Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ukiel Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sielska, oferowane bezpośrednio przez

Freedom Nieruchomości

Olsztyn, ul. Sielska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ukiel ParkUkiel Park

2 zdjęcia

Ukiel Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Przeznaczone dla lokali użytkowych
  • miejsca postojowe podziemne : Przeznaczone dla lokali mieszkalnych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Ukiel Park to nowy budynek apartamentowców w malowniczej scenerii , idealny na wynajem krótkoterminowy lub do stworzenia własnych czterech kątów . Kameralna nieruchomość z zaledwie 30 mieszkaniami + 3 lokale usługowe mieści się zaledwie 200 m od Jeziora Ukiel w Olsztynie.

Mieszkanie do własnej aranżacji, dla wygody mieszkańców w budynku znajdują się dwie windy. W każdym lokalu znajduje się łazienka oraz aneks kuchenny. Dodatkowo do każdego mieszkania dostępne jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność inwestycji.

Inwestycja Ukiel Park znajduje się w Olsztynie, ul. Sielska (3.1 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości.

Inwestycja Ukiel Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Ukiel Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ukiel Park?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ukiel Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Ukiel Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Dajtki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ukiel Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ukiel Park znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Obiekt sportowy w odległości 181 m, Norlandia w odległości 190 m, Szkoła podstawowa nr 18 w odległości 630 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ukiel Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum terapii naturalnych w odległości 259 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 531 m, Specjalistyczna poradnia stomatologiczna, urolog USG w odległości 717 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ukiel Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 208 m znajduje się Piekarnia Barbara Sięda, w odległości 324 m znajduje się Lewiatan, w odległości 348 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ukiel Park w odległości 402 m znajduje się boisko / kort, w odległości 423 m znajduje się boisko / kort, w odległości 505 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 19.09.2019
Data aktualizacji: 08.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023