Grzegorzewska

17 zdjęć

Grzegorzewska
Grzegorzewska
Grzegorzewska
Grzegorzewska

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Grzegorzewska dostępnych jest 15 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (15)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 37 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 288 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc): zewnętrzne.
  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 15 lokali użytkowych.

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 19 do 43 m².

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem prac budowlanych.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Projekt apartamentowca Grzegorzewska czerpie z lokalnej tradycji Warmii i doskonale wpisuje się w otoczenie z rzeką i zielenią, poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów, takich jak czerwona cegła, która nawiązuje do architektury całego regionu. Elementem łączącym tradycję z nowoczesnością są z kolei lukarny z czarnej blachy. Grzegorzewska to połączenie przemyślanego designu, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych i staranność wykonania. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują równowagi pomiędzy codziennością życia w centrum a odpoczynkiem i czasem dla siebie.

Inwestycja powstaje nad samym brzegiem Łyny, tuż przy moście Mariańskim i w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki pieszo-rowerowej Łynostrada. Zaprojektowana została z dbałością o każdy szczegół komfortu, a całość dopełnia zagospodarowana przestrzeń. Styl Grzegorzewskiej nadaje ton najbliższemu otoczeniu i zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają wygodnego i spokojnego życia w centrum– bez przebijania się przez korki, by dotrzeć do serca miasta.

Na inwestycję składa się 37 apartamentów. Na parterze znajdą się mieszkania inwestycyjne do 43 mkw., od których właściciele odliczą 23% VAT. W tym przypadku, nabywając apartament, inwestor ponosi jedynie jego koszt netto. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania. Dodatkowo, na ostatnim piętrze pojawią się przeszklone i funkcjonalne balkony i tarasy, a także wykonane w wysokim standardzie antresole. Dzięki temu zwiększy się także wysokość pomieszczeń – do przeszło 5 m.

Apartamentowiec Grzegorzewska w wyjątkowy sposób łączy w sobie wszystko, co podnosi jakość codzienności. W budynku pojawi się hala garażowa na 21 miejsc postojowych. Miejsca parkingowe powstaną także na zewnątrz. Zastosowaliśmy ponadto rozwiązania proekologiczne, w tym ładowarki do samochodów elektrycznych. A skoro inwestycja znajduje się nad samym brzegiem rzeki, tuż obok powstanie dodatkowo stanica kajakowa!

Inwestycja Grzegorzewska znajduje się w Olsztynie, ul. Marii Grzegorzewskiej (1.1 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez D.DOM Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 37 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Grzegorzewska w sprzedaży jest 15 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 19 do 43 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli D.DOM Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Zaledwie kilkaset metrów od inwestycji znajduje się Stare Miasto z klimatycznymi knajpkami i restauracjami. Obok rekreację i odpoczynek zapewni blisko 13-hektarowy park Centralny. Jego przestrzeń zaprojektowano w stylu angielskim. Dzięki naturalnym cechom krajobrazowym i przemyślanej infrastrukturze miejsce to oferuje odwiedzającym wyjątkowe walory przyrodnicze i rekreacyjne. Znajdują się tutaj aż cztery mosty łączące brzegi Łyny, przystań kajakowa, wiele ścieżek dla pieszych i rowerzystów. W centralnej części znajduje się eliptyczna fontanna z kilkutonowi półkulami symbolizującymi układ słoneczny, co nawiązuje do działalności Mikołaja Kopernika w Olsztynie. Wzdłuż rzeki przebiega także Łynostrada, która ma swój początek u źródeł Łyny. Ta najsłynniejsza i główna trasa rowerowa w mieście wyszła jednak poza jego granice, dochodząc aż do Lidzbarka Warmińskiego i Nidzicy, stając się jedną z perełek Warmii. Łynostrada znajduje się także tuż obok apartamentowca Grzegorzewska i jest na tyle prostą trasą, że każdy rowerzysta może ją przejechać.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grzegorzewska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grzegorzewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Grzegorzewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Miejski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grzegorzewska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grzegorzewska znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie w odległości 260 m, Szkoła Policealna im. prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie w odległości 260 m, Specjalny Osrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Nieslyszacych w Olsztynie w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grzegorzewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grzegorzewska w odległości 330 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Basen OSiR.

Data publikacji: 20.09.2022
Data aktualizacji: 08.12.2022

Inwestycje w pobliżu w Olsztynie

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: