Osiedle Tęczowy Las etap II

Oferta archiwalna

Olsztyn, ul. Tęczowy Las 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Tęczowy Las etap II

7 zdjęć

Osiedle Tęczowy Las etap II
Osiedle Tęczowy Las etap II
Osiedle Tęczowy Las etap II
Osiedle Tęczowy Las etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ścianki działowe - murowane z bloczków silikatowych gr 8, 12 cm.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe - z PCV, skrzydła w pojedynczej ramie szklone szkłem zespolonym, współczynnik przenikania ciepła „U” maksimum 1,8 W/m2K, wymagana przepisami ilość okien wyposażona w elementy umożliwiające regulację strumienia powietrza nawiewanego (nawietrzniki), skrzydła okienne otwierane i/lub uchylne oraz elementy nieotwieralne, parapety wewnętrzne z konglomeratu.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokalu mieszkalnego - konstrukcja skrzydła i ościeżnicy stalowa, drzwi warstwowe jednoskrzydłowe, szerokość w świetle 90 cm, wzmocnione, antywłamaniowe.

Ściany

Wykończenie - tynki gipsowe mechaniczne kategorii III-j, w łazienkach i mieszkaniach.

Sufity

Wykończenie - tynki gipsowe mechaniczne kategorii III-j, w łazienkach i mieszkaniach.

Instalacje

Instalacje wod. - kan. - przewody wody użytkowej w lokalach oraz piony z rur z tworzyw sztucznych, dla każdego lokalu indywidualne wodomierze zimnej wody umieszczone przy logotermach na klatkach schodowych, piony i poziomy kanalizacji sanitarnej w lokalach z rur z tworzyw sztucznych. Instalacje C.O. - indywidualne logotermy (mini węzły) i elektroniczne liczniki odczytu ciepła dla każdego lokalu mieszkalnego montowane w pionach dostępnych od strony klatki schodowej, grzejniki płytowe z zaworem termostatycznym, w łazienkach wieszane na ściankach grzejniki drabinkowe, przewody poziome c.o. prowadzone w warstwach posadzkowych. Instalacje elektryczne - tablica mieszkaniowa, osprzęt elektryczny (gniazda i wyłączniki), obwody zasilenia kuchenki elektrycznej, gniazd wtykowych z możliwością podłączenia zmywarki i pralki automatycznej. Instalacje niskoprądowe - telewizja, telefon i domofon - po jednym podejściu na każdy lokal mieszkalny.

Wentylacja

Mechaniczna, wyciągowa w kuchniach, aneksach kuchennych i łazienkach.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Osiedle Tęczowy Las I i II to kompleks urokliwych budynków wielorodzinnych położonych na przestronnej, otoczonej lasem działce. Pierwszy etap został już wykonany i oddany do użytkowania. Stanowi najlepszą wizytówkę wykonania i wysokiego standardu osiedla. Obecnie do sprzedaży został wprowadzony pierwszy (budynek nr 8) z planowanych sześciu budynków kolejnego etapu - Osiedla Tęczowy Las II, którego budowa zakończy się w I kw. 2018 r.

Niespotykana w Olsztynie, modernistyczna architektura, przestrzeń i bliskość natury w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i rozwiązaniami budowlanymi wyróżniają Tęczowy Las na mapie inwestycji mieszkaniowych Olsztyna.

Inwestycja Osiedle Tęczowy Las etap II znajduje się w Olsztynie, ul. Tęczowy Las 5 (0.1 km od Olsztyna), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Osiedle Tęczowy Las etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Polnord S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tęczowy Las.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 21.02.2018

Artykuły powiązane:

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: