Apartamenty & Lofty Dragonów

Lofty Dragonów

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKomercja Sp. z o.o. Sp. K.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
1
128,22 m²
Parter
2
127,03 m²
Parter
3
79,12 m²
Parter
4
244,79 m²
Parter
5
100,1 m²
Parter
6
47,35 m²
Parter
8
51,82 m²
Parter
9
45,22 m²
Parter

Opis Inwestycji

Lokalizacja w ścisłym centrum Olsztyna, przy skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Wojska Polskiego. 5-kondygnacyjny budynek w pełni dostosowany do osób niepełnosprawnych, wyposażony w kontrolę dostępu, oraz wysokiej klasy windy. Charakterystyczny styl, niespotykana elewacja z blachy cor-ten, oraz bliskość prestiżowych zabytków sprawiają, że to idealne miejsce do zamieszkania lub prowadzenia swojego biznesu.

Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się w Olsztynie, ul. Wojska Polskiego (0.7 km od centrum Olsztyna), jest realizowana przez dewelopera Komercja Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Apartamenty & Lofty Dragonów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 1 kondygnację naziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów pozostało na sprzedaż 8 lokali użytkowych o powierzchniach od 45 do 245 metrów kwadratowych.

Deweloper Komercja Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 24 przynależne do każdego mieszkania o powierzchni około 4,5 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 630 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- wysokie pomieszczenia nawet do 6 metrów - industrialne elementy wnętrza - stalowe szyny, żeliwne słupy konstrukcyjne - możliwość zastosowania 10% stawki amortyzacyjnej - możliwość podłączenia klimatyzacji na terenie inwestycji dzięki przygotowanej instalacji freonowej - stolarka aluminiowa wysokiej klasy - możliwość realizacji antresoli
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 8 miejsc postojowych w formie garaży zamkniętych w cenie 33 tyś zł brutto/miejsce; 38 miejsc postojowych naziemnych.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 45 do 245 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:umowa przedwstępna w formie aktu notarialnego z roszczeniem o wybudowanie i oddanie lokalu użytkowego zgodnie z ustalonym standardem, oraz terminem..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na 23 osiedla - jednostki pomocnicze gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych, które posiadają zasięg lokalny. Około 21 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonują 33 linie autobusowe, w tym dwie nocne i pięć miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr. 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr.2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr. 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście, prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się pięć stacji: Olsztyn Gietkowska, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Kortowo oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyspiańskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów znajduje się się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przeszkole Miejskie Nr 13 w odległości 280 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 10 W OLSZTYNIE w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 11 w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Piekarnia Podsiadły, w odległości 470 m znajduje się Piekarnia Dąbkowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty & Lofty Dragonów w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się WMPD Budowlani Olsztyn (Rugby).

Data publikacji: 22.02.2019

Data aktualizacji: 19.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie