Zdunów 20

mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Zdunów 20 zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

„Zdunów 20” to 6-7 kondygnacyjny kompleks na który składa się 90 mieszkań o powierzchni od 32 do 76 m2, zlokalizowany w południowej części Krakowa, tuż przy Lasku Borkowskim – jednym z nielicznych zielonych enklaw Krakowa. Budynek podzielony została na 3 klatki schodowe, każda wyposażona w cichobieżną windę. Na 2 podziemnych kondygnacjach znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Zdunów 20 znajduje się na Borku Fałęckim, ul. Zdunów (5,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Wojt Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zdunów 20 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 90 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Aktualnie w inwestycji Zdunów 20 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wojt Bud Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 90 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (74 miejsca): Cena: 25000 zł.
Udogodnienia: internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, własna kotłownia, teren ogrodzony.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Zdunów 20

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Łagiewniki to IX dzielnica Krakowa, którą zamieszkuje 14 859 osób. Jej powierzchnia to 541,51 ha. Obejmuje ona 2 wsie przyłączone do miasta w 1941r. Już na przełomie XIX i XXw. na rozwijał się tu przemysł. Przełożyło się to na charakter widocznych dziś zabudowań, wśród których przeważają niskie, przedwojenne nieruchomości i osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Występują tu tereny zielone w postaci Lasu Borkowskiego i Parku Solvay. Dzielnica słynie z sanktuarium będącego miejscem pielgrzymek. Dzięki komunikacji miejskiej, Łagiewniki są dobrze połączone z resztą miasta. W odległości 350 metrów od inwestycji Zdunów 20 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rynek Fałęcki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zdunów 20 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatny Żłobek Centrum Malucha AGUGU w odległości 50 m, Gimnazjum nr 24 w odległości 300 m, PRYWATNE PRZEDSZKOLE IM. MARY POPPINS w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m AMPLUS.NZOZ, w odległości 800 m INTER MEDICUS. SP. Z O.O. NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ, w odległości 850 m BIOSFERA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Pizzeria Rewolucja w odległości 400 m, Red Sushi w odległości 600 m, AP Kraków w odległości 750 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: FAMILY CARE w odległości 50 m, Fitness RUCZAJ 62 w odległości 850 m, FAMILY FITNESS ZONE - Klub Fitness w Krakowie w odległości 1 050 m.

Data publikacji: 23 kwietnia 2013 09:20

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

Wojt Bud Sp. z o.o.

Wojt Bud Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Chmieleniec 2B LU 7
    30-348 Kraków

+48 12 ...

Wiadomości powiązane z Wojt Bud Sp. z o.o.

Znajdziemy dla Ciebie