Villa Jana

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Grunwaldzka, oferowane bezpośrednio przez Freedom Nieruchomości

Olsztyn, ul. Grunwaldzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Jana

17 zdjęć

Villa Jana
Villa Jana
Villa Jana
Villa Jana

Opis Inwestycji

Tuż obok olsztyńskiego Starego Miasta, w sercu Parku Podzamcze, przy samej Łynie i Moście Jana powstała stylowa kamienica – „Villa Jana”. Jej przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać ze wszystkich zalet prestiżowej lokalizacji, mając z zasięgu ręki wszystkie atrakcje historycznego centrum Olsztyna.

Kameralność

W kamienicy znajduje się tylko 20 mieszkań. Budynek otoczony zielenią i drzewami. Znaczna odległość od ulicy oraz budynki sąsiednie wpływają na ciszę i spokój.

Lokalizacja

Wyjątkowe miejsce tuż obok mocno bijącego Serca Olsztyna jakim niewątpliwie jest Stare Miasto. Nad samą „aortą” miasta – rzeką Łyną wzdłuż, której ciągnie się urokliwy Park Podzamcze połączony z Parkiem Centralnym.

Styl

Spędzanie czasu na spacerach w parku i Starówce będzie dla mieszkańców Villi codziennością. Kawa lub herbata wypijana na balkonie z widokiem na Zamek też nie będzie należała do rzadkości.

Bezpieczeństwo

Kameralność i położenie Kamienicy wiąże się z bezpieczeństwem domowników. Nad wzmocnieniem tego poczucia będzie czuwał monitoring z zewnątrz i wewnątrz budynku.

Mamy nadzieję, że „Villa Jana” stanie się Państwa bezpiecznym, przyjaznym i naprawdę komfortowym domem.

Polecam serdecznie.

Marcin Skrodzki

http://villajana.pl/

Inwestycja Villa Jana znajduje się w Olsztynie, ul. Grunwaldzka (0.6 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości

Inwestycja Villa Jana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Villa Jana pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: na parkingu są także miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Jana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Villa Jana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Jana znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 4 im. Pluszowego Misia w odległości 110 m, Centrum Kształcenia Zawodowego Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa nr 14 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Jana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Jana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Lewiatan, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Jana w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: