Freedom Nieruchomości logo

Freedom Nieruchomości

Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 21/23, p. IV
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Standardowo w tym miejscu powinna pojawić się historia powstawania biura nieruchomości, wyliczanka świadczonych usług oraz opowieść o jego wysokim profesjonalizmie. Kompleksowa obsługa, bogate doświadczenie i rzesza zadowolonych klientów. Oferta najwyższego standardu działania i bezpieczeństwa. Obietnica zapewnienia satysfakcji, udzielania fachowych porad finansowych i prawnych, a także obecność na każdym etapie procesu sprzedaży. Niesamowite, ale czy jest w tym coś wyjątkowego?

Czy nie jest tak, że te wszystkie wymienione czynności są, a raczej powinny być, normalnym elementem filozofii firmy, a nie czymś nadnaturalnym?

Niepowtarzalne muszą być wartości, które sprawiają, że firma realizuje kluczowe potrzeby swoich klientów. Dlatego można powiedzieć, że mamy jedną usługę – szybko sprzedajemy nieruchomości, a przy tym robimy to naprawdę genialnie.

Szybka sprzedaż nieruchomości jest ucieleśnieniem naszej misji - uwalniania właściceli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek... Nieważne jaka jest ich skala czy trudność. Jesteśmy w stanie działać skutecznie, ponieważ mamy głębokie przekonanie o tym, w co wierzmy.

A co chcemy osiągnąć? Co jest naszą wizją? Zbudować najsilniejszą ogólnopolską markę nieruchomości, która zmieniając rynek będzie wzbogacać doświadczenie klientów uwalniając ich od niesprzedanych nieruchomości.

Chcemy kreować nowoczesną kulturę zawodu pośrednika. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat. Rzeczywistość, która wymaga zupełnie innego podejścia, odmiennych niż jeszcze 10 lat temu wartości. Takich, jak: otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, odwaga i szybkość.

OTWARTOŚĆ

Ktoś kiedyś powiedział, że tylko otwierając się na innych można budować pozytywne doświadczenia. Dlatego staramy się skupiać wokół siebie dynamicznych ludzi, którzy propagując autentyczność i prostolinijność pomagają swoim klientom rozwiązywać ich problemy. Jako marka jesteśmy otwarci na rynek, na zmiany, nowe idee i możliwości. Staramy się być otwarci na wyzwania i sytuacje problemowe, przed którym stoimy nie tylko my, ale przede wszystkim nasi partnerzy. Mówiąc najkrócej, wierzymy że zawód doradcy nieruchomości może budzić pozytywne emocje i być bliżej ludzi.

KOMUNIKATYWNOŚĆ

Trudno sobie wyobrazić budowanie relacji zaufania abstrahując od bycia komunikatywnym. Konkretnym w tym, co się mówi i robi. Dostępnym kiedy jest potrzeba, zrozumiałym w swych działaniach i zamierzeniach. Wreszcie, jasnym i przystępnym podczas współpracy i przekazywania informacji. Dążymy by nasza kultura obsługi bazowała na zrozumieniu wzajemnych oczekiwań i stosowaniu adekwatnych działań. To wszystko. Lubimy być przystępni!

ZAANGAŻOWANIE

Chociaż może się to wydawać dziwne, dzisiejszy świat bardziej stawia na zaangażowanie i determinację niż omnibusową wiedzę. Tak jak w naszych wewnętrznych obowiązkach cenimy sobie zaangażowanie i inicjatywę, tak również te wartości promujemy we współpracy z rynkiem. Staramy się dawać więcej niż inni tego od nas oczekują. Głębokie zaangażowanie w problem, który chcemy rozwiązać sprawia, że sukces jest w zasięgu ręki.

ODWAGA

Dla nas odwaga nie jest rzucaniem się w nieznane, lecz grą w otwarte karty. Rozumiemy ją, jako podporządkowane naszych działań myśleniu w kategoriach sukcesu. Bazujemy na tym, co sprawdzone i efektywne. Pracujemy w modelu umów na wyłączność, które dla nas są synonimem odpowiedzialności za los problemu sprzedającego, jaki chcemy rozwiązać. Jeśli nie nadajemy z nim na tych samych falach - nie podejmujemy współpracy.

SZYBKOŚĆ

Naszą misją jest uwalnianie właścicieli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek. Jesteśmy skoncentrowani na sprzedających i to dla nich tworzymy rozwiązania. Do ofert nieruchomości podchodzimy jak do marek. Każda musi mieć swój niepowtarzalny wizerunek, dzięki któremu wyróżnia się na rynku. Staramy się maksymalnie szybko przygotować ofertę do sprzedaży, opublikować i prowadzić sprawne działania reklamowe, które wygenerują duży ruch potencjalnych klientów. Taka skuteczność gwarantuje szybkie znalezienie kupującego.

Czym freedom różni się od innych firm? W gruncie rzeczy robimy to samo co inny, ale nie tak jak inni. Różnimy się unikalną kulturą, którą wypracowaliśmy na gruncie szybkiej sprzedaży. Chcemy, aby sprzedaż nieruchomości była mostem pomiędzy tym, co realne a tym, co idealne. Prostym, jasnym i zrozumiałym procesem nakierowanym na efekt Dlatego zajmujemy się sprzedażą, nie sprzedawaniem....

Posiadamy w sprzedaży 9 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Forest Residence II
  4 kw. 2024
  Forest Residence II to nowoczesne osiedle w otulinie lasu, zlokalizowane 25 km od Centrum Warszawy. Inwestycja składa się z 27 domów jednorodzinnych dwulokalowych, podzielona na 4 etapy budowy. Każdy lokal z osobnym wejściem, przestronną strefą dzienną, 5-6 pokojami i działką o pow. powyżej 500 m². Każdy lokal składa się z 2 kondygnacji: PARTER - powierzchnia ok. 100 m², wysokość 280 cm Parter to

  Forest Residence II

  ul. Malinowa, Mieszkowo, piaseczyński(9 km od Warszawy)
  Freedom Nieruchomości

Zakończyliśmy sprzedaż 19 inwestycji

Kontakt

Freedom Nieruchomości logo
Freedom Nieruchomości
Olsztyn, ul. Adama Mickiewicza 21/23, p. IV
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: