Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

City Park - etap II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Krasickiego, oferowane bezpośrednio przez

TJ Development Sp. z o.o. sp. k.

Olsztyn, ul. Krasickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

City Park - etap IICity Park - etap II

2 zdjęcia

City Park - etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kolejny, 2 etap inwestycji City Park, to dwa, bardziej kameralne budynki B i C, oddalone od ulicy Krasickiego i położone bliżej alejki spacerowej, ogrodu jordanowskiego i terenu przeznaczonego pod park miejski.

W budynku B zlokalizowane będą 63 mieszkania, oraz lokale usługowe od strony ciągu pieszego przy ulicy Barcza. W budynku C, w całości o przeznaczeniu mieszkalnym, znajdowało się będzie 49 takich lokali. Każda z klatek schodowych budynków B i C posiadała będzie własną halę garażową z indywidualnymi miejscami parkingowymi, oraz komórkami lokatorskimi przypisanymi do poszczególnych lokali.

Inwestycja City Park - etap II znajduje się w Olsztynie, ul. Krasickiego (3.6 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez TJ Development Sp. z o.o. sp. k.

Inwestycja City Park - etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji City Park - etap II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli TJ Development Sp. z o.o. sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji City Park - etap II?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji City Park - etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 58 metrów od inwestycji City Park - etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Carrefour.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji City Park - etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Park - etap II znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w odległości 56 m, szkoła w odległości 91 m, przedszkole w odległości 244 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji City Park - etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 840 m, Przychodnia Nagórki w odległości 897 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Park - etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 53 m znajduje się Żabka, w odległości 106 m znajduje się Lidl, w odległości 132 m znajduje się Piekarnia Tyrolska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji City Park - etap II w odległości 67 m znajduje się boisko / kort, w odległości 103 m znajduje się boisko / kort, w odległości 165 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 01.04.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023