Grzegorzewska

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Marii Grzegorzewskiej, oferowane bezpośrednio przez

D.DOM Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Marii Grzegorzewskiej

Grzegorzewska

17 zdjęć

Grzegorzewska
Grzegorzewska
Grzegorzewska
Grzegorzewska

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

23 - 43/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Olsztyn Zachodni - 1301 m

Przystanek Tramwajowy - 567 m

Przystanek Autobusowy - 195 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

17 placówek medycznych, 31 placówek edukacyjnych, 90 kawiarni i restauracji, 34 sklepy, 28 obiektów sportowych, 27 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 37 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 288 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc) : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępnych jest 5 lokali użytkowych

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 23 do 43 m²

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

zgodnie z harmonogramem prac budowlanych

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Projekt apartamentowca Grzegorzewska czerpie z lokalnej tradycji Warmii i doskonale wpisuje się w otoczenie z rzeką i zielenią, poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów, takich jak czerwona cegła, która nawiązuje do architektury całego regionu. Elementem łączącym tradycję z nowoczesnością są z kolei lukarny z czarnej blachy. Grzegorzewska to połączenie przemyślanego designu, wysokiej klasy materiałów wykończeniowych i staranność wykonania. To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują równowagi pomiędzy codziennością życia w centrum a odpoczynkiem i czasem dla siebie.

Inwestycja powstaje nad samym brzegiem Łyny, tuż przy moście Mariańskim i w bezpośrednim sąsiedztwie ścieżki pieszo-rowerowej Łynostrada. Zaprojektowana została z dbałością o każdy szczegół komfortu, a całość dopełnia zagospodarowana przestrzeń. Styl Grzegorzewskiej nadaje ton najbliższemu otoczeniu i zaspokoi potrzeby tych, którzy szukają wygodnego i spokojnego życia w centrum– bez przebijania się przez korki, by dotrzeć do serca miasta.

Na inwestycję składa się 37 apartamentów. Na parterze znajdą się mieszkania inwestycyjne do 43 mkw., od których właściciele odliczą 23% VAT. W tym przypadku, nabywając apartament, inwestor ponosi jedynie jego koszt netto. Pozostałe 22 apartamenty na pierwszym i drugim piętrze to klasyczne mieszkania. Dodatkowo, na ostatnim piętrze pojawią się przeszklone i funkcjonalne balkony i tarasy, a także wykonane w wysokim standardzie antresole. Dzięki temu zwiększy się także wysokość pomieszczeń – do przeszło 5 m.

Apartamentowiec Grzegorzewska w wyjątkowy sposób łączy w sobie wszystko, co podnosi jakość codzienności. W budynku pojawi się hala garażowa na 21 miejsc postojowych. Miejsca parkingowe powstaną także na zewnątrz. Zastosowaliśmy ponadto rozwiązania proekologiczne, w tym ładowarki do samochodów elektrycznych. A skoro inwestycja znajduje się nad samym brzegiem rzeki, tuż obok powstanie dodatkowo stanica kajakowa!

Inwestycja Grzegorzewska znajduje się w Olsztynie, ul. Marii Grzegorzewskiej (1.1 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez D.DOM Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 37 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Grzegorzewska w sprzedaży jest 5 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 23 do 43 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli D.DOM Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zaledwie kilkaset metrów od inwestycji znajduje się Stare Miasto z klimatycznymi knajpkami i restauracjami. Obok rekreację i odpoczynek zapewni blisko 13-hektarowy park Centralny. Jego przestrzeń zaprojektowano w stylu angielskim. Dzięki naturalnym cechom krajobrazowym i przemyślanej infrastrukturze miejsce to oferuje odwiedzającym wyjątkowe walory przyrodnicze i rekreacyjne. Znajdują się tutaj aż cztery mosty łączące brzegi Łyny, przystań kajakowa, wiele ścieżek dla pieszych i rowerzystów. W centralnej części znajduje się eliptyczna fontanna z kilkutonowi półkulami symbolizującymi układ słoneczny, co nawiązuje do działalności Mikołaja Kopernika w Olsztynie.

Wzdłuż rzeki przebiega także Łynostrada, która ma swój początek u źródeł Łyny. Ta najsłynniejsza i główna trasa rowerowa w mieście wyszła jednak poza jego granice, dochodząc aż do Lidzbarka Warmińskiego i Nidzicy, stając się jedną z perełek Warmii. Łynostrada znajduje się także tuż obok apartamentowca Grzegorzewska i jest na tyle prostą trasą, że każdy rowerzysta może ją przejechać.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grzegorzewska?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grzegorzewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1301 metrów od inwestycji Grzegorzewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grzegorzewska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grzegorzewska znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 243 m, Szkoła Policealna Medyk w odległości 257 m, SP nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie w odległości 286 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grzegorzewska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie w odległości 47 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie w odległości 666 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w odległości 674 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grzegorzewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 227 m znajduje się Lewiatan, w odległości 302 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 310 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grzegorzewska w odległości 320 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 320 m znajduje się Basen OSiR, w odległości 322 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.09.2022
Data aktualizacji: 02.02.2024
D.DOM Sp. z o.o. logo

D.DOM Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Lubelska 41E, 10-408 Olsztyn

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: