Euro-Build Sp. z o.o. logo

Euro-Build Sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Mściwoja II 9
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Euro-Build Sp. z o.o. to jedna z 7 063 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku.

W swojej ofercie deweloper Euro-Build Sp. z o.o. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 30 m² do 125 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Apartamenty Wyzwolenia.Każda inwestycja Euro-Build Sp. z o.o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 104 nieruchomości w województwie warmińsko-Mazurskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Euro-Build Sp. z o.o..

Posiadamy w sprzedaży 104 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty Wyzwolenia
  4 kw. 2024
  Apartamenty Wyzwolenia w Olsztynie to inwestycja w Twoją przyszłość. Nowoczesny apartamentowiec wybudowany w samym centrum stolicy Warmii oferuje Państwu komfortową przestrzeń mieszkalną wkomponowaną w urokliwe olsztyńskie Stare Miasto. Doskonała lokalizacja z widokiem na najświetniejsze zabytki Olsztyna i na malownicze jezioro Długie zapewni mieszkańcom wymarzony luksus, uczucie spełnienia i bezpieczeństwo.Spółka Euro-build z 20-letnim doświadczeniem w realizacjach inwestycji budowlanych i deweloperskich to gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług mieszkalnych. Od samego początku stawiamy na perfekcyjną obsługę naszych klientów, nie zapominając o odpowiedzialnej polityce ekologicznej. Troska o środowisko naturalne to ważny element w strategii działania naszej firmy. Apartamenty Wyzwolenia spełniają wszystkie standardy europejskich norm ochrony środowiska. Wykorzystujemy i zachowujemy tereny zielone, instalujemy panele fotowoltaiczne, dbamy, by komfort codziennego życia zapewniały Państwu nie tylko wygody luksusowego mieszkania, ale także całego terenu inwestycji.Mieszkania w naszym apartamentowcu to świetnie zaprojektowane lokacje. Metraż od 30 do 125 m2 zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów. Przemyślany i funkcjonalny rozkład pomieszczeń, przestrzenne Loggia , dwie windy, dwupoziomowe garaże podziemne, prywatna strefa fitness oraz wewnętrzny kids playroom, wszystko zaplanowane, by zapewnić mieszkańcom kompleksową i doskonałą usługę mieszkalną.Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to chwila przełomowa w życiu każdego człowieka. Wiemy też, że wydane pieniądze muszą dać satysfakcję i zapewnić spokój. Filozofia działania naszej firmy koncentruje się zawsze na satysfakcji klienta. Państwa uśmiech, bezpieczeństwo i zadowolenie są naszą najlepszą rekomendacjąW Apartamentach Wyzwolenia zarówno projekt wnętrz, jak i realizacja całości wpisują się w trend zachowywany w całej Europie. Euro-bulid łączy tradycję z nowoczesnością. Wyszukujemy atrakcyjne lokalizacje, szukamy niezagospodarowanych terenów i staramy się włączać je w miejski żywioł, zachowując jednocześnie lokalny klimat i ciszę. Budujemy z klasą, wykorzystujemy charakterystykę okolicznej zabudowy, komponujemy przestrzeń w spójną, estetyczną całość, by zapewnić Państwu komfort, a miastu odpowiednią kompozycję architektoniczną.

  Apartamenty Wyzwolenia

  ul. Wyzwolenia/Marii Skłodowskiej-Curie , Olsztyn(0.2 km od centrum)
  Euro-Build Sp. z o.o.

Kontakt

Euro-Build Sp. z o.o. logo
Euro-Build Sp. z o.o.
Gdańsk, ul. Mściwoja II 9
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: