Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Inwestycja przy ul. Knosały

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Knosały, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD"

Olsztyn, ul. Knosały

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja przy ul. KnosałyInwestycja przy ul. Knosały

3 zdjęcia

Inwestycja przy ul. Knosały
Inwestycja przy ul. Knosały
Inwestycja przy ul. Knosały

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca) : Miejsca postojowe w garażu podziemnym tylko w budynku Nr 2

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem naszego przedsiębiorstwa pod podanymi numerami kontaktowymi lub o wypełnienie oraz przesłanie do nas formularza. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Knosały znajduje się w Olsztynie, ul. Knosały (0.6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD".

Inwestycja Inwestycja przy ul. Knosały została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Przedsiębiorstwo Budowlane "MAS-BUD" przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 857 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie w odległości 89 m, szkoła w odległości 107 m, żłobek w odległości 164 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie w odległości 287 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny w odległości 400 m, Kraina Zdrowego Uśmiechu w odległości 471 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 214 m znajduje się Żabka, w odległości 243 m znajduje się Piekarnia Tyrolska, w odległości 289 m znajduje się Grosik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Knosały w odległości 89 m znajduje się boisko / kort, w odległości 146 m znajduje się boisko / kort, w odległości 155 m znajduje się Basen OSiR.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023