Zdunów 20SPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wojt Bud Sp. z o.o.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 96 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Villa Sento (466 m dalej)

Inwestycja Villa Sento znajduje się na Ruczaj-Zaborzu, ul. Zbrojarzy 105 (4,9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Sento S.A.. Inwestycja Villa Sento jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 34 lokale mieszkalne o powierzchniach od 34 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Dębniki, Ruczaj-Zaborze, ul. Zbrojarzy 105 (4,9 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 079 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 21
 • Powierzchnia: 34 - 60 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Sento S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Mieszkania Krokusowa (473 m dalej)

Inwestycja Mieszkania Krokusowa znajduje się na Ruczaj-Zaborzu, ul. Krokusowa (4,9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera PBHT Edmund Leś. Inwestycja Mieszkania Krokusowa jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 42 lokale mieszkalne o powierzchniach od 52 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Mieszkania Krokusowa znajduje się 5 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Kraków, Dębniki, Ruczaj-Zaborze, ul. Krokusowa (4,9 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 4 400 zł/m2
 • Termin oddania: 3 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 14
 • Powierzchnia: 52 - 93 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
PBHT Edmund Leś Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Korona (729 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Korona znajduje się na Ruczaj-Zaborzu, ul. Ruczaj (4,7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k.. Inwestycja Apartamenty Korona została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 59 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Dębniki, Ruczaj-Zaborze, ul. Ruczaj (4,7 km od centrum Krakowa)
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 38 - 60 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k. Mieszkania spełniające kryteria

„Zdunów 20” to 6-7 kondygnacyjny kompleks na który składa się 90 mieszkań o powierzchni od 32 do 76 m2, zlokalizowany w południowej części Krakowa, tuż przy Lasku Borkowskim – jednym z nielicznych zielonych enklaw Krakowa. Budynek podzielony została na 3 klatki schodowe, każda wyposażona w cichobieżną windę. Na 2 podziemnych kondygnacjach znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Zdunów 20 znajduje się na Borku Fałęckim, ul. Zdunów (5,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wojt Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zdunów 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji Zdunów 20 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zdunów 20

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Zdunów 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rynek Fałęcki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zdunów 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Centrum Malucha AGUGU w odległości 50 m, Gimnazjum nr 24 w odległości 300 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE IM. MARY POPPINS w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m AMPLUS.NZOZ, w odległości 800 m INTER MEDICUS. SP. Z O.O. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, w odległości 850 m BIOSFERA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Rewolucja w odległości 400 m, Red Sushi w odległości 600 m, AP Kraków w odległości 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: FAMILY CARE w odległości 50 m, Fitness RUCZAJ 62 w odległości 850 m, FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 23 kwietnia 2013 09:20

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Podaj kryteria szukanej nieruchomości, a nasi specjaliści bezpłatnie znajdą oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Wybierz czego szukasz

Cena maks. którą chcesz zapłacić

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Wojt Bud Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie