O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Komercja to jedna z 6 951 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. .

W swojej ofercie deweloper Komercja posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 26 m² do 71 m².
 • Lokale użytkowe na sprzedaż o metrażach od 52 m² do 81 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycjach: Kamienica Jagiellończyka, Wilgi Gutkowo.Lokale użytkowe znajdują się w inwestycji: Wilgi Gutkowo.Każda inwestycja Komercja posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 20 nieruchomości w województwie warmińsko-Mazurskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycjach skontaktuj się z Komercja.

Posiadamy w sprzedaży 20 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • Kamienica Jagiellończyka
  3 kw. 2023
  KAMIENICA JAGIELLOŃCZYKA to budynek z duszą, składający się z 12 lokali o powierzchni od 25 do 46 m kw. Obiekt składa się z 4 kondygnacji. Jest to wyjątkowa kamienica po kompleksowej rewitalizacji i termomodernizacji, położona w ścisłym centrum miasta. Teren wokół kamienicy został wyłożony kostką, dla utrzymania porządku i wygody mieszkańców. Dodatkowo przy kamienicy znajdują się naziemne miejsca parkingowe.ULGA NA ZABYTKI I PACZKOMATW związku z faktem iż mieszkania są położone w zabytkowym budynku, przy kupnie i remoncie mieszkań, istnieje możliwość odliczenia podatku dochodowego !Nie płać za czynsz - Paczkomat Inpost posadowiony na nieruchomości będzie generował comiesięczne przychody dla wspólnoty.IDEALNE POD WYNAJEMMieszkania w budynku to świetna lokalizacja pod wynajem. Bliska odległość do uniwersytetu, komunikacji miejskiej, oraz Jeziora Ukiel tylko to potwierdzają.O NASKAMIENICA JAGIELLOŃCZYKA to kolejna inwestycja grupy inwestycyjnej KOMERCJA. Poprzednia - Apartamenty & Lofty Dragonów, przy skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego i ulicy Dąbrowskiego w Olsztynie, została zrealizowana przez nas z dużym sukcesem. Skupiamy się na jakości, funkcjonalności oraz zdecydowanej estetyce naszych realizacji. To co nas wyróżnia to pasja, z jaką podchodzimy do biznesu w branży nieruchomości.

  Kamienica Jagiellończyka

  od 9 000 zł/m2
  ul. Jagiellończyka 22 , Olsztyn(1.3 km od centrum)
  Komercja
 • Wilgi Gutkowo
  3 kw. 2023
  WILGI GUTKOWOBudynek usługowo-mieszkalny zlokalizowany zostanie w centrum osiedla Gutkowo w Olsztynie. Na parterze budynku znajdą się 4 lokale handlowo-usługowe. Kameralny budynek będzie posiadał wyłącznie 4 mieszkania, o powierzchni od 50 do 70 m2 zlokalizowane na I piętrze obiektu które będą posiadały tarasy, oraz własne ogródki.O NASWILGI GUTKOWO to kolejna inwestycja naszej spółki. Poprzednia - Apartamenty & Lofty Dragonów, przy skrzyżowaniu alei Wojska Polskiego i ulicy Dąbrowskiego w Olsztynie, została zrealizowana przez nas z dużym sukcesem. Skupiamy się na jakości, funkcjonalności oraz zdecydowanej estetyce naszych realizacji. To co nas wyróżnia to pasja, z jaką podchodzimy do biznesu w branży nieruchomości.

  Wilgi Gutkowo

  od 7 900 zł/m2
  ul. Wilgi 2A , Olsztyn(5.6 km od centrum)
  Komercja

Nowe lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Komercja logo
Komercja
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: