Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Tęczowy Las etap II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Tęczowy Las, oferowane bezpośrednio przez

Polnord S.A.

olsztyński, Bartąg, ul. Tęczowy Las 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Tęczowy Las etap IIOsiedle Tęczowy Las etap II

7 zdjęć

Osiedle Tęczowy Las etap II
Osiedle Tęczowy Las etap II
Osiedle Tęczowy Las etap II
Osiedle Tęczowy Las etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ścianki działowe - murowane z bloczków silikatowych gr 8, 12 cm.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe - z PCV, skrzydła w pojedynczej ramie szklone szkłem zespolonym, współczynnik przenikania ciepła „U” maksimum 1,8 W/m2K, wymagana przepisami ilość okien wyposażona w elementy umożliwiające regulację strumienia powietrza nawiewanego (nawietrzniki), skrzydła okienne otwierane i/lub uchylne oraz elementy nieotwieralne, parapety wewnętrzne z konglomeratu.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokalu mieszkalnego - konstrukcja skrzydła i ościeżnicy stalowa, drzwi warstwowe jednoskrzydłowe, szerokość w świetle 90 cm, wzmocnione, antywłamaniowe.

Ściany

Wykończenie - tynki gipsowe mechaniczne kategorii III-j, w łazienkach i mieszkaniach.

Sufity

Wykończenie - tynki gipsowe mechaniczne kategorii III-j, w łazienkach i mieszkaniach.

Instalacje

Instalacje wod. - kan. - przewody wody użytkowej w lokalach oraz piony z rur z tworzyw sztucznych, dla każdego lokalu indywidualne wodomierze zimnej wody umieszczone przy logotermach na klatkach schodowych, piony i poziomy kanalizacji sanitarnej w lokalach z rur z tworzyw sztucznych. Instalacje C.O. - indywidualne logotermy (mini węzły) i elektroniczne liczniki odczytu ciepła dla każdego lokalu mieszkalnego montowane w pionach dostępnych od strony klatki schodowej, grzejniki płytowe z zaworem termostatycznym, w łazienkach wieszane na ściankach grzejniki drabinkowe, przewody poziome c.o. prowadzone w warstwach posadzkowych. Instalacje elektryczne - tablica mieszkaniowa, osprzęt elektryczny (gniazda i wyłączniki), obwody zasilenia kuchenki elektrycznej, gniazd wtykowych z możliwością podłączenia zmywarki i pralki automatycznej. Instalacje niskoprądowe - telewizja, telefon i domofon - po jednym podejściu na każdy lokal mieszkalny.

Wentylacja

Mechaniczna, wyciągowa w kuchniach, aneksach kuchennych i łazienkach.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Osiedle Tęczowy Las I i II to kompleks urokliwych budynków wielorodzinnych położonych na przestronnej, otoczonej lasem działce. Pierwszy etap został już wykonany i oddany do użytkowania. Stanowi najlepszą wizytówkę wykonania i wysokiego standardu osiedla. Obecnie do sprzedaży został wprowadzony pierwszy (budynek nr 8) z planowanych sześciu budynków kolejnego etapu - Osiedla Tęczowy Las II, którego budowa zakończy się w I kw. 2018 r.

Niespotykana w Olsztynie, modernistyczna architektura, przestrzeń i bliskość natury w połączeniu z najwyższej jakości materiałami i rozwiązaniami budowlanymi wyróżniają Tęczowy Las na mapie inwestycji mieszkaniowych Olsztyna.

Inwestycja Osiedle Tęczowy Las etap II znajduje się w Bartągu, ul. Tęczowy Las 5 (0.1 km od Olsztyna), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Osiedle Tęczowy Las etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Polnord S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Bartąg to miejscowość położona na Pojezierzu Olsztyńskim, nad lewym brzegiem Łyny, w odległości 6 km na południe od Olsztyna. Atutem lokalizacji jest umiejscowione od zachodnio- północnej strony, malownicze jezioro Bartąg. Wioska jest doskonałym miejscem zamieszkania dla osób na co dzień pracujących w stolicy województwa. Sprawna komunikacja miejska i dobra infrastruktura drogowa zapewniają łatwy dojazd do centrum miasta. Najmłodsi mieszkańcy swoje pierwsze kroki z edukacją mogą rozpocząć w przedszkolu, jedynej placówce oświatowej w miasteczku.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II?

Miejscowość położona na trasie linii kolejowej nr 216: Działdowo – Olsztyn Główny. Z przystanku Bartąg, znajdującego się w mieście, dostaniemy się w dalszą podróż po Polsce. Innym dogodnym środkiem lokomocji jest transport autobusowy Zarządu Komunikacji Miejskiej w Olsztynie, który do Bartąga dociera dwiema liniami: 36 z pętli Bartąska – Rondo do olsztyńskiego Tracka oraz 89 z pętli Bartąg – Kościół do wsi Ruś i Bartążek. Dojazd do Olsztyna umożliwia również Droga Krajowa 51 lub Wojewódzka 598.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 146 metrów od inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tęczowy Las.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek Stokrotka w odległości 75 m, Społeczny Zespół Przedszkolno–Szkolny 101 w odległości 760 m, Przedszkole Bajka w odległości 896 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 407 m, Centrum Medyczne Jarocka 86 w odległości 412 m, Centrum Psychiatrii "Anima" w odległości 416 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 465 m znajduje się Intermarché, w odległości 471 m znajduje się Biedronka, w odległości 546 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tęczowy Las etap II w odległości 272 m znajduje się boisko / kort, w odległości 272 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 873 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 15.02.2023

Artykuły powiązane:

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023