Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Kameralne

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Żurawia, oferowane bezpośrednio przez

Ekobud Sp. z o.o

Olsztyn, ul. Żurawia 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle KameralneOsiedle Kameralne

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowo powstający zespół budynków wielorodzinnych , zlokalizowany jest w Olsztynie przy ulicy Żurawiej. Do każdego lokalu przynależna komórka lokatorska. Inwestycja idealna dla ludzi ceniących sobie spokój i komfort. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z każdym klientem prowadzimy rozmowy indywidualnie.

Budynek trzy-kondygnacyjny.

Termin realizacji I kwartał 2017r.

Inwestycja Osiedle Kameralne znajduje się w Olsztynie, ul. Żurawia 37 (5.8 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Ekobud Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Kameralne została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kameralne nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Ekobud Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Kameralne?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kameralne mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1194 metrów od inwestycji Osiedle Kameralne znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Gutkowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Kameralne znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kameralne znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w odległości 660 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w odległości 664 m, Przedszkole Miejskie Nr 21 w odległości 679 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kameralne składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 551 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 709 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 848 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kameralne w odległości 596 m znajduje się boisko / kort, w odległości 612 m znajduje się boisko / kort, w odległości 728 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023