Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Zdunów 20SPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wojt Bud Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 133 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Villa Sento (466 m dalej)

Inwestycja Villa Sento znajduje się na Dębnikach, ul. Zbrojarzy 105 (4,9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Sento S.A.. Inwestycja Villa Sento jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 34 lokale mieszkalne o powierzchniach od 35 do 45 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Dębniki, ul. Zbrojarzy 105 (4,9 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 079 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 35 - 45 m2
 • Liczba pokoi: 2
Sento S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Mieszkania Krokusowa (473 m dalej)

Inwestycja Mieszkania Krokusowa znajduje się na Dębnikach, ul. Krokusowa (4,9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera PBHT Edmund Leś. Inwestycja Mieszkania Krokusowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 42 lokale mieszkalne o powierzchniach od 53 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Mieszkania Krokusowa znajdują się 4 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Kraków, Dębniki, ul. Krokusowa (4,9 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 4 400 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 10
 • Powierzchnia: 53 - 93 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
PBHT Edmund Leś Mieszkania spełniające kryteria

Spring House (477 m dalej)

Inwestycja Spring House znajduje się na Dębnikach, ul. Pszczelna 50 (5,1 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków. Inwestycja Spring House jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 23 lokale mieszkalne o powierzchniach od 25 do 44 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Dębniki, ul. Pszczelna 50 (5,1 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 800 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 9
 • Powierzchnia: 25 - 44 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 2
Grupa Nieruchomości Kraków Mieszkania spełniające kryteria

„Zdunów 20” to 6-7 kondygnacyjny kompleks na który składa się 90 mieszkań o powierzchni od 32 do 76 m2, zlokalizowany w południowej części Krakowa, tuż przy Lasku Borkowskim – jednym z nielicznych zielonych enklaw Krakowa. Budynek podzielony została na 3 klatki schodowe, każda wyposażona w cichobieżną windę. Na 2 podziemnych kondygnacjach znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Zdunów 20 znajduje się w Łagiewnikach - Borku Fałęckim, ul. Zdunów (5,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wojt Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zdunów 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji Zdunów 20 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca).

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zdunów 20

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Zdunów 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rynek Fałęcki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zdunów 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Centrum Malucha AGUGU w odległości 50 m, Gimnazjum nr 24 w odległości 300 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE IM. MARY POPPINS w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m AMPLUS.NZOZ, w odległości 800 m INTER MEDICUS. SP. Z O.O. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, w odległości 850 m BIOSFERA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Rewolucja w odległości 400 m, Red Sushi w odległości 600 m, AP Kraków w odległości 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: FAMILY CARE w odległości 50 m, Fitness RUCZAJ 62 w odległości 850 m, FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 23 kwietnia 2013 09:20

Data aktualizacji: 01 czerwca 2017 14:40

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Wojt Bud Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie