Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

City Park - etap I

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Krasickiego, oferowane bezpośrednio przez

TJ Development Sp. z o.o. sp. k.

Olsztyn, ul. Krasickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

City Park - etap ICity Park - etap I

2 zdjęcia

City Park - etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 19 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Parter pierwszego realizowanego w ramach osiedla City Park budynku A przewidziano w całości na 19 lokali usługowych. Kondygnacja o wysokości niespełna 5 metrów spełnia wymogi prowadzenia większości rodzajów nieuciążliwej działalności gospodarczej. W tak wysokich pomieszczeniach możliwe jest ponadto optymalne wykorzystanie przestrzeni, poprzez dodanie drugiej kondygnacji w formie antresoli.

Dzięki dogodnemu położeniu komunikacyjnemu osiedla, przy skrzyżowaniu jednej z ważniejszych dróg miasta – ulicy Krasickiego, z ulicą Barcza – z dojazdem do lokali z dalszych części Olsztyna również nie będzie problemu. Obsługę komunikacyjną zapewnią chodniki i drogi wewnątrzosiedlowe wraz z miejscami postojowymi dla aut i rowerów.

Zakup lokalu usługowego na osiedlu City Park to świetna inwestycja, zarówno dla przedsiębiorców szukających właściwego miejsca do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, jak i dla inwestorów, którzy chcą kupić lokal usługowy w celu jego wynajmowania. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje satysfakcjonującą stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału.

Inwestycja City Park - etap I znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (3.6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez TJ Development Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja City Park - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji City Park - etap I nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli TJ Development Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

City Park to nawiązanie to jednego z haseł Olsztyna – Miasto Ogród – które odzwierciedla charakterystyczną dla stolicy Warmii symbiozę wygody życia w mieście i bliskości natury. Z jednej strony, osiedle City Park zlokalizowane jest przy skrzyżowaniu ulicy Krasickiego z ulicą Barcza. Z drugiej, sąsiaduje z terenami zielonymi, wśród których już dziś skorzystasz z alejki spacerowej i Ogrodu Jordanowskiego, a w przyszłości odpoczniesz w okazałym parku miejskim. Przez las po drugiej stronie ulicy Krasickiego udasz się spacerem nad jezioro Skanda. Usytuowanie w tym miejscu budynków mieszkalno-usługowych stanowić ma impuls do faktycznego włączenia do miasta terenów, które znajdują się w jego granicach. Takie ulokowanie inwestycji to najlepsze przeciwdziałanie zjawisku tzw. rozlewania się miasta, czyli lokowaniu kolejnych budynków na jego rogatkach, ubogich w infrastrukturę.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji City Park - etap I?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji City Park - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 48 metrów od inwestycji City Park - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Carrefour.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji City Park - etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Park - etap I znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w odległości 78 m, szkoła w odległości 113 m, przedszkole w odległości 230 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji City Park - etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 840 m, Przychodnia Nagórki w odległości 875 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Park - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 91 m znajduje się Lidl, w odległości 112 m znajduje się Piekarnia Tyrolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji City Park - etap I w odległości 85 m znajduje się boisko / kort, w odległości 120 m znajduje się boisko / kort, w odległości 167 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 05.11.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023