2018 r.Niespotykana w Olsztynie, modernistyczna architektura, przestrzeń i bliskość natury w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i rozwiązaniami budowlanymi wyróżniają Tęczowy Las na mapie inwestycji mieszkaniowych Olsztyna.

  Osiedle Tęczowy Las etap II

  od 7 400 zł/m2
  ul. Tęczowy Las 5 , Olsztyn(0.1 km od Olsztyna)
  Polnord S.A.
 • Zielone Tarasy etap II
  Oferta archiwalna

  Zielone Tarasy etap II

  ul. Sikorskiego 19 , Olsztyn(2 km od centrum)
  T.J.M. Development Tomasz Barjasz
 • Villa Jana
  Oferta archiwalna
  Tuż obok olsztyńskiego Starego Miasta, w sercu Parku Podzamcze, przy samej Łynie i Moście Jana powstała stylowa kamienica – „Villa Jana”. Jej przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich zalet prestiżowej lokalizacji, mając z zasięgu ręki wszystkie atrakcje historycznego centrum Olsztyna.KameralnośćW kamienicy znajduje się tylko 20 mieszkań. Budynek otoczony zielenią i drzewami. Znaczna odległość od ulicy oraz budynki sąsiednie wpływają na ciszę i spokój.LokalizacjaWyjątkowe miejsce tuż obok mocno bijącego Serca Olsztyna jakim niewątpliwie jest Stare Miasto. Nad samą „aortą” miasta – rzeką Łyną wzdłuż, której ciągnie się urokliwy Park Podzamcze połączony z Parkiem Centralnym.StylSpędzanie czasu na spacerach w parku i Starówce będzie dla mieszkańców Villi codziennością. Kawa lub herbata wypijana na balkonie z widokiem na Zamek też nie będzie należała do rzadkości.BezpieczeństwoKameralność i położenie Kamienicy wiąże się z bezpieczeństwem domowników. Nad wzmocnieniem tego poczucia będzie czuwał monitoring z zewnątrz i wewnątrz budynku.Mamy nadzieję, że „Villa Jana” stanie się Państwa bezpiecznym, przyjaznym i naprawdę komfortowym domem.Polecam serdecznie.Marcin Skrodzkihttp://villajana.pl/

  Villa Jana

  ul. Grunwaldzka , Olsztyn(0.6 km od centrum)
  Freedom Nieruchomości
 • Osiedle Versal XXI
  Oferta archiwalna
  Osiedle tworzy główny trzon budynku ukształotwany w formie łuku, od którego rozchodzą się promieniście trzy segmenty przedzielone dziedzińcami, na których znajduje się gustownie zakomponowana zieleń oraz place zabaw dla dzieci.Każdy z segmentów posiada 8 kondygnacji. W sumie znajduje się tam ponad 150 mieszkań, 8 lokali handlowo-usługowych oraz 135 naziemnych miejsc parkingowych.W budynku znajdują się windy, a korytarze zostały zaprojektowane tak, by podkreślić oryginalność tej inwestycji. Wyjątkowy charakter nadają jej także bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Kortowskiego oraz rzeki Kortówki, której nabrzeże zostanie starannie zagospodarowane.Funkcjonalne i przestronne mieszkania posiadają obszerne tarasy, z których rozciąga się przepiękny widok na jezioro i tereny zielone.Mieszkania o metrażu od 38 do 96 mkw mają od 2 do 4 pokoi. Dominują jednostki o powierzchni 40-50 mkw. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by przyszłym mieszkańcom zapewnić komfort i idealne warunki do wypoczynku, pracy czy zabawy. Funkcjonalny rozkład i wymiary pomieszczeń pozwalają na dowolną aranżację wnętrz zgodnie z potrzebami mieszkańców. Duże okna wychodzące na różne strony świata zapewniają odpowiedni dostęp promieni słonecznych przez cały dzień.Wygodne tarasy umożliwiają spędzanie wolnego czasu przy filiżance kawy lub herbaty i podziwianie kojących widoków rozciągających się z budynku.Osiedle Versal XXI, dzięki połączeniu nowoczesnej architektury nawiązującej do swojego barokowego pierwowzoru, bliskości jeziora i pięknie zagospodarowanych terenów zielonych oraz doskonałej komunikacji z resztą miasta, to najbardziej komfortowa i prestiżowa lokalizacja w mieście.

  Osiedle Versal XXI

  ul. Armii Krajowej , Olsztyn(1.9 km od centrum)
  OPB Development
 • Osiedle Parkowe nad Łyną
  Oferta archiwalna
  Na wyjątkowy charakter inwestycji wpływa jej położenie w ścisłym centrum Olsztyna oraz sąsiedztwo rozległych terenów zielonych i rzeki Łyny składających się na Park Centralny. Z jednej strony daje to możliwość aktywnego korzystania ze wszelkich atrakcji, rozrywek i udogodnień, jakie oferuje miasto, a z drugiej stwarza idealne warunki do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Z okien i tarasów rozpościera się inspirujący widok na panoramę miasta i olsztyńską Starówkę.Osiedle Parkowe nad Łyną charakteryzuje nowoczesna forma architektoniczna, funkcjonalność oraz wysoki standard wykończenia i zastosowanie najlepszej jakości materiałów budowalnych. Budynek posiada cztery kondygnacje naziemne i poddasze użytkowe. Na parterze znajdują się lokale usługowe usytuowane od strony ul. Kościuszki. Pod budynkiem zlokalizowany jest garaż. Funkcjonalną komunikację zapewniają cichobieżne windy łączące najniższy poziom garaży z IV piętrem.W budynku znajdują się niezwykle przestronne mieszkania i apartamenty o powierzchni od 35 mkw. do 132 mkw. Wszystkie one zostały zaprojektowane tak, by stworzyć ich mieszkańcom komfortowe warunki do prowadzenia codziennego życia – wypoczynku, pracy, zabawy. Ich funkcjonalny rozkład i metraż pomieszczeń pozwolą na dowolną aranżację przestrzeni odpowiadającą potrzebom i stylowi życia właścicieli. Mieszkania posiadają przestronne balkony, a niektóre również tarasy. Wygodne parkowanie pojazdów zapewni trzypoziomowa podziemna hala garażowa.Główne auty inwestycjiPołożenie w ścisłym centrum OlsztynaBezpośrednie sąsiedztwo parku i rzeki ŁynyMieszkania z widokiem na Stare Miasto1. Dlaczego warto tu zamieszkać?Koniec problemów z parkowaniem – trzypoziomowa podziemna hala garażowaNie stoisz w korkach – w wiele miejsc dojdziesz pieszo lub bezproblemowo dojedziesz jedną z głównych arterii miastaSam tworzysz swoją przestrzeń - przestronne i funkcjonalne mieszkania pozwalające na dowolną aranżację wnętrz2. Kup mieszkanie i wybierz swój prezentPokrycie kosztów notarialnychSchowek lokatorski gratisBon na 3000 zł na zakup rowerówTutaj Twój biznes rozkwitniePowierzchnie handlowo-usługowe znajdą się na parterze wzdłuż ul. Kościuszki i są dostępne z poziomu chodnika. W ofercie są lokale mierzące do 80 do 140 mkw. Wszystkie one pozwalają na dowolną aranżację wnętrza, a duże przeszkolone witryny sprawią, że żaden klient nie przejdzie obojętnie. Bez względu na to, czy chcesz prowadzić butik z odzieżą, drogerię, prywatną klinikę, przedszkole czy też kawiarnię, Osiedle Parkowe nad Łyną to doskonała lokalizacja, która zapewni Ci stały dopływ klientów i pomoże w budowaniu potencjału Twojego biznesu.

  Osiedle Parkowe nad Łyną

  Ul. Tadeusza Kościuszki , Olsztyn(0.8 km od centrum)
  Belvedere Nieruchomości
 • Osiedle Kameralne
  Oferta archiwalna
  Nowo powstający zespół budynków wielorodzinnych , zlokalizowany jest w Olsztynie przy ulicy Żurawiej. Do każdego lokalu przynależna komórka lokatorska. Inwestycja idealna dla ludzi ceniących sobie spokój i komfort. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z każdym klientem prowadzimy rozmowy indywidualnie.Budynek trzy-kondygnacyjny.Termin realizacji I kwartał 2017r.

  Osiedle Kameralne

  ul. Żurawia 37 , Olsztyn(5.8 km od centrum)
  Ekobud Sp. z o.o
 • Inwestycja przy ul. Piotrowskiego
  Oferta archiwalna
  Budynek przy ul. Piotrowskiego 8 (Nr budowlany 6). Budynek oddany do użytku.Osiedle przy ul. Piotrowskiego położone jest w południowym krańcu Olsztyna, w obrębie dzielnicy Jaroty, w kwartale ulic Piotrowskiego-Flisa-Jarockiej i Mroza, na działce 72/3 w obrębie 125. Układ urbanistyczny osiedla zbliżony jest do trójkąta. Zewnętrzny obrys budynku jest pochodną kształtu działki.Osiedle jest położone wśród zabudowy wielorodzinnej. w centralnej jej części, od strony południowej sąsiaduje z działką nr 589/4. Budynek wyposażony w windy. W budynku zlokalizowane są usługi o charakterze nieuciążliwym. Mieszkania gotowe do odbioru. Do mieszkania należy doliczyć koszt miejsca postojowego w parkingu podziemnym.Budynek Piotrowskiego 18 (Nr budowlany 3). Budynek oddany do użytku.Osiedle przy ul. Piotrowskiego położone jest w południowym krańcu Olsztyna, w obrębie dzielnicy Jaroty, w kwartale ulic Piotrowskiego-Flisa-Jarockiej i Mroza. Układ urbanistyczny osiedla zbliżony jest do trapezu. Osiedle jest położone wśród zabudowy wielorodzinnej. Działka nr 125-589/4 zagospodarowana jest 5 budynkami. Obecnie zrealizowano i oddano do użytkowania 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterach w budynku Nr 3 i 4 oraz 5 (numery budowlane). W zagospodarowaniu terenu przewidziano niezbędną powierzchnię terenów zielonych oraz miejsc parkingowych.Miejsce na place zabaw przewidziano między budynkami nr 2-3-4-5. Na osiedlu znajdują się specjalistyczne gabinety lekarskie, apteka, rodzinna przychodnia lekarska, weterynarz, optyk, sklep.

  Inwestycja przy ul. Piotrowskiego

  ul. Piotrowskiego 8 , Olsztyn(4.5 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"
 • Inwestycja przy ul. Knosały
  Oferta archiwalna
  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem naszego przedsiębiorstwa pod podanymi numerami kontaktowymi lub o wypełnienie oraz przesłanie do nas formularza. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

  Inwestycja przy ul. Knosały

  ul. Knosały , Olsztyn(0.6 km od centrum)
  Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Wiadomości na temat Olsztyna i okolic:

Informacje o Olsztynie i okolicach

W Olsztynie i okolicach dostępne są 642 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 23 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Olsztynie i okolicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 134 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (15 mieszkań).
 • 2-pokojowe (137 mieszkań).
 • 3-pokojowe (280 mieszkań).
 • 4-pokojowe (100 mieszkań).
 • 5-pokojowe (10 mieszkań).
 • 6-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Olsztynie i okolicach dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 81 do 212 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Olsztynie i okolicach kosztuje 210 781 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 648 851 zł.

Aktualnie obowiązuje 5 ofert promocyjnych. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Oferty w Olsztynie i okolicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: