Freedom Nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn ul. Adama Mickiewicza 21/23, p. IV

Posiadamy w sprzedaży 67 nieruchomości w 2 inwestycjach

Lista

W Woj. Warmińsko-Mazurskim

 • Osiedle Żołnierska

  Inwestycja Osiedle Żołnierska znajduje się w Olsztynie, ul. Żołnierska (0,9 km od centrum Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości. Inwestycja Osiedle Żołnierska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 210 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 61 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Olsztyn, ul. Żołnierska (0,9 km od centrum Olsztyna)
  Ceny od: 6 000 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Żołnierska
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 57
  • Powierzchnia: 36 - 61 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  Freedom Nieruchomości
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Słoneczna Zatoka

  Inwestycja Słoneczna Zatoka znajduje się w Sile, ul. Konwaliowa 2 (5,4 km od Olsztyna), sprzedaż prowadzi Freedom Nieruchomości. Inwestycja Słoneczna Zatoka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 72 do 139 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Olsztyński, Siła, ul. Konwaliowa 2 (5,4 km od Olsztyna)
  Ceny od: 7 950 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Słoneczna Zatoka
  • Termin oddania: 4 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 10
  • Powierzchnia: 72 - 139 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Freedom Nieruchomości
  Mieszkania spełniające kryteria

O nas

Standardowo w tym miejscu powinna pojawić się historia powstawania biura nieruchomości, wyliczanka świadczonych usług oraz opowieść o jego wysokim profesjonalizmie. Kompleksowa obsługa, bogate doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów. Oferta najwyższego standardu działania i bezpieczeństwa. Obietnica zapewnienia satysfakcji, udzielania fachowych porad finansowych i prawnych, a także obecność na każdym etapie procesu sprzedaży. Niesamowite, ale czy jest w tym coś wyjątkowego?

Czy nie jest tak, że te wszystkie wymienione czynności są, a raczej powinny być, normalnym elementem filozofii firmy, a nie czymś nadnaturalnym?

Niepowtarzalne muszą być wartości, które sprawiają, że firma realizuje kluczowe potrzeby swoich klientów. Dlatego można powiedzieć, że mamy jedną usługę – szybko sprzedajemy nieruchomości, a przy tym robimy to naprawdę genialnie.

Szybka sprzedaż nieruchomości jest ucieleśnieniem naszej misji - uwalniania właściceli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek... Nieważne jaka jest ich skala czy trudność. Jesteśmy w stanie działać skutecznie, ponieważ mamy głębokie przekonanie o tym, w co wierzmy.

A co chcemy osiągnąć? Co jest naszą wizją? Zbudować najsilniejszą ogólnopolską markę nieruchomości, która zmieniając rynek będzie wzbogacać doświadczenie klientów uwalniając ich od niesprzedanych nieruchomości.

Chcemy kreować nowoczesną kulturę zawodu pośrednika. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat. Rzeczywistość, która wymaga zupełnie innego podejścia, odmiennych niż jeszcze 10 lat temu wartości. Takich, jak: otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, odwaga i szybkość.

OTWARTOŚĆ

Ktoś kiedyś powiedział, że tylko otwierając się na innych można budować pozytywne doświadczenia. Dlatego staramy się skupiać wokół siebie dynamicznych ludzi, którzy propagując autentyczność i prostolinijność pomagają swoim klientom rozwiązywać ich problemy. Jako marka jesteśmy otwarci na rynek, na zmiany, nowe idee i możliwości. Staramy się być otwarci na wyzwania i sytuacje problemowe, przed którym stoimy nie tylko my, ale przede wszystkim nasi partnerzy. Mówiąc najkrócej, wierzymy że zawód doradcy nieruchomości może budzić pozytywne emocje i być bliżej ludzi.

KOMUNIKATYWNOŚĆ

Trudno sobie wyobrazić budowanie relacji zaufania abstrahując od bycia komunikatywnym. Konkretnym w tym, co się mówi i robi. Dostępnym kiedy jest potrzeba, zrozumiałym w swych działaniach i zamierzeniach. Wreszcie, jasnym i przystępnym podczas współpracy i przekazywania informacji. Dążymy by nasza kultura obsługi bazowała na zrozumieniu wzajemnych oczekiwań i stosowaniu adekwatnych działań. To wszystko. Lubimy być przystępni!

ZAANGAŻOWANIE

Chociaż może się to wydawać dziwne, dzisiejszy świat bardziej stawia na zaangażowanie i determinację niż omnibusową wiedzę. Tak jak w naszych wewnętrznych obowiązkach cenimy sobie zaangażowanie i inicjatywę, tak również te wartości promujemy we współpracy z rynkiem. Staramy się dawać więcej niż inni tego od nas oczekują. Głębokie zaangażowanie w problem, który chcemy rozwiązać sprawia, że sukces jest w zasięgu ręki.

ODWAGA

Dla nas odwaga nie jest rzucaniem się w nieznane, lecz grą w otwarte karty. Rozumiemy ją, jako podporządkowane naszych działań myśleniu w kategoriach sukcesu. Bazujemy na tym, co sprawdzone i efektywne. Pracujemy w modelu umów na wyłączność, które dla nas są synonimem odpowiedzialności za los problemu sprzedającego, jaki chcemy rozwiązać. Jeśli nie nadajemy z nim na tych samych falach - nie podejmujemy współpracy.

SZYBKOŚĆ

Naszą misją jest uwalnianie właścicieli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek. Jesteśmy skoncentrowani na sprzedających i to dla nich tworzymy rozwiązania. Do ofert nieruchomości podchodzimy jak do marek. Każda musi mieć swój niepowtarzalny wizerunek, dzięki któremu wyróżnia się na rynku. Staramy się maksymalnie szybko przygotować ofertę do sprzedaży, opublikować i prowadzić sprawne działania reklamowe, które wygenerują duży ruch potencjalnych klientów. Taka skuteczność gwarantuje szybkie znalezienie kupującego.

Czym freedom różni się od innych firm? W gruncie rzeczy robimy to samo co inny, ale nie tak jak inni. Różnimy się unikalną kulturą, którą wypracowaliśmy na gruncie szybkiej sprzedaży. Chcemy, aby sprzedaż nieruchomości była mostem pomiędzy tym, co realne a tym, co idealne. Prostym, jasnym i zrozumiałym procesem nakierowanym na efekt Dlatego zajmujemy się sprzedażą, nie sprzedawaniem....

Zapytaj o ofertę

Freedom Nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.

Siedziba firmy

 • Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
 • ul. Adama Mickiewicza 21/23, p. IV

+48 531...

Freedom Nieruchomości

Freedom Nieruchomości

Strona internetowa dewelopera

Wiadomości na temat Freedom Nieruchomości

Więcej wiadomości
Villa Jana – kameralna inwestycja z klasą

Villa Jana – kameralna inwestycja z klasą